Archiv článků

Filtrovat

Zimní příprava - 2023/2024 - Starší dorost

  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů

Přípravná utkání – zima 2023/2024 – starší dorost
 Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště   Výsledek
 14.01.2024  NE  11:15  SC Xaverov U17  SK Libuš  Xaverov – UMT 5:4
 27.01.2024  SO  14:00  SK Ďáblice U19  SK Libuš  Ďáblice – UMT 0:1
 03.02.2024  SO  15:30  ABC Braník U17  SK Libuš  Braník – UMT 7:2
 18.02.2024  NE  13:00  SK Olympie D. Břežany U19  SK Libuš  Radotín – UMT 4:1
 02.03.2024  SO  17:00  Sokol Kolovraty U19  SK Libuš  Radotín – UMT 3:2
 10.03.2024  NE  10:00  ČAFC Praha U19  SK Libuš  ČAFC – UMT  

Přípravná utkání - léto 2022 - Starší dorost

  • Aktualizováno
  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů

Přípravná utkání SK Libuš – léto 2022 – Starší dorost

 Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště  Výsledek
 27.07.2022  ST  18:00  FK Viktoria Žižkov  SK Libuš  Kostelec u Křížků 1:7 (0:5)
 30.07.2022  SO  10:00  Sokol Hostouň  SK Libuš  Švermov – tráva     0:11 (0:7)
 03.08.2022  ST  18:00  SK Libuš  FK Slavoj Vyšehrad  Písnice – tráva  3:3 (2:1)
 17.08.2022  ST  18:00  SK Libuš  Pšovka Mělník  Horní Počáply – tráva  7:1 (1:1)
 18.08.2022  ČT  10:30  SK Libuš  SK Ďáblice U17  Horní Počáply – tráva  8:1 (5:0)

Zimní příprava - 2021/2022 - Starší dorost

  • informace
  • rozpis zápasů

Přípravná utkání – zima 2021/2022 – Starší dorost
 Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště   Výsledek
 13.11.2021  SO  10:00  SK Aritma Praha  SK Libuš  Aritma – UMT 5:2 (2:0)
 28.11.2021  NE  11:00  ABC Braník  SK Libuš  Braník – UMT 2:2 (0:0)
 01.12.2021  ST  18:00  FK Dukla Praha  SK Libuš  Juliska – UMT 3:4 (1:3)
 04.12.2021  SO  16:00  SK Motorlet Praha  SK Libuš  Motorlet – UMT 4:3 (1:3)
 16.01.2022  NE  11:00  FC Slavoj Vyšehrad U18  SK Libuš  Vyšehrad – UMT 1:2 (0:2)
 29.01.2022  SO  12:30  SK Libuš  TJ Praga  Podolí – UMT 1:0 (1:0)
 06.02.2022  NE  11:30  SK Polaban Nymburk  SK Libuš  Nymburk – UMT 0:6 (0:4)
 12.02.2022  SO  12:30  SK Libuš  FK Říčany  Podolí – UMT 10:4 (5:1)
 19.02.2022  SO  14:45  SK Libuš  Všenorský SK  Podolí – UMT 6:3 (1:1)
 27.02.2022  NE  09:00  FC Slavoj Vyšehrad U19  SK Libuš  Vyšehrad – UMT 7:0 (2:0)
 20.03.2022  NE  15:00  TJ Sokol Řepy  SK Libuš  Řepy – UMT 2:7 (1:5)

Letní příprava - 2021/2022 - Starší dorost

  • informace
  • rozpis zápasů

Přípravná utkání – léto 2021/2022 – Starší dorost
 Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště   Výsledek
 15.05.2021  SO  10:00  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves – UMT 2:2 (1:1)
 20.05.2021  ČT  19:00  SK Union Vršovice  SK Libuš  Vršovice – tráva 3:3 (2:1)
 22.05.2021  SO  10:00  SK Libuš  FK Dukla JM  Písnice – tráva 5:2 (1:0)
 27.05.2021  ČT  17:00  SK Hostivař  SK Libuš  Hostivař – tráva 0:10 (0:5)
 29.05.2021  SO  10:00  SK Střešovice 1911  SK Libuš  Střešovice – tráva 1:3 (0:2)
 02.06.2021  ST  18:00  TJ Sokol Stodůlky  SK Libuš  Stodůlky – tráva 0:6 (0:1)
 05.06.2021  SO  10:00  SK Libuš  Bohemians 1905  Libuš – tráva 2:5 (1:3)
 16.06.2021  ST  18:00  SK Libuš  FC Slavoj Vyšehrad  Libuš – tráva 6:1 (2:0)
 20.06.2021  NE  10:00  Spartak Příbram  SK Libuš  Příbram – tráva 0:8 (0:4)
 24.06.2021  ČT  18:30  SK Slavia Jesenice  SK Libuš  Jesenice – tráva 0:9 (0:5)
 26.06.2021  SO  10:00  SK Libuš  FK Viktoria Žižkov  Písnice – tráva  ZRUŠENO
 04.08.2021  ST  17:00  FK Dukla Praha  SK Libuš  Strahov – tráva 5:1 (3:0)
 07.08.2021  SO  10:30  SK Olympia D. Břežany  SK Libuš  Břežany – tráva 1:7 (0:2)
 11.08.2021  ST  18:00  SK Libuš  FK Kunice  Písnice – tráva 8:0 (2:0)
 18.08.2021  ST  17:30  SK Libuš  FK Pšovka Mělník  H. Počáply – tráva 4:0 (4:0)

< 1 2 3 další >