Vršovice - Libuš 0:3 (0:3) - 21.10.2023 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Vršovice - Libuš 0:3 (0:3)  |  21.10.2023

SK Union Vršovice – SK Libuš   0:3 (0:3)

Sestava:    Sam – Míra, Koza (70' Tadeáš), Šimon (83' JJ) – Nazi, Šála (88' Kryštof), Oči, Koudy, Keny -
   Max (70' Nusky), Šajny
Branky:      9' Šála, 12' Koudy, 39' Nazi
ŽK:            32' Max, 51' Šimon, 61' Míra, 78' Nazi

S cílem prolomit výsledkové trápení jsme přijeli na půdu Unionu Vršovice. Už po obhlédnutí terénu nám bylo jasné, že o fotbal úplně nepůjde. Hřiště vypadalo jako bramborové pole.

Po přečtení článku soupeře jsme věděli, že mají problém se vstupy do zápasů a toho se nám povedlo využít. Už v deváté minutě otevřel po akci Maxe skóre dělovkou k tyči Šális. O tři minuty později kopnul Oči hezky přímák a z chumlu před brankou se míč odrazil od Koudyho za čáru. Poté jsme několik šancí neproměnili, do půlky to mohlo být 5–6:0 a nikdo by nemohl říct ani slovo. Na 0:3 se podařilo skórovat až Nazimu v 39. minutě.

V kabině jsme si řekli, že nesmíme polevit, ideálně přidat ještě nějaký ten gól a dohrát to v klidu. To se nám z části povedlo. Soupeř se dostal jen do jedné vyložené šance a my už jsme se nikam nehrnuli. Zápas byl, jako ve Vršovicích vždycky, hodně vyhrocenej, padalo hodně karet a my jsme museli hned 3× vynuceně střídat.

Kluci, děkuju za dobrý výkon a hezkou sobotu, další zápas nás čeká už ve čtvrtek od 12:15 proti vedoucímu Meteoru, takže rychle doléčit šrámy a ve čtvrtek si to rozdáme s prvním týmem tabulky!