Libuš - Kunratice 1:0 (0:0) - 17.09.2024 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Kunratice 1:0 (0:0)  |  17.09.2024

SK Libuš – SK Slovan Kunratice   1:0 (0:0)

Sestava:    Bouška – Kocourek, Růžička Fr., Dorazil – Klimeš (85' Vašek), Očenáš (88' Kučera),
   Růžička D., Beneš – Koudela – Sobotka (46' Havlák), Stuchlík (46' Čížek)
Branky:      72' 1:0 Koudela
ŽK:            Růžička Fr.

Do druhého kola poháru jsme dostali velmi silného soupeře, který opanuje přední příčky pražského přeboru. Začátek zápasu se hrál spíše od vápna k vápnu, bez nebezpečných situací na obou stranách. Postupně hosté přebrali iniciativu a vytvořili si územní převahu. Naše defenzivní činnost však byla velmi dobrá a navíc skvěle podporovaná brankářem Bouškou. Paradoxně tři minuty před koncem poločasu jsme si vypracovali my největší šanci poločasu, kdy Stuchlík nádherně vysunul Klimeše, který skvělým pasem za obranu soupeře našel volného Sobotku, ale bohužel pro nás – ve skluzu míč špatně zasáhl a branka z toho nebyla.

Druhý poločas jsme hru aspoň trochu vyrovnali a začali prověřovat i hostující obranu. Dokonale to vyšlo v sedmdesátédruhé minutě, kdy se ve vápně uvolnil náš mladíček Koudela a střelou levou nohou do šibenice nás poslal do vedení. Hosté znervózněli a chvíli jim trvalo, než se začali hnát za vyrovnáním. Jejich tlak byl velký, nás držel výborný Bouška a obrovská obětavost celého týmu, která nakonec slavila úspěch a posunula nás do třetího kola se skalpem odvěkého rivala.

Další zápas nás čeká v sobotu 21.9. od 10:15, kdy na domácím hřišti přivítáme mužstvo Čechie Smíchov.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   celý tým.