Libuš - Střešovice 0:1 (0:1) - 22.10.2016 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Libuš - Střešovice 0:1 (0:1)  |  22.10.2016

SK Libuš – SK Střešovice 1911   0:1 (0:1)

Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Houdič – Miši, Pirči, Vrkič, Jonas – Matěj, Danny, Tomáš, Dymo, Žeňa – Pecha
Střídali:   Honza Minh, Barny
Branky:    -

V sobotu v poledne jsme nastoupili proti prvnímu týmu naší skupiny a velmi citelně nám scházeli Hisi, Michal J. a David K. Těmito absencemi trenér musel najít novou taktiku pro tým a hrálo se ze zabezpečené obrany do rychlých brejků.

V první půli nás hosté přehráli a dokázali i skórovat, když po rohu nadvakrát prostřelil všechno, co bylo v cestě hostují hráč a bylo ve 20. minutě 0:1. Hosté zlobili zejména ze standardních situací a takto nás i jednou zachránil Houdič, když vytáhl na roh hlavičku hostů.

Druhá půle byl z naší strany již daleko lepší, hosty už jsme do ničeho nepustili, ale borci se dostali pouze do dvou úniků Dymy. Jednou už to vypadalo, že Dymo vyrovná, obešel brankáře, ale obránce dokázal míč vyrazit. Kluci hráli obětavě, dobře, ale dopředu se nám moc nedařilo a proti kvalitní obraně hostů jsme se neprosadili (hosté dostali zatím všehovšudy v soutěži pouze tři góly). Myslím, že kdybychom byli komplet, dokázali bychom hostům nějaký bodík urvat.

Klukům musíme poděkovat za výkon, bojovnost a věřit, že až se příště sejdeme kompletní, tak přijdou i body.