Archiv článků

Filtrovat

2023/2024 - Podzimní sezóna - Mladší přípravka

  • fotogalerie
  • hodnocení
  • informace

Podzimní sezóna 2023 – Mladší přípravka

V podzimní části soutěže H3L (ročník 2023) jsme si připsali 8 výher a 1 prohru a skončili jsme na krásném 2. místě.

Holky ze Slavie na nás byly dobře připravené a přestože začátek zápasu byl celkem vyrovnaný, brzy se projevily rozdíly ve hře i ve fyzičce a holky zaslouženě vyhrály. Z ostatních týmů nám byli vyrovnanými soupeři Chodov a Kunratice.

Kromě mistrovských zápasů jsme pro ostatní hráče opět domlouvali přátelská utkání, ať už na druhém hřišti souběžně s mistrovskými zápasy nebo s dalšími týmy v okolí.

Všichni se snažili trénovat a hrát na maximum a za celý podzim jim patří velká pochvala.

2022/2023 - Jarní sezóna - Mladší přípravka

  • fotogalerie
  • hodnocení
  • informace

Jarní sezóna 2023 – Mladší přípravka

Po podzimní části soutěže H3I (ročník 2022), která skončila 5 výhrami a 4 prohrami, a 3 jarních výhrách jsme odehráli dalších 6 mistrovských zápasů. V těch jsme si připsali 4 výhry a 2 prohry a celkově jsme v soutěži skončili na 4. místě za Kunraticemi, Strašnicemi a Uhříněvsí.

Kromě mistrovských zápasů jsme pro méně vytížené hráče domlouvali přátelská utkání, ať už na druhém hřišti souběžně s mistrovskými zápasy nebo s dalšími týmy v okolí.

V sobotu 13.5. odpoledne jsme také v rámci tmelení kolektivu vyrazili společně s předpřípravkou na výlet Modřanskou roklí, přestože ranní mistrovský zápas se Štěrboholy byl nakonec odložen. Společně jsme tak strávili volný čas i mimo hřiště a výlet se všem moc líbil.

Všichni se snažili a zlepšovali a mají tedy za celé jaro velkou pochvalu.

< 1 >