Rozpis zápasů

A2B - muži A - 1.A třída, skupina B - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 10. 08. So  10:15  SK Libuš  FK Loko Vltavín B  Libuš - tráva 0:0
 17. 08. So  17:00  SK Střešovice 1911  SK Libuš  Střešovice - tráva 3:2
 24. 08. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Stodůlky  Libuš - tráva 2:2
 28. 08. St  17:30  Spartak Hrdlořezy  SK Libuš  I. kolo poháru PFS 0:4
 31. 08. So  10:15  SK Libuš  FK Řeporyje  Libuš - tráva 5:1
 07. 09. So  10:15  SK Libuš  SK Dolní Chabry  Libuš - tráva 0:0
 11. 09. St  17:00  SK Libuš  AFK Slavoj Podolí  II. kolo poháru PFS 1:3
 14. 09. So  11:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 1:2
 21. 09. So  10:15  SK Libuš  Přední Kopanina B  Libuš - tráva 1:2
 28. 09. So  10:15  FK Zlíchov 1914  SK Libuš  Zlíchov - tráva 3:1
 05. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva 1:1
 13. 10. Ne  15:30  TJ AFK Slivenec  SK Libuš  Slivenec - tráva 1:3
 19. 10. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Nebušice  Libuš - tráva 2:2
 26. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Aritma Praha B  Libuš - tráva 3:1
 02. 11. So  16:30  1999 Praha  SK Libuš  Motorlet - UMT 1:2
 09. 11. So  10:15  SK Libuš  SK Čechie Smíchov  Libuš - tráva 0:0
 16. 11. So  10:15  ABC Braník  SK Libuš  Braník - UMT 4:2
 07. 03. So  14:30  FK Loko Vltavín B  SK Libuš  Loko - tráva
 14. 03. So  10:15  SK Libuš  SK Střešovice 1911  Libuš - tráva
 21. 03. So  14:45  TJ Sokol Stodůlky  SK Libuš  Motorlet - UMT
 29. 03. Ne  16:45  FK Řeporyje  SK Libuš  Motorlet - UMT
 04. 04. So  16:30  SK Dolní Chabry  SK Libuš  Chabry - tráva
 10. 04. Pá  10:15  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - tráva
 18. 04. So  17:00  Př. Kopanina B  SK Libuš  Př. Kopanina - tráva
 25. 04. So  10:15  SK Libuš  FK Zlíchov 1914  Libuš - tráva
 03. 05. Ne  17:00  SK Zbraslav  SK Libuš  Zbraslav - tráva
 08. 05. Pá  10:15  SK Libuš  TJ AFK Slivenec  Libuš - tráva
 16. 05. So  17:00  TJ Sokol Nebušice  SK Libuš  Nebušice - tráva
 24. 05. Ne  17:00  SK Aritma Praha B  SK Libuš  Aritma - UMT
 30. 05. So  10:15  SK Libuš  1999 Praha  Libuš - tráva
 06. 06. So  17:00  SK Čechie Smíchov  SK Libuš  Čechie - tráva
 13. 06. So  10:15  SK Libuš  ABC Braník  Libuš - tráva

A5A - muži B - 3. třída, skupina A - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 24. 08. So  13:15  SK Libuš B  ČVUT Tralalalala  Libuš - tráva 7:2
 31. 08. So  13:00  Prague Raptors B  SK Libuš B  Zličín - tráva 4:4
 07. 09. So  13:15  SK Libuš B  TJ Sokol Řepy B  Libuš - tráva 2:3
 14. 09. So  11:00  TJ Sokol B. Hora B  SK Libuš B  Bílá Hora - UMT 3:2
 21. 09. So  13:15  SK Libuš B  Sokol Cholupice B  Libuš - tráva 5:1
 28. 09. So  15:30  SK Libuš B  TJ Sokol Lysolaje  Libuš - tráva 1:1
 06. 10. Ne  16:00  Spartak Kbely  SK Libuš B  Kbely - tráva 4:4
 12. 10. So  13:30  SK Libuš B  Sokol Nebušice B  Libuš - tráva 2:4
 20. 10. Ne  13:00  Slavoj Suchdol B  SK Libuš B  Suchdol - tráva 0:9
 26. 10. So  13:15  SK Libuš B  FC Prosex  Libuš - tráva 3:2
 03. 11. Ne  14:00  Čechie Smíchov C  SK Libuš B  Čechie - tráva 1:4
 09. 11. So  13:15  SK Libuš B  FK Zlíchov 1914 B  Libuš - tráva 3:1
 17. 11. Ne  10:30  Čechosl. Chuchle  SK Libuš B  Radotín - UMT 1:7
 22. 03. Ne  13:30  ČVUT Tralalalala  SK Libuš B  Aritma - UMT
 28. 03. So  10:30  SK Libuš B  Prague Raptors B  Libuš - tráva
 04. 04. So  11:00  TJ Sokol Řepy B  SK Libuš B  Řepy - tráva
 10. 04. Pá  13:15  SK Libuš B  TJ Sokol B. Hora B  Libuš - tráva
 18. 04. So  11:00  Sokol Cholupice B  SK Libuš B  Cholupice - tráva
 26. 04. Ne  17:00  TJ Sokol Lysolaje  SK Libuš B  Štěpnice - tráva
 01. 05. Pá  13:30  SK Libuš B  Spartak Kbely  Libuš - tráva
 10. 05. Ne  17:00  Sokol Nebušice B  SK Libuš B  Nebušice - tráva
 16. 05. So  13:15  SK Libuš B  Slavoj Suchdol B  Libuš - tráva
 24. 05. Ne  17:00  FC Prosex  SK Libuš B  Admira - UMT
 30. 05. So  13:15  SK Libuš B  Čechie Smíchov C  Libuš - tráva
 06. 06. So  16:00  FK Zlíchov 1914 B  SK Libuš B  Zlíchov - tráva
 13. 06. So  13:15  SK Libuš B  Čechosl. Chuchle  Libuš - tráva

