Archiv článků

Filtrovat

Libuš - Slivenec 1:2 (0:1) - 11.05.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – TJ AFK Slivenec   1:2 (0:1)

Hráno:      11.05.2019 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Kořínek – Voženílek, Hartl, Krejča, Sobotka (88' Tůma) – Šupina, Stuchlík (81' Vašek) -
  Nekola, Lebl (63' Gabriel), Ivančo – Havlák
Branky:    36' 0:1, 61' 0:2, 67' 1:2 Nekola (p.k.)
ŽK:    Krejča, Stuchlík, Havlák, Hartl, Gabriel
 

Souboj o medailové pozice jsme bohužel prohráli a tak se nám bronzový stupínek vzdálil už na pět bodů. Hosté na nás od začátku utkání doslova vlétli jak uragán a už v sedmé vteřině měli první zakončení. Prvních deset minut nás mačkali na vlastní polovině a my se měli co ohánět, abychom udrželi čisté konto. Pak přišel náš první brejk a s ním i první šance, naneštěstí pro nás, ne však branková. Od té chvíle jsme hru srovnali a dokonce i převzali iniciativu. Naši hráči přistoupili na zvolené tempo soupeře a hrál se velmi pěkný fotbal, kdy se divák opravdu nenudil. Vyložených šancí sice moc nebylo, ale nebezpečných situací na obou stranách byl dostatek. Přežili jsme úvodní tlak bez úhony a paradoxně, když jsme byli v tlaku my, tak jsme z hezkého brejku inkasovali první branku.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že musíme dál pokračovat v aktivitě a herní disciplíně jakou jsme měli v poločase prvním. Po hodině hry však přišla druhá vážná chyba v naší defenzívě a soupeř zvýšil na rozdíl dvou branek. Naštěstí jsme zareagovali včas a po šesti minutách po hezké akci přišel ve vápně faul na Havláka a z následné penalty Nekola snížil na jedna dva a vlil nám novou krev do žil. Bohužel marně jsme se snažili alespoň o vyrovnání. Hosté již tak aktivní nebyli a jedinou šanci si vypracovali tři minuty před koncem z rychlého brejku. Naše aktivita byla obdivuhodná, ale vstřelit vyrovnávací gól nám dnes nebylo přáno.

Sice jsme prohráli, ale dnes můžeme odcházet se vztyčenou hlavou, protože jsme pro lepší výsledek udělali maximum. Hrál se velmi kvalitní a běhavý fotbal, do kterého zapadli rozhodčí, kteří zápas odřídili velmi dobře (na rozdíl od minulého kola). Zápasu by slušela asi remíza, ale soupeř byl o branku šťastnější a tak jim můžeme poblahopřát k vítězství. Další utkání odehrajeme v sobotu 18.5. od 17:00 v Nebušicích.

Nnejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Šupina;   2. Nekola    3. Ivančo, Voženílek

Radotín - Libuš 9:4 (3:2) - 11.05.2019 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SC Radotín – SK Libuš   9:4 (3:2)

Hráno:      11.05.2019 10:00
Hřiště:      Radotín – tráva
Sestava:   Pája – Šimon, Keny – Venca, Míra, Luky – Max, Kuba P.
Střídali:   Denis, Kryštof, Kuba S., Tadeáš, Neyam, Mery, Tommy
Branky:    2× Max, 2× Luky
 

V tomto kole jsme jeli do Radotína, se kterým jsme doma po vyrovnaném souboji na podzim prohráli 2:5 a mysleli jsme si, že bychom jim to mohli vrátit a konečně na jaře vyhrát. Bohužel jsme se ani tentokrát nesešli úplně všichni, ale bylo to lepší než v předešlých zápasech.

Vstup do utkání jsme měli parádní, po deseti minutách jsme vedli 2:0 po dvou únicích Maxe, ale postupně jsme začali propadávat směrem dozadu a do poločasu jsme dostali tři branky a naše hra se začala hroutit.

Ve druhém poločase se nám na rozdíl od soupeře nedařilo vstřelit branku ani z jasných gólových šancí a rozdíl ve vstřelených brankách se začal zvětšovat. Navíc se druhá půle vůbec nevyvedla našemu brankáři, několikrát mu míč vypadl pod nohy dorážejících útočníků soupeře a nám už se podařilo jen zkorigovat výsledek dvěma brankami Lukyho skoro z poloviny hřiště po chybách soupeřova brankáře.

