Libuš - Zličín 2:3 (1:2) - 28.09.2023 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Zličín 2:3 (1:2)  |  28.09.2023

Sestava:    Sam – Beny, Koza (78' Tadeáš) Šimon – Keny, Koudy, Oči , Nusky (46' Martin Z.), Tony
   (83' Jony) – Max P. (90' Habib), Mery (58' JJ)
Branky:      1' Max P. , 62' Oči
ŽK:            50' Oči, 58' Sam, 84' Pištora, 90+3' Fialka

Na státní svátek na Libuš přijel k předehrávce 5. kola výběr FK FC Zličín. Do zápasu jsme vstoupili výborně a hned na konci 1. minuty nás Max poslal do vedení, když proměnil nájezd po pěkné Očiho přihrávce. Zanedlouho poté jsme však opět absolutně přestali hrát, uspokojili jsme se s hubeným náskokem a za to jsme byli po zásluze potrestáni a po Očiho ztrátě na našem vápně hosté vyrovnali. Zličín byl nebezpečnější, my jsme sice drželi balón, ale nevěděli jsme si s ním rady. Záloha měla očividně dlouhou noc, jelikož její pohyb byl hrůzostrašný. Celý tým působil velmi unaveně. Ve 34. minutě hosté po naší špatné komunikaci otočili na 1:2 a za tohoto stavu se šlo i do kabin.

I přes naší snahu klukům domluvit začal druhý poločas v duchu, ve kterém skončil první. Hosté sice rychle odskočili na 1:3, nás však velmi brzo vrátil pěkným přímákem do zápasu Oči.

Nechci znít, jakože vyplákávám nebo něco podobného, za náš výkon jsme si body nezasloužili, ale od našeho gólu na 2:3 v 62. minutě už jsme moc fotbalu neviděli. Hlavní rozhodčí nechtěl pro nás z neznámého důvodu trestat ostré skluzy kartami. Někteří hráči soupeře těch karet mohli dostat i 5. A to na obou stranách! Posledních 30 minut bylo hodně hektických, my jsme se však k vyrovnání nedostali. V 90. minutě rozhodčí završil svůj výkon, když neodpískal jasný pokutový kop po faulu na Maxe. Když si ho zavolám, aby mi to vysvětlil tak dá kartu mě a nic mi k tomu neřekne… Soupeř výhru ubojoval, chtěl jí více než my, i když to někdy bylo za hranou.

Příští zapas nás čeká derby na půdě Tempa, a to v neděli 8.10. od 14:30.