Meteor B - Libuš 5:0 (2:0) - 11.05.2024 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Meteor B - Libuš 5:0 (2:0)  |  11.05.2024

Meteor Praha VIII B – SK Libuš   5:0 (2:0)

Sestava:     Jonáš – Tejdy, Šimi ©, Míra, Nazi – Martin, Koudy, Pepa – Filip (45' Mery), Max (65' Koza),
    Šajny (65' Lukáš F.)
Branky:       -
ŽK:              -

Prapodivný zápas v přátelské atmosféře jsme odehráli v sobotu na půdě aspiranta na titul, Meteoru Praha.

Už při rozcvičce nám přišli kluci unavení, bez chuti. To se bohužel přeneslo i do zápasu. Domácí byli jasně lepší, ale jejich neefektivita je mohla mrzet. Ve 24. minutě jsme poprvé v zápase zahrozili a hned z toho byla gólovka. Nazi bohužel nenašel před prázdnou brankou Maxe, ale míč se dokutálel až k Filipovi, který z hranice vápna těsně přestřelil. Z brejku se bohužel Meteor ujal zaslouženého vedení. Naše štěstí bylo neuvěřitelné. Meteor za celý zápas trefil 7× břevno. Stále za stavu 1:0 se dostal do brejku Max, obešel brankáře Meteoru, který viděl pouze žlutou kartu. Chápu, že mladí rozhodčí se musí naučit pískat, ale tady by dával červenou i Stevie Wonder. Bohužel jak jinak – o minutu později se povedlo Meteoru odskočit na rozdíl dvou branek a definitivně zlomit náš odpor.

Druhá půlka se odehrála jako kdyby nešlo o body. Ani na jedné straně nebyla vidět větší chuť. Od nás to byl totálně unavený, vyčpělý výkon. Ani od Meteoru to však nebyl kolotoč, který víme, že umí hrát. I mezi střídačkami panovala naprosto přátelská atmosféra. Opravdu velmi zvláštní zápas, jakoby nešlo o body a šlo si jen 22 kluků zakopat.

V sobotu se pokusíme překvapit na domácí půdě Stodůlky. Výkop je od 11:00.