Libuš - Admira B 2:2 (1:1) - 21.09.2024 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Admira B 2:2 (1:1)  |  21.09.2024

SK Libuš – FK Admira Praha B   2:2 (1:1)

Sestava:    Max – Nazi, Beny, Dan Ö., Tůča – Šális (78' Příba), Martin, Koudy – Fíla (88' Martin Ö.), Mery
   (57' Kryštof), Vojta (54' David)
Branky:      12' Martin, 55' Nazi
ŽK:             48' Šális, 90' Nazi, 90' Příba

V dalším mistrovském utkání jsme doma vyzvali Admiru „B“. Konečně naše sestava vypadala tak, jak jsme si to představovali před začátkem sezóny a od první minuty to bylo znát. Soupeře jsme do ničeho nepouštěli, byli jsme kompaktní v defenzivě, prosadili jsme se z rohu a do pauzy na pití jsme šli zaslouženě za vedení 1:0.

Zbylých 20 minut jsme ale vypadli z role a soupeř si vypracoval několik brankových příležitostí. Díky skvělým zákrokům Maxe (někdy až heroickým!) se ale ujala pouze jedna, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Ve druhém poločase jsme navázali na náš výkon ze začátku zápasu a v 55. minutě jsme šli opět do vedení. Poté byl soupeř aktivnější a my jsme zodpovědně bránili. V posledních 15 minutách si ale soupeř vypracoval několik rohových kopů a našimi fauly (někdy i zbytečnými) jsme jim pomohli nás zmáčknout. Z toho bohužel vyústila vyrovnávací branka v nastaveném čase, a tak zápas skončil remízou.

Dnes musím kluky pochválit, protože to byl dobře odmakaný zápas proti silnému týmu. Sahali jsme dnes po třech bodech, ale remíza je asi spravedlivý výsledek…

JEN TAK DÁL, JE POTŘEBA POKRAČOVAT V TOMHLE NASAZENÍ A BODY BUDOU PŘIBÝVAT!!!
Další zápas odehrajeme příští sobotu venku od 17:00 hodin proti ČAFC Praha.