Nakonec tedy aspoň hodně branek, i když zase víc do té naší…

Libuš - Slavia dívky 7:13 (1:5, 1:3, 1:1, 4:4) - 08.05.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Slavia Praha dívky   7:13 (1:5, 1:3, 1:1, 4:4)

Hráno:      08.05.2019 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Kuba, Šimon, Robík, Pavel, Honza H., Jindra, Ládík, Filip, Honza V.
Branky:    4× Honza H., 2× Honza V., Filip
 

Ve svátečním středečním dopoledni jsme za ideálního počasí sehráli zápas s dosud neporaženým týmem naší skupiny – děvčaty ze Slávie. Kluci se na zápas těšili, a to možná až moc, protože hned na začátku nás holky nachytaly na švestkách. Hned z rozehrávky jsme totiž dostali první gól a po minutě hned druhý. Holky na nás hned od začátku vletěly a nám nějakou dobu trvalo, než jsme se srovnali s tím, že dnes proti nám stojí soupeř trošku jiné úrovně než v předchozích zápasech. Ale pro zápas to bylo jen dobře, čím lepší soupeř, tím lepší i pro naše kluky… 😊

První čtvrtinu dost ovlivnily rychlé góly v naší síti, které nás trochu zaskočily a kluci se tak chvíli nemohli „dostat do zápasu“. A jelikož holky pokračovaly v aktivní, organizované a hlavně chytré hře, v první čtvrtině nás k ničemu moc nepouštěly. Naopak my jsme soupeřkám nechávali hodně prostoru a s míčem šikovná děvčata toho využívala při svých útočných akcích.

Nicméně kluci se nevzdali. O první přestávce jsme si řekli, že musíme zlepšit pohyb, trošku zrychlit práci s míčem, začít rychleji přistupovat k soupeřkám a nedávat jim tolik prostoru a najednou se hra vyrovnala. A jelikož ani děvčata nepolevila, hrál se najednou parádní zápas v parádním tempu, kde se útočné akce přelévaly ze strany na stranu. Oba týmy se snažily hrát dopředu, nebály se kombinovat nebo udělat kličku a vystřelit, při ztrátě míče naopak soupeře ihned dostupovaly, nenechávaly mu čas a prostor a snažily se získat míč co nejdříve zpět. Prostě na dívání krásný zápas, který strhl k fandění i přihlížející rodiče obou stran, a tak se zápas hrál v parádní atmosféře. Pro oba týmy určitě hezký zážitek.

Výsledek sice vypadá poměrně jasně, ale je potřeba říci, že dnes jsme trošku doplatili na neproměňování šancí, zejména oba Honzové se několikrát pěkně uvolnili, krásně vystřelili, ale bohužel opakovaně trefovali jen břevna. Myslím, že brankovou konstrukci jsme v zápase trefili asi 5×, což už je trošku smůla, ale i to k fotbalu patří. Řada střel nám dnes lítala i těsně vedle branky nebo je pochytala brankářka, hlavně nás ale těší, že se kluci ve hře dokázali uvolnit a střelecké pozice si připravit i přes dobře bránícího soupeře.

Výborně dnes zahrál i Pavel, který svým pohybem, chutí do hry a skvělým napadáním získal hodně míčů a pro soupeřky byl správnou fotbalovou dotěrností dost nepříjemný. Filip se krásně trefil z volného kopu. Pochvalu však zaslouží celý tým, který se po trošku zabrzděném začátku přece jen rozehrál a v zápase několikrát ukázal pěkné fotbalové momenty, ať už kombinací nebo i individuálně. Samozřejmě ne vždy se vše povede (to neumí ani Barcelona 😊), ale je potřeba to v zápase zkoušet.

Děvčatům ze Slavie gratulujeme k vítězství, hrají opravdu výborně, organizovaně, umí s míčem a jsou letos v naší skupině asi zaslouženě nejlepší. Myslím však, že to s námi neměli jednoduché, že jsme je naší hrou potrápili a byli jim v zápase důstojným soupeřem. Škoda, že takových zápasů nehrajeme více.