C1A - přebor staršího dorostu - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 24. 08. So  15:30  SK Libuš  SK Hostivař  Libuš - tráva 3:1
 31. 08. So  12:15  SK Libuš  Sokol Kolovraty  Libuš - tráva 2:2
 07. 09. So  14:00  Loko Vltavín  SK Libuš  Loko - tráva 3:2
 14. 09. So  11:30  SK Libuš  Spartak Kbely  Libuš - tráva 0:0
 18. 09. St  16:30  Spartak Kbely  SK Libuš  II. kolo poháru PFS 2:4
 22. 09. Ne  14:15  SK Ďáblice  SK Libuš  Ďáblice - UMT 3:1
 28. 09. So  11:30  SK Libuš  TJ Slovan Bohnice  Libuš - tráva 3:2
 05. 10. So  15:45  TJ Junior Praha  SK Libuš  V Úžlabině - UMT 6:1
 12. 10. So  10:00  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - tráva 1:3
 20. 10. Ne  14:30  ČAFC Praha  SK Libuš  ČAFC - UMT 1:3
 28. 10. Po  12:45  SK Libuš  AFK Slavoj Podolí  Libuš - tráva 4:1
 02. 11. So  10:15  FC Háje JM  SK Libuš  Háje - UMT 2:3
 10. 11. Ne  11:00  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva 2:0
 17. 11. Ne  15:00  FK FC Zličín  SK Libuš  Zličín - UMT 2:5
 14. 03. So  13:00  Spartak Kbely  SK Libuš  Satalice - UMT
 21. 03. So  10:30  SK Hostivař  SK Libuš  Hostivař - tráva
 29. 03. Ne  10:45  Sokol Kolovraty  SK Libuš  Kolovraty - UMT
 04. 04. So  16:30  SK Libuš  Loko Vltavín  Libuš - tráva
 15. 04. St  17:00  SK Libuš  SK Hostivař  čtvrtfinále poháru PFS
 18. 04. So  15:30  SK Libuš  SK Ďáblice  Libuš - tráva
 26. 04. Ne  17:00  TJ Slovan Bohnice  SK Libuš  Bohnice - tráva
 01. 05. Pá  15:30  SK Libuš  TJ Junior Praha  Libuš - tráva
 08. 05. Pá  17:00  TJ Praga  SK Libuš  Praga - tráva
 16. 05. So  15:15  SK Libuš  ČAFC Praha  Libuš - tráva
 24. 05. Ne  17:00  AFK Slavoj Podolí  SK Libuš  Podolí - UMT
 30. 05. So  15:15  SK Libuš  FC Háje JM  Libuš - tráva
 06. 06. So  17:30  SK Zbraslav  SK Libuš  Zbraslav - tráva
 13. 06. So  15:15  SK Libuš  FK FC Zličín  Libuš - tráva

