Dubeč - Libuš 2:1 (1:1) - 12.10.2024 - Mladší dorost

Sestava:    Staněk – Pospíšil, Tomáš Vu, Dastych, Hájek P., Moc, Pája Nguyen, Trkal, Krychfalovsyi,
   Hájek J., Slavík
Střídali:    Janků, Melnychuk
Branky:       19' 1:0, 33' 1:1 Krychfalovsyi, 66' 2:1

V sobotu nás čekal důležitý zápas, bohužel jsme měli souběh zápasů se starším dorostem. Proto jsme dorazili do Dubče ve značně okleštěné sestavě.

Zápas nezačal pro nás špatně, hned po zahájení hry přešel Roman přes několik hráčů až do vápna, ale zakončení bylo velmi nepřesné. Byli jsme lepším týmem, ale nebyli jsme schopni dobrého zakončení. Domácí hrozili z dlouhých míčů za naší obranu, která hrála příliš vysoko.

První branku jsme dostali po ztrátě míče ve středu hřiště a zakončení ze 30 metrů, když Aleš v brance podklouzl na bahnitém terénu. Podařilo se nám vyrovnat – krásnou střelou Romana a to bylo do poločasu vše.

Hra byla ve 2. poločase vyrovnaná, příležitosti měly obě mužstva, rozhodla opět ztráta míče na naší polovině a samostatný nájezd domácí proměnili.

Změnili jsme sestavu a posílili útok, dostali jsme domácí pod tlak a měli několik šancí, ale brankář soupeře byl velmi dobrý a všechny naše střely pochytal.
Škoda špatného výsledku, zasloužili jsme si minimálně bodík, ale takový je fotbal.

Děkuji hráčům za bojovnost a nasazení, příště to snad vyjde.

Hrdlořezy B - Libuš 7:0 (5:0) - 06.10.2024 - Mladší dorost

• zápasy

Spartak Hrdlořezy B – SK Libuš   7:0 (5:0)

Hráno:        06.10.2024 16:00
Hřiště:       Hrdlořezy – tráva
Sestava:    Staněk – Tomáš Vu, Tuček, Ötwös D., Tran Filip, Krychfalovshiy, Dastych, Ötwös M., Trkal,
Střídali:    Hájek P., Pája Nguyen
Branky:       22' 1:0, 26' 2:0, 29' 3:0, 30' 4:0, 37' 5:0, 72' 6:0, 87' 7:0

V 5. kole nás čekal velmi dobrý soupeř a hlavně kompletní ročník 2008.

Začali jsme výborně, s velkým nasazením a vysokým presinkem jsme donutili domácí k chybám a dostali jsme se do zakončení. Bohužel to byla naše slabina, ze čtyř šancí jsme nezískali nic a soupeř trestal:
První branka byla hezká střela z 25 metrů, to s námi hodně zatřáslo a domácí nakoplo. Začali jsme chybovat v obraně a nebyli jsme schopni podržet míč a přesně si přihrát. Byli jsme rádi, že skončil poločas, abychom se srovnali a začali zase hrát.

To se nám podařilo, hru jsme vyrovnali a i v zakončení na branku jsme se vyrovnali domácím. Jediný rozdíl byl, že jsme nic neproměnili a soupeř přidal další branky. Důležitým faktorem byl také domácí útočník, který nám dal 5 branek.

Děkuji hráčům za nasazení a hru ve 2. poločase. Snad příště vydržíme hrát dobře celý zápas.

Libuš - Strašnice 0:2 (0:1) - 28.09.2024 - Mladší dorost

• zápasy

SK Libuš – FK Union Strašnice   0:2 (0:1)

Hráno:        28.09.2024 14:30
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:    Staněk Aleš – Tomáš Vu, Mazaný, Tran Filip, Hájek Jiří, Hájek Petr, Ötwös Martin, Trkal,
   Břešťál, Krychfalovsyi, Sla­vík
Střídali:    Moc, Pospíšil, Walterstein, Nguyen Pája, Opalko
Branky:       29' 0:1, 78' 0:2 (p.k.)

První domácí zápas se nám nepodařil, nepotvrdili jsme výkon z Vršovic. Obranná fáze byla v pořádku a brankář Aleš podal opět výborný výkon. Ale náš výkon v přechodové a útočné fázi byl špatný. Měli sice několik standardních situací a zakončení, ale za celý zápas jsme branku netrefili. Soupeř byl lepší, ale šancí také moc neměl, tak využil rohový kop a přísnou penaltu a tomu stačilo na tři body.

Pro mne velké zklamání, chybělo nám nasazení a srdíčko. Snad příště to bude lepší.

Vršovice - Libuš 3:4 (1:1) - 22.09.2024 - Mladší dorost

• zápasy

SK Union Vršovice – SK Libuš   3:4 (1:1)

Hráno:        22.09.2024 16:30
Hřiště:       Vršovice – tráva
Sestava:    Staněk – Tomáš Vu, Tuček, Ötwös D., Tran Filip, Hájek J., Ötwös M., Trkal, Břešťál,
   Mazaný, Slavík
Střídali:    Hájek P., Krychfalovshiy, Walterstein, Nguyen Pája
Branky:       8' 1:0, 30' 1:1 Slavík, 49' 2:1, 53' 3:1, 67' 3:2 Slavík, 71' 3:3 Slavík, 75' 3:4 Trkal.

Po delší pauze jsme nastoupili ve Vršovicích, kde se nám tradičně nedaří.

Hned to bylo poznat na začátku utkání a domácí se dostali do vedení. Postupně jsme hru vyrovnali a dostali jsme se i do zakončení a po pěkné akci Dan vyrovnal.

Bohužel po přestávce jsme nezačali dobře a soupeř trestal. Dostal se do vedení a s námi to nevypadalo dobře. Kluci to nevzdali, bojovali o každý míč a po dvou akcích Filipa a přesném zakončení Dana, se nám podařilo vyrovnat. Ale to nám nestačilo a po pěkné akci Michala a Pavla jsme se dostali do vedení.
Čekal nás ještě těžký konec utkání a díky obětavosti a výbornému Alešovi v brance jsme výhru udrželi.

Nádherný zápas a zážitek, díky všem a doufám, že i v dalším zápase budeme tak dobří.