Články > Starší dorost > Libuš - Praga 1:3 (0:1)  |  28.08.2024

SK Libuš – SK Praga Vysočany   1:3 (0:1)

Sestava:    Martin – Tůča (80' Maty), Míra, Nazi, Příba (46' Lukáš G.) – Fíla, Luky F., Koudy, Mery -
   Kryštof, Vojta
Branky:      84' Vojta
ŽK:             75' Tůča, 86' Fíla

Začala nám sezóna a první mistrovské utkání jsme odehráli doma proti soupeři z Vysočan. Bylo velké horko, a tak jsme nabádali kluky, ať drží míč a nechají soupeře běhat a tím si ho unaví. Bohužel byl z naší strany první poločas hodně nervózní a naopak nechal soupeř běhat nás. Po několika nebezpečných rozích bylo skóre po polovině hry jenom 0:1.

Druhá půle se hrála v režii hostů a ti navýšili na 3:0. My jsme zapli bohužel až od 80. minuty a podařilo se nám pouze snížit po samostatném úniku Naziho, který předložil míč ve vápně Vojtovi a ten zakončil do prázdné branky (gratulujeme k prvnímu ligovému gólu!!!).

První mistrovské utkání se nám výsledkově ani herně nevydařilo, ale hlavy vzhůru!!! Čekají nás další zápasy v rychlém sledu, tak je potřeba makat.

Další zápas odehrajeme už v úterý, a to pohárové utkání na Dukle JM.