D1A - přebor mladšího dorostu - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 08. 09. Ne  15:00  FK FC Zličín  SK Libuš  Zličín - tráva 0:14
 14. 09. So  13:30  SK Libuš  FA Alexe Zbura  Libuš - tráva 1:1
 21. 09. So  11:00  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves - UMT 0:4
 29. 09. Ne  13:45  SK Střešovice 1911 B  SK Libuš  Střešovice - UMT 1:4
 05. 10. So  15:00  SK Libuš  FC Háje JM  Libuš - tráva 6:0
 13. 10. Ne  13:00  FC Př. Kopanina  SK Libuš  Kopanina - tráva 1:11
 19. 10. So  15:45  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - tráva 7:1
 26. 10. So  14:30  FK Dukla JM  SK Libuš  Mikulova - UMT 2:3
 02. 11. So  14:15  SK Libuš  Sokol D. Počernice  Libuš - tráva 8:0
 10. 11. Ne  14:00  TJ Slovan Bohnice  SK Libuš  Bohnice - tráva 0:2
 16. 11. So  17:00  SK Ďáblice  SK Libuš  Ďáblice - UMT 1:2
 21. 03. So  12:30  SK Libuš  FK FC Zličín  Libuš - tráva
 28. 03. So  15:30  FA Alexe Zbura  SK Libuš  Zličín - UMT
 04. 04. So  14:30  SK Libuš  SK Čechie Uhříněves  Libuš - tráva
 19. 04. Ne  17:00  FC Háje JM  SK Libuš  Nad Přehradou - tráva
 25. 04. So  16:45  SK Libuš  FC Př. Kopanina  Libuš - tráva
 01. 05. Pá  09:00  TJ Praga  SK Libuš  Praga - tráva
 08. 05. Pá  16:30  SK Libuš  FK Dukla JM  Libuš - tráva
 16. 05. So  13:00  Sokol D. Počernice  SK Libuš  D. Počernice - tráva
 23. 05. So  16:45  SK Libuš  TJ Slovan Bohnice  Libuš - tráva
 31. 05. Ne  12:45  SK Libuš  SK Ďáblice  Libuš - tráva
 06. 06. So  12:45  SK Libuš  SK Střešovice 1911 B  Libuš - tráva

E1A - přebor starších žáků - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 31. 08. So  10:30  SK Libuš  SK Motorlet Praha C  Libuš - tráva 5:5
 08. 09. Ne  14:15  FK Dukla JM  SK Libuš  Mikulova - UMT 1:4
 14. 09. So  15:30  SK Libuš  ČAFC Praha  Libuš - tráva 6:0
 17. 09. Út  17:00  Spartak Hrdlořezy  SK Libuš  II. kolo poháru PFS 5:11
 21. 09. So  17:00  FA Alexe Zbura  SK Libuš  Zličín - UMT 1:2
 28. 09. So  13:30  SK Libuš  SK Ďáblice  Libuš - tráva 5:0
 06. 10. Ne  13:45  SC Olympia Radotín  SK Libuš  Radotín - UMT 3:5
 13. 10. Ne  15:30  SK Union Vršovice  SK Libuš  Na Vrších - tráva 1:1
 19. 10. So  14:00  SK Libuš  FC Háje JM C  Libuš - tráva 16:1
 02. 11. So  12:30  SK Libuš  FK Dukla Praha C  Libuš - tráva 0:3
 06. 11. St  19:00  FC Př. Kopanina  SK Libuš  Motorlet - UMT 1:6
 10. 11. Ne  14:45  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves - UMT 1:3
 21. 03. So  10:30  SK Libuš  FK Dukla JM  Libuš - tráva
 29. 03. Ne  17:00  ČAFC Praha  SK Libuš  ČAFC - UMT
 04. 04. So  11:00  SK Libuš  FA Alexe Zbura  Libuš - tráva
 15. 04. St  17:00  SK Zbraslav  SK Libuš  čtvrtfinále poháru PFS
 18. 04. So  13:30  SK Libuš  SC Olympia Radotín  Libuš - tráva
 25. 04. So  14:45  SK Libuš  SK Union Vršovice  Libuš - tráva
 01. 05. Pá  12:30  FC Háje JM C  SK Libuš  Háje - UMT
 08. 05. Pá  14:30  SK Libuš  FC Př. Kopanina  Libuš - tráva
 16. 05. So  14:00  FK Dukla Praha C  SK Libuš  Juliska - UMT
 23. 05. So  14:45  SK Libuš  SK Čechie Uhříněves  Libuš - tráva
 30. 05. So  10:45  SK Motorlet Praha C  SK Libuš  Lochkov - tráva
 07. 06. Ne  09:00  SK Ďáblice  SK Libuš  Ďáblice - UMT

