A Team Muži

SK Libuš - A Team Muži se v sezóně 2019/2020 účastní soutěže A2B - 1.A třída, skupina B.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - A2B

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    ABC Braník 16   13   2   1   54:20 41  
2.    SK Dolní Chabry 16   11   3   2   31:18 36  
3.    SK Střešovice 1911 16   11   1   4   50:30 34  
4.    TJ Sokol Nebušice 16   8   3   5   38:26 27  
5.    SK Zbraslav 16   7   4   5   36:28 25  
6.    SK Modřany 16   7   4   5   27:20 25  
7.    SK Aritma Praha B 16   7   4   5   33:31 25  
8.    SK Libuš 16   6   6   4   30:23 24  
9.    FC Přední Kopanina 16   7   3   6   36:32 24  
10.    FK Zlíchov 1914 16   7   2   7   31:31 23  
11.    TJ AFK Slivenec 16   6   1   9   35:36 19  
12.    SK Čechie Smíchov 16   4   5   7   20:30 17  
13.    FK Loko Vltavín B 16   5   2   9   24:45 17  
14.    TJ Sokol Stodůlky 16   3   2   11   21:36 11  
15.    1999 Praha 16   2   4   10   19:38 10  
16.    FK Řeporyje 16   0   2   14   17:58 2  

Rozpis zápasů - A2B - muži A - 1.A třída, skupina B - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 10. 08. So  10:15  SK Libuš  FK Loko Vltavín B  Libuš - tráva 0:0
 17. 08. So  17:00  SK Střešovice 1911  SK Libuš  Střešovice - tráva 3:2
 24. 08. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Stodůlky  Libuš - tráva 2:2
 28. 08. St  17:30  Spartak Hrdlořezy  SK Libuš  I. kolo poháru PFS 0:4
 31. 08. So  10:15  SK Libuš  FK Řeporyje  Libuš - tráva 5:1
 07. 09. So  10:15  SK Libuš  SK Dolní Chabry  Libuš - tráva 0:0
 11. 09. St  17:00  SK Libuš  AFK Slavoj Podolí  II. kolo poháru PFS 1:3
 14. 09. So  11:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 1:2
 21. 09. So  10:15  SK Libuš  Přední Kopanina B  Libuš - tráva 1:2
 28. 09. So  10:15  FK Zlíchov 1914  SK Libuš  Zlíchov - tráva 3:1
 05. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva 1:1
 13. 10. Ne  15:30  TJ AFK Slivenec  SK Libuš  Slivenec - tráva 1:3
 19. 10. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Nebušice  Libuš - tráva 2:2
 26. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Aritma Praha B  Libuš - tráva 3:1
 02. 11. So  16:30  1999 Praha  SK Libuš  Motorlet - UMT 1:2
 09. 11. So  10:15  SK Libuš  SK Čechie Smíchov  Libuš - tráva 0:0
 16. 11. So  10:15  ABC Braník  SK Libuš  Braník - UMT 4:2
 07. 03. So  14:30  FK Loko Vltavín B  SK Libuš  Loko - tráva 1:4

Kádr mužstva






Přišli:

Bouška Václav (návrat - hostování Vršovice), Čížek Ondřej (návrat po zranění), Růžička Filip (návrat Kunratice), Ulihrach Tomáš (hráč dorostu), Kocourek Pavel (Měchenice).

Odešli:

Aubrecht Filip (dlouhodobé zranění).

Nejnovější články

Loko - Libuš 1:4 (1:1) - 07.03.2020 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Jesenice 5:3 (2:1) - 29.02.2020 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Dukla JM - Libuš 10:4 (4:3) - 26.02.2020 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Libuš - Vestec 3:6 (1:2) - 22.02.2020 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Tempo - Libuš 4:2 (4:2) - 15.02.2020 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Libuš - Mníšek p. Brdy 2:0 (0:0) - 08.02.2020 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Libuš - Čelákovice 5:3 (3:3) - 01.02.2020 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Braník - Libuš 4:2 (2:0) - 16.11.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Čechie 0:0 - 09.11.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

1999 - Libuš 1:2 (1:1) - 02.11.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy


Archiv článků