Hostivař - Libuš 8:1 (2:1) - 08.09.2024 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Hostivař - Libuš 8:1 (2:1)  |  08.09.2024

Hřiště:       Hostivař – tráva
Sestava:    Seman – Procházka, Přibyl, Ötwös Daniel, Tuček, Krychfalovsyi, Dastych, Ötwös Martin,
   Trkal, Moc, Slavík
Střídali:    Tomáš Vu, Pospíšil, Hájek Petr, Hájek Jiří
Branky:       2' 1:0, 8' 1:1 Slavík, 45' 2:1 (p.k.), 48' 3:1, 53' 4:1, 58' 5:1, 87' 6:1, 89' 7:1, 91' 8:1

Po sestupu do nižší soutěže se opět spojily ročníky 2008 a 2009. Nejlepší hráči se posunuli do staršího dorostu a ostatní absolvovali letní soustředění a několik dalších tréninků. Příprava byla krátká a tak jsme nevěděli, jak bude první zápas vypadat.

Proti favoritu naší soutěže jsme nastoupili v oslabené sestavě, ale první poločas jsme se drželi skvěle a skóre ovlivnil přísný p.k. na konci poločasu. Hra byla vyrovnaná a obě mužstva měla hodně příležitostí, ve kterých ale kralovali oba brankaři.

Proto jsme kluky o poločase pochválili a chtěli, aby v dobrém výkonu pokračovali. Ve velikém horku jsme nechytili začátek poločasu a domácí rychle rozhodli. Nám došly síly a po zranění našeho brankáře Ondry, který zápas dochytal se zlomeným prstem, jsme se dočkali debaklu.