Libuš - Střešovice 1:8 (1:5) - 07.09.2024 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Střešovice 1:8 (1:5)  |  07.09.2024

SK Libuš – SK Střešovice 1911   1:8 (1:5)

Sestava:    Seman – Tůča, Beny, Nazi (64' Dasty), Příba – Vojta, Šális, Martin, Koudy (58' Kryštof),
   Mery – Fíla
Branky:      39' Beny (p.k.)
ŽK:             19' Příba, 53' Nazi, 53' Tůča, 56' Beny, 79' Šális

Ve druhém mistrovském utkání jsme doma vyzvali tým ze Střešovic. Chtěli jsme po klucích, aby zahustili střed hřiště a hráli zodpovědně zezadu. To se nám dařilo prvních 15 minut plnit, ale paradoxně jsme obdrželi 2 branky po ztrátách na vlastní půlce. Od té doby jsme přestali plnit taktické pokyny a hrálo se pouze na jednu bránu a soupeř si s námi dělal naprosto, co chtěl. K našemu neuvěření jsme si to nechali líbit a dokonce to vypadalo, že je to klukům úplně jedno!!! První poločas skončil výsledkem 5:1 pro hosty, když z penalty snížil ke konci poločasu Beny.

O přestávce jsme museli klukům hodně důrazně domluvit, že takhle to rozhodně nepůjde a ať se proberou… Druhých 45 minut soupeř už viditelně zvolnil, i přesto se naše hra ale výrazně nezlepšila. Bojovnost, jízda, chuť a odhodlání zvítězit, o kterém jsme před zápasem mluvili, se na hřišti prakticky vůbec neukázalo. Utkání skončilo jasným až drtivým výsledkem pro hosty a jediným pozitivním prvkem byl VYNIKAJÍCÍ VÝKON ONDRY SEMANA V BRÁNĚ, který chytil dalších minimálně 5 gólů a to včetně penalty!!!

Další zápas odehrajeme už za tři dny v úterý od 17 hodin na hřišti Zbraslavi.