Archiv článků

Filtrovat

Libuš - Sparta dívky 13:7 - 27.04.2023 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SFK AC Sparta Praha (dívky)   13:7

Hráno:           27.04.2023 17:45
Hřiště:          Libuš – UMT
Sestava:        Kuba Č., Kolja, Willik, Péťa, Kuba S., Aleš, Erik, Mark, Dan, Matouš, Vítek
Branky:     5× Kolja, 4× Kuba Č., 2× Erik, Willik, Mark
V brance:      Aleš

Další utkání pro nás byl opravdu velký oříšek. Na naše hřiště přijelo dívčí družstvo Sparty. Holky byly hodně fotbalové a velmi důrazné.

Od začátku nám dělala problém rozehrávka, nedokázali jsme se uklidnit a hodně jsme ztráceli balóny. Naštěstí se kluci zvedli a svojí bojovností dokázali výsledek utkání zvrátit v náš prospěch.

Výborným výkonem se na výsledku podíleli Kolja (5× gól) s Kubou Č. (4× gól). Toto utkání nám ukázalo naše nedostatky ve hře s balónem a v důrazu. I přes nedostatky náleží týmu velká pochvala za bojovnost a odhodlání.

Kunratice - Libuš 2:13 - 18.04.2023 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

TJ Slovan Kunratice – SK Libuš   2:13

Hráno:           18.04.2023 18:15
Hřiště:          Kunratice – tráva
Sestava:        Kuba Č., Kolja, Willik, Miky R., Kuba S., Aleš, Erik, Mark, Matouš, Vítek
V brance:      Aleš

V dalším soutěžním utkání jsme se představili na hřišti TJ Slovan Kunratice. Znovu jsme odehráli dvě utkání, jedno soutěžní a druhé přátelské.

Utkání bylo velmi vyrovnané, i když tomu výsledek moc neodpovídá. V brance nás skvěle podržel Aleš, navíc jsme skoro každou šanci dokázali proměnit. V utkání jsme si znovu vyzkoušeli i mladší hráče.
Celému týmu náleží pochvala za předvedenou hru a bojovnost.

Libuš - Spoje 11:5 - 15.04.2023 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – TJ Spoje Praha   11:5

Hráno:           15.04.2023 15:45
Hřiště:          Libuš – UMT
Sestava:        Kuba Č., Ondra F., Kolja, Willik, Péťa, Kuba S., Aleš, Erik, Mark, Kuba T., Dan,
       Matouš, Ví­tek
Branky:     5× Matouš, 2× Aleš, Kolja, Péťa, Kuba S., Vítek
V brance:      Aleš, Erik

Po dlouhé zimní přípravě, která se zdála skoro nekonečná, jsme konečně měli možnost hrát venku. V prvním utkání k nám dorazil tým TJ Spoje Praha.

Celý zápas byl velmi vyrovnaný, kluci bojovali, avšak bylo znát, že nový terén klukům dělal na začátku problémy. V utkání se objevili i mladší kluci z předpřípravky, pro které to byl první soutěžní zápas.

Pochvalu za zápas zaslouží celý tým. Po vyrovnaném průběhu nakonec bereme výhru 11:5. Souběžně jsme hráli i druhý zápas, který byl ovšem pouze přátelský. Speciální pochvalu zaslouží Matouš, který se na výsledku podílel pěti góly.

Halový turnaj Říčany - 25.02.2023 - Mladší přípravka

  • fotogalerie
  • informace
  • turnaj
  • zápasy

Halový turnaj Říčany – 3. místo

Hráno:    25.02.2023, 07:10 – 12:25
Hřiště:    Sportovní hala Říčany
Sestava:    Kolja, Willik, Péťa, Kuba S., Aleš, Dan, Matouš, Vítek
Branky:    5× Kolja, 3× Matouš, 3× Vítek, 2× Péťa, Aleš, Dan

Po necelém měsíci nás čekal další turnaj, tentokrát se však konal ve Sportovní hale Říčany ve Škroupově ulici. Sehráli jsme celkem 6 utkání systémem každý s každým a z nich bylo přímo určeno konečné umístění.

V prvním utkání nás čekal tým TJ Slavoj Čerčany. Kluci hráli z nějakého důvodu tak, že obránci moc nepomáhali útočit a útočníci moc nepomáhali bránit. To se pak trenéři snažili během celého turnaje změnit, abychom zase hráli jako jeden tým. Zápas byl nicméně velmi vyrovnaný a rozhodl ho nakonec jediný gól, který dal Vítek z půlky hřiště a zajistil nám tím výhru 1:0.

Druhý zápas jsme sehráli s týmem TJ Sokol Obříství. Kluci začali velice slibně a Péťa dal rychlý gól. Pak ale jako kdyby přestali hrát a soupeř zápas otočil, takže jsme nakonec prohráli 1:2.

Ve třetím zápase se nám postavil tým FK Radošovice. Toto utkání kluci sehráli velice dobře a odnesli si zaslouženou výhru 3:0.

Čtvrté utkání s týmem FK Viagem Příbram bylo velice vyrovnané a plné šancí na obou stranách. Oba týmy se snažili otočit výsledek ve svůj prospěch a před koncem ho ještě zdramatizovala penalta. Tu ale Kolja neproměnil a zápas tedy nakonec skončil vyrovnaným výsledkem 2:2.

V pátém zápase s týmem SK Kostelec u Křížků si chtěl vyzkoušet roli brankáře Sedlo a kluci o to více běhali, aby mu to co nejvíce ulehčili svým bráněním. Odměnou jim byla výhra 3:1.

Poslední utkání – proti týmu FK Říčany – kluci vzali jako finále a trenéři se navíc rozhodli, že Kolja a Vítek, kteří většinou plní roli obránců, budou hrát v útoku. Kluci si na to chvíli zvykali, ale ukázalo se, jak důležité je dávat góly i za cenu toho, že nějaký gól naopak dostaneme. Výhra 5:0 nakonec znamenala 3. místo, přičemž 2. místo nám uteklo jen díky horšímu skóre.

Výsledky zápasů:

Každý s každým
   SK Libuš    TJ Slavoj Čerčany  1:0   v bráně: Aleš
   SK Libuš    TJ Sokol Obříství 1:2  v bráně: Aleš
   SK Libuš    FK Radošovice 3:0  v bráně: Aleš
   SK Libuš    FK Viagem Příbram 2:2  v bráně: Aleš
   SK Libuš    SK Kostelec u Křížků 3:1  v bráně: Kuba S.
   SK Libuš    FK Říčany 5:0  v bráně: Aleš
 

Kluci si na tomto turnaji hodně zahráli a věřím, že se toho i dost naučili. Snad si tedy získané poznatky zapamatují i do dalších zápasů.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 další >