Libuš - Ďáblice 1:0 (0:0) - 21.04.2018 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Ďáblice 1:0 (0:0)  |  21.04.2018

SK Libuš – SK Ďáblice   1:0 (0:0)

Hráno:      21.04.2018 14:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Houdek – Mišovič, Pirčák, Vrkota, Pergler, Kubarych (88. Hrstka), Gabriel, Višvader   (87. Barnet), Pecha, Voženílek (66. Januška), Lebl (72.Brettschneider)
Branky:     62' 1:0 Pecha
ŽK:     Houdek, Lebl
 

Po nevydařeném zápase na Stodůlkách nás čekal doma těžký soupeř. A hosté to potvrdili svým výkonem hlavně v prvním poločase, kdy byli lepším týmem a hlavně rychlost jejich útočníků nám dělala velké problémy. Naštěstí nebyli přesní v koncovce a když se dostali za naší obranu, musel Houďas faulovat, naštěstí jen za žlutou kartu. Naše hra nebyla dobrá, utápěli jsme se v kličkách a vedení míče a do zakončení jsme se nedostávali.

Ve druhém poločase jsme se zlepšili, začali jsme kombinovat a i když se vše nepodařilo, byli jsme lepší než hosté. Přicházely i šance hlavně po dobře zahraných rozích. Ale Danny a ani Vašek branku nedali. Další šanci vypracoval Vóža, po jeho kolmé přihrávce se Pechyč nezalekl brankaře, obešel ho a prázdnou branku trefil. Soupeř se snažil průběh zápasu změnit, ale nám pomohlo střídání. Kuba i David, ačkoliv odehráli zápas za mladší dorost, podali výborný výkon. Vítězství jsme udrželi a i když naše hra nebyla úplně dokonalá, bojovali jsme až do konce.

Těžký zápas a důležité vítězství a budu věřit, že v zápase s Braníkem se náš výkon ještě zlepší.
Díky chlapci za nasazení a poctivou hru dozadu.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš