Hostivař - Libuš 2:1 (0:0) - 07.04.2024 - Mladší dorost

Sestava:    Seman – Procházka, Ötwös D., Přibyl, Dastych, Hájek J., Frank, Ötwös M , Novák,
   Mazaný, Vojta
Střídali:    Pospíšil, Filip Tran
Branky:       49' 1:0, 73' 2:0, 81' Dastych 2:1

Ve velkém vedru, proti třetímu celku tabulky, jsme podali výborný výkon.

Hlavně v 1. poločase jsme byli lepší, hráli jsme aktivně a vysoko a nutili domácí k chybám, ale opět se nám nedařilo v koncovce. Hlavně Jonáš na hrotu zazdil co se dalo a tak místo výsledku 5:2 pro nás skončil poločas nerozhodně.

Ve 2. poločase nám už docházely síly, ale bojovali jsme až do konce. První branka soupeře byla sporná, útočník soupeře fauloval Ondru v našem PÚ a kluci přestali hrát, ale rozhodčí nezapískal faul, ale až branku. Nás to nepoložilo a snažili jsme se o vyrovnání, ale měli jsme i smůlu. Po akci Filipa Nováka a dobrém zakončení domácí stoper vyskluzoval míč z brankové čáry. Dále Jonáš v samostatném nájezdu nepřekonal výborného brankáře soupeře. Domácí poté dali krásnou branku po rohu a zdálo se, že je rozhodnuto. Ještě jsme se pokusili o změnu výsledku a vrhli jsme všechny síly do útoku, ale podařilo se nám jen snížit.

Dnes velká pochvala mužstvu za výborný výkon a doufám, že tento výkon předvedeme i v dalších zápasech.

3.    Frank, Ondřejek, Trkal a vlastní 1

Příprava na jarní sezónu se nám vůbec nepovedla. Docházka na tréninky velmi slabá a zápasy pokaždé v jiné sestavě. Výsledky přípravných zápasů špatné, ale herní výkony nebyly zase tak hrozné, jen jsme měli problémy s finální fázi a občas výpadky v obraně.

Před začátkem jara musíme věřit, že i po špatné přípravě nějaké body uděláme a soutěž zachráníme…

Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště  Výsledek
 21.01.2024 NE  11:45  TJ Chodov  SK Libuš  ZT Strašnice 1:1 (0:1)
 04.02.2024 NE  14:00  TJ Březiněves  SK Libuš  ZT Strašnice 4:1 (1:1)
 24.02.2024 SO  12:00  Sokol Kolovraty  SK Libuš  Újezd P4 – UMT 5:4 (3:4)
 09.03.2024 SO  12:30  FK Dukla JM  SK Libuš  Mikulova – UMT 10:2 (4:1)
 17.03.2024 NE  13:00  SK Slovan Kunratice  SK Libuš  ZT Strašnice 7:0 (1:0)
 24.03.2024 NE  12:30  SK Třeboradice  SK Libuš  ZT Strašnice 4:1 (2:0)
 27.03.2024 ST  18:00  Union Strašnice  SK Libuš  ZT Strašnice 2:0 (2:0)

Loko - Libuš 1:1 (1:0) - 21.10.2023 - Mladší dorost

• zápasy

FK Loko Vltavín – SK Libuš   1:1 (1:0)

Hráno:        21.10.2023 15:00
Hřiště:       Loko – tráva
Sestava:    Vojta – Tuček, Přibyl, Ötwös D., Dastych, Mazaný, Zeman, Ötwös M., Frank, Novák, Merenus
Střídali:    Slavíček, Vlasák, Kovalets
Branky:      29' 1:0, 49' 1:1 Merenus

Po prvním vítězství v soutěži, jsme si věřili i na Loko Vltavín, ale obavy jsme měli z malé UMT a množstvím soubojů z toho plynoucích. Nakonec bylo vše jinak, hráli jsme na výborné přírodní trávě a velkém hřišti a domácí mužstvo chtělo hrát fotbal, tak vše bylo nastaveno správně. Dařilo se nám hrát dobře 15 minut, měli jsme i náznaky příležitosti, ale většinou byl Mery v ofsajdu, nebo jsme byli nepřesní. Potom přišla nucená střídání a domácí nás dostali pod tlak, ale i oni byli nepřesní, tak jsme dostali jen jeden gól.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s větším sebevědomím a nasazením a proto jsme byli lepším týmem. Podařilo se nám i vyrovnat, ale v dalších šancích jsme zklamali a bohužel branku jsme nedali.

V dnešním zápase jsme ztratili dva body, za velmi dobrý výkon ve druhé polovině zápasu jsme si zasloužili vyhrát.

Děkuji hráčům za výborné výkony a věřím, že budeme pokračovat takto i v dalších utkáních.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 další >