B Team Muži

SK Libuš - B Team Muži se v sezóně 2019/2020 účastní soutěže A5A - 3. třída, skupina A.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - A5A

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    TJ Sokol Bílá Hora B 4   4   0   0   14:8 12  
2.    SK Čechie Smíchov C 4   3   1   0   22:7 10  
3.    TJ Sokol Nebušice B 4   2   2   0   9:4 8  
4.    TJ Sokol Lysolaje 4   2   1   1   15:8 7  
5.    Prague Raptors FC B 4   2   1   1   14:10 7  
6.    Čechoslovan Chuchle 4   2   1   1   13:11 7  
7.    TJ Sokol Řepy B 4   2   1   1   15:14 7  
8.    FK Zlíchov 1914 B 4   2   0   2   11:7 6  
9.    FC Prosex 4   2   0   2   12:12 6  
10.    Spartak Kbely B 4   2   0   2   13:14 6  
11.    SK Libuš B 4   1   1   2   15:12 4  
12.    TJ Sokol Cholupice B 4   0   0   4   13:18 0  
13.    SK ČVUT Tralalalala 4   0   0   4   3:17 0  
14.    TJ Slavoj Suchdol B 4   0   0   4   2:29 0  

Rozpis zápasů - A5A - muži B - 3. třída, skupina A - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 24. 08. So  13:15  SK Libuš B  ČVUT Tralalalala  Libuš - tráva 7:2
 31. 08. So  13:00  Prague Raptors B  SK Libuš B  Zličín - tráva 4:4
 07. 09. So  13:15  SK Libuš B  TJ Sokol Řepy B  Libuš - tráva 2:3
 14. 09. So  11:00  TJ Sokol B. Hora B  SK Libuš B  Bílá Hora - UMT 3:2
 21. 09. So  13:15  SK Libuš B  Sokol Cholupice B  Libuš - tráva
 28. 09. So  15:30  SK Libuš B  TJ Sokol Lysolaje  Libuš - tráva
 06. 10. Ne  16:00  Spartak Kbely  SK Libuš B  Kbely - tráva
 12. 10. So  13:30  SK Libuš B  Sokol Nebušice B  Libuš - tráva
 20. 10. Ne  13:00  Slavoj Suchdol B  SK Libuš B  Suchdol - tráva
 26. 10. So  13:15  SK Libuš B  FC Prosex  Libuš - tráva
 03. 11. Ne  14:00  Čechie Smíchov C  SK Libuš B  Čechie - tráva
 09. 11. So  13:15  SK Libuš B  FK Zlíchov 1914 B  Libuš - tráva
 17. 11. Ne  10:30  Čechosl. Chuchle  SK Libuš B  Radotín - UMT

Kádr mužstva






Přišli:

Frko Ondřej (návrat Heřmaničky), Koś Šimon (návrat - hostování Libeř), Koleček Jakub, Voženílek Matěj (návrat - hostování D. Břežany), Moravec Tomáš (návrat - hostování Všenory), Klimeš Kryštof, Koś Jonáš, Lhota Radek, Ondráček Ladislav, Štěpánek Pavel, Turek Filip, Valta Jan (obnovili činnost), Hrstka Matěj, Vrkota Jan (přišli z dorostu), Hřebejk Petr (Střešovice), Láznička Jiří (Č. Pečky).

Nejnovější články

Raptors B - Libuš B 4:4 (0:3) - 31.08.2019 - B Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš B - ČVUT 7:2 (1:0) - 24.08.2019 - B Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Dukla JM B - Libuš B 9:1 (6:0) - 17.08.2019 - B Team Muži

  • přípravné utkání
  • zápasy

Přípravná utkání - léto 2019 - B Team Muži

  • Aktualizováno
  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů

D. Břežany - Libuš B 3:5 (1:1) - 11.08.2019 - B Team Muži

  • přípravné utkání
  • zápasy


Archiv článků