Rozpis zápasů

A2B - muži A - 1.A třída, skupina B - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 10. 08. So  10:15  SK Libuš  FK Loko Vltavín B  Libuš - tráva 0:0
 17. 08. So  17:00  SK Střešovice 1911  SK Libuš  Střešovice - tráva 3:2
 24. 08. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Stodůlky  Libuš - tráva
 28. 08. St  18:30  Spartak Hrdlořezy  SK Libuš  I. kolo poháru PFS
 31. 08. So  17:00  FK Řeporyje  SK Libuš  Řeporyje - tráva
 07. 09. So  10:15  SK Libuš  SK Dolní Chabry  Libuš - tráva
 11. 09. St  17:00  SK Libuš  ???  II. kolo poháru PFS
 14. 09. So  11:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva
 21. 09. So  10:15  SK Libuš  FC Př. Kopanina B  Libuš - tráva
 25. 09. St  17:00  SK Libuš  ???  III. kolo poháru PFS
 28. 09. So  10:15  FK Zlíchov 1914  SK Libuš  Zlíchov - tráva
 05. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva
 13. 10. Ne  15:30  TJ AFK Slivenec  SK Libuš  Slivenec - tráva
 19. 10. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Nebušice  Libuš - tráva
 26. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Aritma Praha B  Libuš - tráva
 02. 11. So  16:30  1999 Praha  SK Libuš  Motorlet - UMT
 09. 11. So  10:15  SK Libuš  SK Čechie Smíchov  Libuš - tráva
 16. 11. So  10:15  ABC Braník  SK Libuš  Braník - UMT

A5A - muži B - 3. třída, skupina A - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 24. 08. So  13:15  SK Libuš B  ČVUT Tralalalala  Libuš - tráva
 31. 08. So  13:00  Prague Raptors B  SK Libuš B  Zličín - tráva
 07. 09. So  13:15  SK Libuš B  TJ Sokol Řepy B  Libuš - tráva
 14. 09. So  11:00  TJ Sokol B. Hora B  SK Libuš B  Bílá Hora - UMT
 21. 09. So  13:15  SK Libuš B  TJ Sokol Cholupice B  Libuš - tráva
 28. 09. So  15:30  SK Libuš B  TJ Sokol Lysolaje  Libuš - tráva
 06. 10. Ne  16:00  Spartak Kbely  SK Libuš B  Kbely - tráva
 12. 10. So  13:30  SK Libuš B  Sokol Nebušice B  Libuš - tráva
 20. 10. Ne  13:00  Slavoj Suchdol B  SK Libuš B  Suchdol - tráva
 26. 10. So  13:15  SK Libuš B  FC Prosex  Libuš - tráva
 03. 11. Ne  14:00  Čechie Smíchov C  SK Libuš B  Čechie - tráva
 09. 11. So  13:15  SK Libuš B  FK Zlíchov 1914 B  Libuš - tráva
 17. 11. Ne  10:30  Čechosl. Chuchle  SK Libuš B  Radotín - UMT

C1A - přebor staršího dorostu - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 24. 08. So  15:30  SK Libuš  SK Hostivař  Libuš - tráva
 31. 08. So  12:15  SK Libuš  Sokol Kolovraty  Libuš - tráva
 07. 09. So  14:00  Loko Vltavín  SK Libuš  Loko - tráva
 14. 09. So  11:30  SK Libuš  Spartak Kbely  Libuš - tráva
 18. 09. St  16:30  Spartak Kbely  SK Libuš  II. kolo poháru PFS
 22. 09. Ne  14:15  SK Ďáblice  SK Libuš  Ďáblice - UMT
 28. 09. So  11:30  SK Libuš  TJ Slovan Bohnice  Libuš - tráva
 05. 10. So  15:45  TJ Junior Praha  SK Libuš  V Úžlabině - UMT
 12. 10. So  10:00  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - tráva
 20. 10. Ne  14:30  ČAFC Praha  SK Libuš  ČAFC - UMT
 28. 10. Po  12:45  SK Libuš  AFK Slavoj Podolí  Libuš - tráva
 02. 11. So  10:15  FC Háje JM  SK Libuš  Háje - UMT
 10. 11. Ne  11:00  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva
 17. 11. Ne  15:00  FK FC Zličín  SK Libuš  Zličín - UMT

