Archiv článků

Filtrovat

Zimní příprava - 2023/2024 - Mladší dorost

  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů
  • tréninky

Tréninky – zima 2023/2024 – mladší dorost
 Den   Čas   Hřiště
 PO  17:00  tělocvična ZŠ Zárubova
 ST  17:00  Libuš – UMT
 PÁ  17:00  Libuš – UMT
 
Přípravné zápasy – 2023/2024 – mladší dorost
 Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště  Výsledek
 21.01.2024 NE  11:45  TJ Chodov  SK Libuš  ZT Strašnice 1:1 (0:1)
 04.02.2024 NE  14:00  TJ Březiněves  SK Libuš  ZT Strašnice 4:1 (1:1)
 24.02.2024 SO  12:00  Sokol Kolovraty  SK Libuš  Újezd P4 – UMT  
 09.03.2024 SO  12:30  FK Dukla JM  SK Libuš  Mikulova – UMT  
 17.03.2024 NE  13:00  SK Slovan Kunratice  SK Libuš  ZT Strašnice  
 24.03.2024 NE  12:30  SK Třeboradice  SK Libuš  ZT Strašnice  

Letní příprava 2020/2021 - Mladší dorost

  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů

Přípravná utkání – léto 2020/2021 – mladší dorost

 Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště  Výsledek
 23.05.2020  SO  13:00  SC Radotín  SK Libuš  Radotín – UMT 3:2 (3:0)
 27.05.2020  ST  19:00  FC Tempo  SK Libuš  Tempo – UMT 1:8 (0:5)
 08.06.2020  PO  18:30  SK Libuš  FK Viktoria Žižkov  Zlatníky – tráva 7:1 (3:0)
 19.06.2020  PÁ  18:15  SK Libuš  SK Slavia Jesenice  Písnice – tráva 17:2 (9:1)
 27.06.2020  SO  10:00  FC Háje JM  SK Libuš  Jílové – tráva 3:6 (2:4)
 24.06.2020  ST  17:30  SK Libuš MD  SK Libuš SD  Libuš – tráva 4:6 (3:3)
 08.08.2020  SO 14:00  Spartak Příbram  SK Libuš  Příbram – tráva 4:4 (2:1)
 16.08.2020  NE 16:00  SK Libuš  FK Pšovka Mělník  H. Počáply – tráva 11:0 (3:0)
 19.08.2020  ST 12:00  SK Libuš  VOŠ Roudnice n/Labem  H. Počáply – tráva 3:3 (1:2)
 20.08.2020  ČT 16:00  SK Libuš  SK Ďáblice  H. Počáply – tráva 3:0 (1:0)

Zimní příprava 2019/2020 - Mladší dorost

  • Aktualizováno
  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů
  • zimní liga

Zimní příprava – 2019/2020 – mladší dorost

 Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště   Výsledek
 11.01.2020  SO  13:00  SK Libuš  TJ Praga  ZL SD Gordic – UMT 1:3 (0:2)
 12.01.2020  NE  12:00  FK Vyšehrad  SK Libuš  přát. utk., Vyšehrad – UMT 1:6 (1:2)
 18.01.2020  SO  15:00  Gordic Kačerov  SK Libuš  ZL SD Gordic – UMT 3:0 (1:0)
 25.01.2020  SO  13:00  SK Libuš  SK Kročehlavy  ZL SD Gordic – UMT 7:0 (3:0)
 01.02.2020  SO  09:00  SK Libuš  Union Vršovice  ZT Strašnice – UMT 1:2 (1:0)
 04.02.2020  ÚT  13:00  AC Sparta Praha  SK Libuš  přát. utk., Strahov – UMT 15:0 (8:0)
 08.02.2020  SO  13:00  FK Vikt. Žižkov  SK Libuš  ZL SD Gordic – UMT 0:5 (0:4)
 09.02.2020  NE  10:00  SK Libuš  Internat. Belegrad  přát. utk., Eden – UMT 1:4 (0:2)
 26.02.2020  ST  18:30  ABC Braník  SK Libuš  přát. utk., Braník – UMT 0:2 (0:1)
 29.02.2020  SO  18:00  SK Libuš SŽ  SK Libuš MD  přát. utk., Újezd P4 – UMT 1:16 (0:9)
 07.03.2020  SO  10:15  FC Jílové  SK Libuš  přát. utk., Jílové – UMT 0:18 (0:11)
 15.03.2020  NE  18:30  SC Radotín  SK Libuš  přát. utk., Radotín – UMT  

Zimní liga - 2018/2019 - Mladší dorost

  • informace
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů
  • zimní liga

Zimní liga – 2018/2019 – Mladší dorost

 Datum  Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště  Výsledek
 19.01.2018  SO  15:00  SK Libuš  SK Union Čelákovice  Kačerov – UMT 2:3 (1:3)
 26.01.2019  SO  13:00  FK Říčany  SK Libuš  Kačerov – UMT 5:3 (3:2)
 02.02.2019  SO  15:00  TJ Slavia Louňovice  SK Libuš  Kačerov – UMT 0:4 (0:0)
 09.02.2019  SO  13:00  SK Libuš  SK Kročehlavy  Kačerov – UMT 0:5 (0:3)
 02.03.2019  SO  13:00  GORDIC Kačerov  SK Libuš  Kačerov – UMT 1:1 (3:2 p.k.)
 09.03.2019  SO  15:00  SK Libuš  SK Slavia Jesenice  Kačerov – UMT 2:5 (1:3)

< 1 2 další >