Zbraslav - Libuš 6:1 (3:1) - 05.05.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Zbraslav – SK Libuš   6:1 (3:1)

Hráno:      05.05.2019 17:00
Hřiště:      Zbraslav – tráva
Sestava:   Tůma – Sobotka, Hartl, Krejča, Pergler (46' Vašek) – Voženílek, Šupina, Stuchlík (60' Lebl),
  Ivančo – Nekola, Havlák
Branky:    7' 1:0 (p.k.), 11' 2:0, 18' 2:1 Voženílek, 25' 3:1, 52' 4:1, 58' 5:1, 66'' 6:1
ŽK:    Stuchlík, Voženílek, Vašek
 

Do utkání jsme vstoupili špatně, domácí byli daleko aktivnější, pohyblivější a důraznější. Hned v sedmé minutě se proti nám kopala penalta po nastřelené ruce Sobotky a domácí šli do vedení. Za další čtyři minuty jsme zcela zbytečně ztratili míč na polovině hřiště a domácí z následného brejku skórovali podruhé. V tu chvíli to s námi vypadalo velice špatně. Naštěstí se naše hra najednou o dost zvedla a otěže zápasu jsme přebrali my. Začali jsme více běhat, kombinovat a v osmnácté minutě přišla i odměna po akci Havláka a přízemní střele Voženílka se nám podařilo snížit. Bohužel nám více nebylo přáno, nejdříve byl v malém pokutovém území zastaven Voženílek jasným faulem, ale dnes velmi nepřesný rozhodčí jen rozpažil. V pětadvacáté minutě utkání po souboji na polovině hřiště zůstal ležet náš hráč s vyraženým dechem, ale pan rozhodčí nechal hru plynout dál. Dík patří domácím stoperům, který se okamžitě postarali o Krejčův zdravotní stav a našeho hráče dostali zpět do „provozu“. Ovšem z následného rohového kopu jsme inkasovali potřetí. Ani to nás nepoložilo a opět jsme si vytvářeli šance, nejdříve Voženílek obešel i brankáře, ale míč mu utekl do zázemí a poté po nahrávce Nekoly a puštěním míče Havlákem na nabíhajícího Stuchlíka jsme měli tutovku jak hrom, ale střela skončila na brankářových nohách a domácí vyražený míč stačili odvrátit. Další šance přišla hned za okamžik, ale Hartl se ke střele nedostal, jelikož ho doslova sestřelil domácí obránce, který chtěl míč odkopnout, ale na místo toho trefil našeho hráč. Ovšem světe div se, pan rozhodčí opět rozpažil a penaltu jsme nekopali. Poté našemu kapitánovi vysvětlil, že ví, že bránící hráč našeho nakopl, ale neúmyslně!!! Někdy je lepší mlčeti zlato, než vyřknout takový nesmysl, prostě faul je faul. Další možnost jsme měli za malý okamžik, ale z trestného kopu zhruba z 18metrů trefil Sobotka pouze bránící hráče ve zdi. Poté jsme měli ještě několik závarů, ale branku jsme do konce poločasu již nevstřelili.

Do druhého poločasu jsme nabádali hráče, aby pokračovali v aktivitě z konce poločasu prvního, ale bohužel slova se minula účinkem a individuální chyby, které byly dvě v prvním, tak přibyly i ve druhém a za dvacet minut bylo o našem debaklu rozhodnuto. My se zmohli jen na hezkou střelu Ivanča ze střední vzdálenosti, ale domácí brankář ji skvěle vytěsnil na roh a pak stojí ještě za zmínku únik Nekoly a následné zakončení Havláka, které však domácí obrana nakonec stačila zblokovat. Naštěstí pro nás výborně hrající domácí tým další branky nepřidal, ale i tak si odvážíme zase pěkný příděl.

Určitě domácí vyhráli zcela zaslouženě a jejich výkon zaslouží poklonu, ale v prvním poločase, kdy se lámal chleba, tak jim velmi pomohl svými výroky pán s píšťalkou, ale i to prostě bohužel patří k fotbalu a nám nezbývá nic jiného, než domácím pogratulovat k vítězství a soustředit se na další zápas, který odehrajeme v sobotu 11.5. od 10:15 na našem stadiónu proti mužstvu Slivence.

Nejlepší hráči utkání z pohledu SK Libuš:   1. Nekola;   2. Voženílek;   3­. Šupina

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 další >