A Team Muži

SK Libuš - A Team Muži se v sezóně 2019/2020 účastní soutěže A2B - 1.A třída, skupina B.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - A2B

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    ABC Braník 15   12   2   1   51:19 38  
2.    SK Dolní Chabry 15   10   3   2   29:17 33  
3.    SK Střešovice 1911 15   10   1   4   47:29 31  
4.    SK Modřany 15   7   4   4   26:16 25  
5.    SK Aritma Praha B 15   7   4   4   32:28 25  
6.    TJ Sokol Nebušice 15   7   3   5   34:25 24  
7.    SK Zbraslav 15   7   3   5   35:27 24  
8.    FC Přední Kopanina 15   7   3   5   35:30 24  
9.    SK Libuš 15   5   6   4   26:22 21  
10.    FK Zlíchov 1914 15   6   2   7   25:30 20  
11.    TJ AFK Slivenec 15   6   1   8   34:33 19  
12.    SK Čechie Smíchov 15   4   5   6   19:28 17  
13.    FK Loko Vltavín B 15   5   2   8   23:41 17  
14.    TJ Sokol Stodůlky 15   3   1   11   20:35 10  
15.    1999 Praha 15   1   4   10   17:37 7  
16.    FK Řeporyje 15   0   2   13   16:52 2  

Rozpis zápasů - A2B - muži A - 1.A třída, skupina B - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 10. 08. So  10:15  SK Libuš  FK Loko Vltavín B  Libuš - tráva 0:0
 17. 08. So  17:00  SK Střešovice 1911  SK Libuš  Střešovice - tráva 3:2
 24. 08. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Stodůlky  Libuš - tráva 2:2
 28. 08. St  17:30  Spartak Hrdlořezy  SK Libuš  I. kolo poháru PFS 0:4
 31. 08. So  10:15  SK Libuš  FK Řeporyje  Libuš - tráva 5:1
 07. 09. So  10:15  SK Libuš  SK Dolní Chabry  Libuš - tráva 0:0
 11. 09. St  17:00  SK Libuš  AFK Slavoj Podolí  II. kolo poháru PFS 1:3
 14. 09. So  11:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 1:2
 21. 09. So  10:15  SK Libuš  Přední Kopanina B  Libuš - tráva 1:2
 28. 09. So  10:15  FK Zlíchov 1914  SK Libuš  Zlíchov - tráva 3:1
 05. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva 1:1
 13. 10. Ne  15:30  TJ AFK Slivenec  SK Libuš  Slivenec - tráva 1:3
 19. 10. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Nebušice  Libuš - tráva 2:2
 26. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Aritma Praha B  Libuš - tráva 3:1
 02. 11. So  16:30  1999 Praha  SK Libuš  Motorlet - UMT 1:2
 09. 11. So  10:15  SK Libuš  SK Čechie Smíchov  Libuš - tráva 0:0
 16. 11. So  10:15  ABC Braník  SK Libuš  Braník - UMT 4:2
 07. 03. So  14:30  FK Loko Vltavín B  SK Libuš  Loko - tráva
 14. 03. So  10:15  SK Libuš  SK Střešovice 1911  Libuš - tráva
 21. 03. So  14:45  TJ Sokol Stodůlky  SK Libuš  Motorlet - UMT
 29. 03. Ne  16:45  FK Řeporyje  SK Libuš  Motorlet - UMT
 04. 04. So  16:30  SK Dolní Chabry  SK Libuš  Chabry - tráva
 10. 04. Pá  10:15  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - tráva
 18. 04. So  17:00  Př. Kopanina B  SK Libuš  Př. Kopanina - tráva
 25. 04. So  10:15  SK Libuš  FK Zlíchov 1914  Libuš - tráva
 03. 05. Ne  17:00  SK Zbraslav  SK Libuš  Zbraslav - tráva
 08. 05. Pá  10:15  SK Libuš  TJ AFK Slivenec  Libuš - tráva
 16. 05. So  17:00  TJ Sokol Nebušice  SK Libuš  Nebušice - tráva
 24. 05. Ne  17:00  SK Aritma Praha B  SK Libuš  Aritma - UMT
 30. 05. So  10:15  SK Libuš  1999 Praha  Libuš - tráva
 06. 06. So  17:00  SK Čechie Smíchov  SK Libuš  Čechie - tráva
 13. 06. So  10:15  SK Libuš  ABC Braník  Libuš - tráva

Kádr mužstva






Přišli:

Bouška Václav (návrat - hostování Vršovice), Čížek Ondřej (návrat po zranění), Růžička Filip (návrat Kunratice), Ulihrach Tomáš (hráč dorostu), Kocourek Pavel (Měchenice).

Odešli:

Aubrecht Filip (dlouhodobé zranění).

Nejnovější články

Dukla JM - Libuš 10:4 (4:3) - 26.02.2020 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Libuš - Vestec 3:6 (1:2) - 22.02.2020 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Tempo - Libuš 4:2 (4:2) - 15.02.2020 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Libuš - Mníšek p. Brdy 2:0 (0:0) - 08.02.2020 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Libuš - Čelákovice 5:3 (3:3) - 01.02.2020 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Braník - Libuš 4:2 (2:0) - 16.11.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Čechie 0:0 - 09.11.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

1999 - Libuš 1:2 (1:1) - 02.11.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Aritma B 3:1 (0:0) - 26.10.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Nebušice 2:2 (2:0) - 19.10.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy


Archiv článků