Rozpis zápasů

A2B - muži A - 1.A třída, skupina B - 2020/2021

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 08. 08. So  10:15  ABC Braník  SK Libuš  Braník - tráva
 15. 08. So  10:15  SK Libuš  SK Čechie Smíchov  Libuš - tráva
 22. 08. So  10:15  SK Libuš  FK Loko Vltavín B  Libuš - tráva
 26. 08. St  17:30  TJ Sokol Cholupice  SK Libuš  I. kolo poháru PFS
 29. 08. So  17:00  SK Střešovice 1911  SK Libuš  Střešovice - UMT
 05. 09. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Stodůlky  Libuš - tráva
 12. 09. So  17:00  FK Řeporyje  SK Libuš  Řeporyje - tráva
 19. 09. So  10:15  SK Libuš  SK Dolní Chabry  Libuš - tráva
 26. 09. So  11:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva
 03. 10. So  10:15  SK Libuš  FC Př. Kopanina B  Libuš - tráva
 10. 10. So  10:15  FK Zlíchov 1914  SK Libuš  Zlíchov - tráva
 17. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva
 25. 10. Ne  14:30  TJ AFK Slivenec  SK Libuš  Slivenec - tráva
 31. 10. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Nebušice  Libuš - tráva
 07. 11. So  10:15  SK Libuš  SK Aritma Praha B  Libuš - tráva
 15. 11. Ne  15:00  1999 Praha  SK Libuš  Motorlet - UMT

A5C - muži B - 3. třída, skupina C - 2020/2021

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 22. 08. So  13:15  Union Vršovice B  SK Libuš B  Vršovice - tráva
 30. 08. Ne  17:00  Spartak Kbely B  SK Libuš B  Kbely - tráva
 05. 09. So  13:15  SK Libuš B  SK Gordic Praha B  Libuš - tráva
 13. 09. Ne  10:30  TJ Avia Čakovice B  SK Libuš B  Čakovice - tráva
 19. 09. So  13:15  SK Libuš B  M. Svaz Mládeže B  Libuš - tráva
 26. 09. So  11:00  TJ Sokol Cholupice B  SK Libuš B  Cholupice - tráva
 03. 10. So  14:00  SK Libuš B  Partisan Prague FC  Libuš - tráva
 10. 10. So  10:30  SK Hostivař C  SK Libuš B  Hostivař - tráva
 17. 10. So  13:15  SK Libuš B  Sparta Krč 1910  Libuš - tráva
 25. 10. Ne  VOLNO  VOLNO  VOLNO
 31. 10. So  14:00  SK Libuš B  TJ Slavoj Spořilov  Libuš - tráva

C1A - přebor staršího dorostu - 2020/2021

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre

D1A - přebor mladšího dorostu - 2020/2021

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre

D2A - mladší dorost B - 1.A třída, skupina A - 2020/2021

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre

E1A - přebor starších žáků - 2020/2021

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre

F3E - mladší žáci - 2. třída, sk. E - 2020/2021

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre

G3H - starší přípravka - 1.B třída, sk. H - 2020/2021

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre

H3H - mladší přípravka - 1.B třída, sk. H - 2020/2021

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre