Libuš - FAAZ 1:4 (0:3) - 14.10.2023 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - FAAZ 1:4 (0:3)  |  14.10.2023

Sestava:    Sam – Beny, Koza (35' Tadeáš) Šimon – Keny, Koudy, Oči, Šála (62' Šajny), Jonáš
   (62' Nusky) – Max P., Mery (46' Habib)
Branky:      58' Keny
ŽK:            55' Sam, 75' Oči

Další domácí zápas a zase stejná pohádka. Proti FAAZ jsme si v prvních pěti minutách vypracovali 2 gólové šance, proměnit je se nám však nepovedlo. Naopak soupeř hned naší první chybu potrestal a v 7. minutě to bylo 0:1. Nedlouho na to už to bylo 0:2.

Pokaždé začneme dobře, neproměníme, a rázem to je 0:2. Soupeř do dvacáté minuty přidal branku na 0:3 a bylo po zápase. Do poločasu jsme neproměnili několik dalších šancí a do kabin se šlo za stavu 0:3. Ve druhém poločase přidaly oba týmy po jedné brance a zápas skončil 1:4.

Neustále se opakuje to samé, na gól se hrozně nadřeme, naopak soupeři trestají každou chybu, co uděláme. Sráží nás individuální minely vzadu, ale pokud za zápas neproměníme tři nájezdy sám na gólmana, jen těžko můžeme chtít vyhrávat.

Příští zápas nás čeká v sobotu od 15:15 na půdě Unionu Vršovice.