D1A - přebor mladšího dorostu - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 08. 09. Ne  15:00  FK FC Zličín  SK Libuš  Zličín - tráva
 14. 09. So  13:30  SK Libuš  FA Alexe Zbura  Libuš - tráva
 21. 09. So  11:00  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves - UMT
 29. 09. Ne  13:45  SK Střešovice 1911 B  SK Libuš  Střešovice - UMT
 05. 10. So  15:00  SK Libuš  FC Háje JM  Libuš - tráva
 13. 10. Ne  15:30  FC Př. Kopanina  SK Libuš  Kopanina - tráva
 19. 10. So  15:45  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - tráva
 26. 10. So  14:30  FK Dukla JM  SK Libuš  Mikulova - UMT
 02. 11. So  14:15  SK Libuš  Sokol D. Počernice  Libuš - tráva
 10. 11. Ne  14:00  TJ Slovan Bohnice  SK Libuš  Bohnice - tráva
 16. 11. So  13:30  SK Libuš  SK Ďáblice  Libuš - tráva

E1A - přebor starších žáků - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 31. 08. So  10:30  SK Libuš  SK Motorlet Praha C  Libuš - tráva
 08. 09. Ne  14:15  FK Dukla JM  SK Libuš  Mikulova - UMT
 14. 09. So  15:30  SK Libuš  ČAFC Praha  Libuš - tráva
 17. 09. Út  17:00  Spartak Hrdlořezy  SK Libuš  II. kolo poháru PFS
 21. 09. So  17:00  FA Alexe Zbura  SK Libuš  Zličín - UMT
 28. 09. So  13:30  SK Libuš  SK Ďáblice  Libuš - tráva
 02. 10. St  16:30  SK Libuš  ???  III. kolo poháru PFS
 06. 10. Ne  13:45  SC Olympia Radotín  SK Libuš  Radotín - UMT
 13. 10. Ne  15:30  SK Union Vršovice  SK Libuš  Na Vrších - tráva
 19. 10. So  14:00  SK Libuš  FC Háje JM C  Libuš - tráva
 27. 10. Ne  14:30  FC Př. Kopanina  SK Libuš  Kopanina - tráva
 02. 11. So  12:30  SK Libuš  FK Dukla Praha C  Libuš - tráva
 10. 11. Ne  14:45  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves - UMT

F3E - mladší žáci - 1.B třída, sk. E - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 07. 09. So  15:30  SK Libuš  AFK Slavoj Podolí  Libuš - tráva
 14. 09. So  14:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva
 21. 09. So  15:30  SK Libuš  SK Hostivař  Libuš - tráva
 29. 09. Ne  10:15  FK Loko Vltavín  SK Libuš  Loko - UMT
 05. 10. So  13:15  SK Libuš  TJ SK Satalice  Libuš - tráva
 12. 10. So  15:30  SK Libuš  TJ Sokol Královice  Libuš - tráva
 19. 10. So  12:00  TJ Sokol Cholupice  SK Libuš  Cholupice - tráva
 28. 10. Po  11:00  SK Libuš  FC Tempo Praha D  Libuš - tráva
 03. 11. Ne  12:15  FK Dukla JM B  SK Libuš  Mikulova - UMT

G3J - starší přípravka - 1.B třída, sk. J - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 06. 09. Pá  16:30  SK Hamr  SK Libuš  ČAFC - UMT
 14. 09. So  10:00  SK Libuš  SK D. Měcholupy  Libuš - UMT
 20. 09. Pá  17:00  FK Union Strašnice  SK Libuš  Strašnice - UMT
 26. 09. Čt  16:30  SK Libuš  SK Slavia - dívky  Libuš - UMT
 05. 10. So  09:15  SK Ďáblice  SK Libuš  Ďáblice - UMT
 12. 10. So  12:00  SK Libuš  SK Uhelné sklady  Libuš - UMT
 19. 10. So  12:30  Eugen Link FA  SK Libuš  Socháňova - UMT
 02. 11. So  09:30  SK Libuš  AFK Union Žižkov  Libuš - UMT

H3I - mladší přípravka - 1.B třída, sk. I - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 07. 09. So  09:00  SFK AC Sparta Praha  SK Libuš  Satalice - UMT
 12. 09. Čt  16:30  SK Libuš  AFK Slavoj Podolí  Libuš - UMT
 21. 09. So  13:00  SA Praha  SK Libuš  Renoirova - UMT
 28. 09. So  10:00  SK Libuš  Viktorka Žižkov  Libuš - UMT
 05. 10. So  11:00  JM Chodov - FK  SK Libuš  Chodov - tráva
 11. 10. Pá  17:00  FK Klánovice  SK Libuš  Klánovice - UMT
 19. 10. So  12:30  SK Libuš  TJ Kyje Praha 14  Libuš - UMT
 26. 10. So  10:30  FK Újezd n/Lesy  SK Libuš  Újezd - tráva
 02. 11. So  11:00  SK Libuš  Spartak Kbely  Libuš - UMT