F3E - mladší žáci - 2. třída, sk. E - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 07. 09. So  15:30  SK Libuš  AFK Slavoj Podolí  Libuš - tráva 2:3
 14. 09. So  14:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 3:1
 21. 09. So  15:30  SK Libuš  SK Hostivař  Libuš - tráva 5:0
 29. 09. Ne  10:15  FK Loko Vltavín  SK Libuš  Loko - UMT 4:4
 05. 10. So  13:15  SK Libuš  TJ SK Satalice  Libuš - tráva 2:1
 12. 10. So  15:30  SK Libuš  TJ Sokol Královice  Libuš - tráva 5:2
 19. 10. So  12:00  TJ Sokol Cholupice  SK Libuš  Cholupice - tráva 1:3
 25. 10. Pá  18:00  FC Tempo Praha D  SK Libuš  Tempo - UMT 2:2
 03. 11. Ne  09:15  FK Dukla JM B  SK Libuš  Mikulova - UMT 3:0
 04. 04. So  09:00  AFK Slavoj Podolí  SK Libuš  Podolí - UMT
 19. 04. Ne  15:15  SK Hostivař  SK Libuš  Hostivař - tráva
 25. 04. So  13:00  SK Libuš  FK Loko Vltavín  Libuš - tráva
 03. 05. Ne  17:00  TJ SK Satalice  SK Libuš  Satalice - UMT
 07. 05. Čt  18:00  TJ Sokol Královice  SK Libuš  Královice - tráva
 16. 05. So  11:30  SK Libuš  TJ Sokol Cholupice  Libuš - tráva
 23. 05. So  13:00  SK Libuš  FC Tempo Praha D  Libuš - tráva
 31. 05. Ne  11:00  SK Libuš  FK Dukla JM B  Libuš - tráva
 06. 06. So  11:00  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - tráva

G3J - starší přípravka - 1.B třída, sk. J - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 06. 09. Pá  16:30  SK Hamr  SK Libuš  ČAFC - UMT 10:3
 14. 09. So  10:00  SK Libuš  SK D. Měcholupy  Libuš - UMT 4:5
 20. 09. Pá  17:00  FK Union Strašnice  SK Libuš  Strašnice - UMT 9:3
 26. 09. Čt  16:30  SK Libuš  SK Slavia - dívky  Libuš - UMT 15:11
 05. 10. So  09:15  SK Ďáblice  SK Libuš  Ďáblice - UMT 3:20
 12. 10. So  12:00  SK Libuš  SK Uhelné sklady  Libuš - UMT 4:7
 19. 10. So  12:30  Eugen Link FA  SK Libuš  Socháňova - UMT 9:14
 28. 10. Po  14:30  AFK Slavoj Podolí  SK Libuš  Podolí - tráva 20:6
 02. 11. So  09:30  SK Libuš  AFK Union Žižkov  Libuš - UMT 18:5
 04. 04. So  13:00  SK Libuš  SK Hamr  Libuš - UMT
 18. 04. So  12:00  SK Libuš  FK Union Strašnice  Libuš - UMT
 26. 04. Ne  10:00  SK Slavia - dívky  SK Libuš  Slavia - UMT
 01. 05. Pá  12:00  SK Libuš  SK Ďáblice  Libuš - UMT
 10. 05. Ne  15:00  SK Uhelné sklady  SK Libuš  Uh. sklady - tráva
 16. 05. So  10:00  SK Libuš  Eugen Link FA  Libuš - UMT
 23. 05. So  11:30  SK Libuš  AFK Slavoj Podolí  Libuš - UMT
 30. 05. So  13:00  AFK Union Žižkov  SK Libuš  Vítkov - tráva
 05. 06. Pá  17:00  SK D. Měcholupy  SK Libuš  D. Měcholupy - tráva

H3I - mladší přípravka - 1.B třída, sk. I - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 07. 09. So  09:00  SFK AC Sparta Praha  SK Libuš  Satalice - UMT 4:21
 12. 09. Čt  16:30  SK Libuš  AFK Slavoj Podolí  Libuš - UMT 11:7
 21. 09. So  13:00  SA Praha  SK Libuš  Renoirova - UMT 14:21
 28. 09. So  10:00  SK Libuš  Viktorka Žižkov  Libuš - UMT 13:10
 05. 10. So  11:00  JM Chodov - FK  SK Libuš  Chodov - tráva 22:10
 11. 10. Pá  17:00  FK Klánovice  SK Libuš  Klánovice - UMT 13:7
 19. 10. So  12:30  SK Libuš  TJ Kyje Praha 14  Libuš - UMT 20:6
 26. 10. So  10:30  FK Újezd n/Lesy  SK Libuš  Újezd - tráva 2:10
 02. 11. So  11:00  SK Libuš  Spartak Kbely  Libuš - UMT 25:2
 04. 04. So  09:30  SK Libuš  SFK AC Sparta Praha  Libuš - UMT
 18. 04. So  10:30  SK Libuš  SA Praha  Libuš - UMT
 25. 04. So  14:00  Viktorka Žižkov  SK Libuš  Vítkov - tráva
 01. 05. Pá  10:30  SK Libuš  JM Chodov - FK  Libuš - UMT
 08. 05. Pá  13:00  SK Libuš  FK Klánovice  Libuš - UMT
 15. 05. Pá  17:00  TJ Kyje Praha 14  SK Libuš  Kyje - UMT
 23. 05. So  10:00  SK Libuš  FK Újezd n/Lesy  Libuš - UMT
 27. 05. St  17:30  Spartak Kbely  SK Libuš  Kbely - tráva
 06. 06. So  09:00  AFK Slavoj Podolí  SK Libuš  Podolí - UMT