Archiv článků

Filtrovat

2023/2024 - Podzimní sezóna - Mladší přípravka

 • fotogalerie
 • hodnocení
 • informace

Podzimní sezóna 2023 – Mladší přípravka

V podzimní části soutěže H3L (ročník 2023) jsme si připsali 8 výher a 1 prohru a skončili jsme na krásném 2. místě.

Holky ze Slavie na nás byly dobře připravené a přestože začátek zápasu byl celkem vyrovnaný, brzy se projevily rozdíly ve hře i ve fyzičce a holky zaslouženě vyhrály. Z ostatních týmů nám byli vyrovnanými soupeři Chodov a Kunratice.

Kromě mistrovských zápasů jsme pro ostatní hráče opět domlouvali přátelská utkání, ať už na druhém hřišti souběžně s mistrovskými zápasy nebo s dalšími týmy v okolí.

Všichni se snažili trénovat a hrát na maximum a za celý podzim jim patří velká pochvala.

2023/2024 - Letní soustředění - Mladší přípravka

 • fotogalerie
 • informace
 • soustředění

Letní soustředění 2023 – Mladší přípravka

Poslední týden letních prázdnin na přelomu srpna a září strávili někteří hráči mladší a starší přípravky na fotbalovém soustředění v RŠS Loutí u Rabyně. Tréninky probíhaly na nedalekém fotbalovém hřišti v Jablonné a párkrát jsme kvůli dešti trénovali uvnitř nebo na menším travnatém hřišti u ubytování.

Všichni na sobě makali a na jejich hře se to začalo brzy projevovat. S jídlem nebyl u nikoho problém, vzhledem k velké zátěži bylo zbytků opravdu málo. Ve středu jsme měli volnější den a odpoledne jsme šli na výlet. Poslední večer jsme si opekli buřty a na závěr jsme si zahráli turnaj.

I přes deštivé počasí se soustředění vydařilo a za rok se budeme těšit na další.

2022/2023 - Jarní sezóna - Mladší přípravka

 • fotogalerie
 • hodnocení
 • informace

Jarní sezóna 2023 – Mladší přípravka

Po podzimní části soutěže H3I (ročník 2022), která skončila 5 výhrami a 4 prohrami, a 3 jarních výhrách jsme odehráli dalších 6 mistrovských zápasů. V těch jsme si připsali 4 výhry a 2 prohry a celkově jsme v soutěži skončili na 4. místě za Kunraticemi, Strašnicemi a Uhříněvsí.

Kromě mistrovských zápasů jsme pro méně vytížené hráče domlouvali přátelská utkání, ať už na druhém hřišti souběžně s mistrovskými zápasy nebo s dalšími týmy v okolí.

V sobotu 13.5. odpoledne jsme také v rámci tmelení kolektivu vyrazili společně s předpřípravkou na výlet Modřanskou roklí, přestože ranní mistrovský zápas se Štěrboholy byl nakonec odložen. Společně jsme tak strávili volný čas i mimo hřiště a výlet se všem moc líbil.

Všichni se snažili a zlepšovali a mají tedy za celé jaro velkou pochvalu.

Halový turnaj Říčany - 25.02.2023 - Mladší přípravka

 • fotogalerie
 • informace
 • turnaj
 • zápasy

Halový turnaj Říčany – 3. místo

Hráno:    25.02.2023, 07:10 – 12:25
Hřiště:    Sportovní hala Říčany
Sestava:    Kolja, Willik, Péťa, Kuba S., Aleš, Dan, Matouš, Vítek
Branky:    5× Kolja, 3× Matouš, 3× Vítek, 2× Péťa, Aleš, Dan

Po necelém měsíci nás čekal další turnaj, tentokrát se však konal ve Sportovní hale Říčany ve Škroupově ulici. Sehráli jsme celkem 6 utkání systémem každý s každým a z nich bylo přímo určeno konečné umístění.

V prvním utkání nás čekal tým TJ Slavoj Čerčany. Kluci hráli z nějakého důvodu tak, že obránci moc nepomáhali útočit a útočníci moc nepomáhali bránit. To se pak trenéři snažili během celého turnaje změnit, abychom zase hráli jako jeden tým. Zápas byl nicméně velmi vyrovnaný a rozhodl ho nakonec jediný gól, který dal Vítek z půlky hřiště a zajistil nám tím výhru 1:0.

Druhý zápas jsme sehráli s týmem TJ Sokol Obříství. Kluci začali velice slibně a Péťa dal rychlý gól. Pak ale jako kdyby přestali hrát a soupeř zápas otočil, takže jsme nakonec prohráli 1:2.

Ve třetím zápase se nám postavil tým FK Radošovice. Toto utkání kluci sehráli velice dobře a odnesli si zaslouženou výhru 3:0.

Čtvrté utkání s týmem FK Viagem Příbram bylo velice vyrovnané a plné šancí na obou stranách. Oba týmy se snažili otočit výsledek ve svůj prospěch a před koncem ho ještě zdramatizovala penalta. Tu ale Kolja neproměnil a zápas tedy nakonec skončil vyrovnaným výsledkem 2:2.

V pátém zápase s týmem SK Kostelec u Křížků si chtěl vyzkoušet roli brankáře Sedlo a kluci o to více běhali, aby mu to co nejvíce ulehčili svým bráněním. Odměnou jim byla výhra 3:1.

Poslední utkání – proti týmu FK Říčany – kluci vzali jako finále a trenéři se navíc rozhodli, že Kolja a Vítek, kteří většinou plní roli obránců, budou hrát v útoku. Kluci si na to chvíli zvykali, ale ukázalo se, jak důležité je dávat góly i za cenu toho, že nějaký gól naopak dostaneme. Výhra 5:0 nakonec znamenala 3. místo, přičemž 2. místo nám uteklo jen díky horšímu skóre.

Výsledky zápasů:

Každý s každým
   SK Libuš    TJ Slavoj Čerčany  1:0   v bráně: Aleš
   SK Libuš    TJ Sokol Obříství 1:2  v bráně: Aleš
   SK Libuš    FK Radošovice 3:0  v bráně: Aleš
   SK Libuš    FK Viagem Příbram 2:2  v bráně: Aleš
   SK Libuš    SK Kostelec u Křížků 3:1  v bráně: Kuba S.
   SK Libuš    FK Říčany 5:0  v bráně: Aleš
 

Kluci si na tomto turnaji hodně zahráli a věřím, že se toho i dost naučili. Snad si tedy získané poznatky zapamatují i do dalších zápasů.

< 1 2 další >