Starší přípravka

SK Libuš - Starší přípravka se v sezóně 2018/2019 účastní soutěže G3G – 1.B třída, sk. G.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - G3G

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    SC Radotín 20   17   0   3   272:91 51  
2.    TJ Sokol Cholupice 20   15   1   4   252:115 46  
3.    SK Libuš 20   15   0   5   255:140 45  
4.    FK Řeporyje 20   13   1   6   217:134 40  
5.    TJ Sokol Královice 20   11   1   8   132:110 34  
6.    TJ Sokol Lochkov 20   10   0   10   196:174 30  
7.    SK Čechie Uhříněves 20   8   1   11   156:205 25  
8.    FK Čechie Dubeč 20   7   0   13   166:218 21  
9.    SK Modřany 20   6   1   13   123:177 19  
10.    SK Zbraslav 20   4   0   16   75:240 12  
11.    TJ Spoje Praha 20   1   1   18   79:319 4  

Rozpis zápasů - G3G - starší přípr. - 1.B tř., skupina G - 2018/2019

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 08. 09. So  13:15  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - UMT malá 16:7
 15. 09. So  09:00  FK Čechie Dubeč  SK Libuš  Dubeč - tráva 5:20
 22. 09. So  13:15  SK Libuš  TJ Sokol Královice  Libuš - UMT malá 8:9
 27. 09. Čt  17:00  TJ Spoje Praha  SK Libuš  Spoje - tráva 2:18
 06. 10. So  13:15  SK Libuš  TJ Sokol Lochkov  Libuš - UMT malá 11:9
 20. 10. So  09:00  FK Řeporyje  SK Libuš  Řeporyje - tráva 6:12
 27. 10. So  09:00  SK Zbraslav  SK Libuš  Zbraslav - tráva 2:25
 03. 11. So  14:00  SK Libuš  SC Radotín  Libuš - UMT malá 11:6
 10. 11. So  12:30  SK Libuš  SK Čechie Uhříněves  Libuš - UMT malá 15:9
 17. 11. So  12:00  TJ Sokol Cholupice  SK Libuš  Cholupice - tráva 9:3
 23. 03. So  14:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 3:11
 30. 03. So  13:15  SK Libuš  FK Čechie Dubeč  Libuš - UMT malá 13:10
 04. 04. Čt  17:30  TJ Sokol Královice  SK Libuš  Královice - tráva 5:4
 13. 04. So  15:15  SK Libuš  TJ Spoje Praha  Libuš - UMT malá 20:7
 04. 05. So  10:30  SK Libuš  FK Řeporyje  Libuš - UMT malá 8:13
 08. 05. St  12:30  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - UMT malá 13:1
 18. 05. So  13:30  SC Radotín  SK Libuš  Radotín - UMT 8:10
 25. 05. So  09:00  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves - UMT 5:15
 01. 06. So  13:15  SK Libuš  TJ Sokol Cholupice  Libuš - UMT malá 9:12
 09. 06. Ne  17:00  TJ Sokol Lochkov  SK Libuš  Lochkov - tráva 12:13

Kádr mužstva




Nejnovější články

Uhříněves - Libuš 5:15 (2:7 3:8) - 25.05.2019 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Lochkov 11:9 (4:1 1:1 1:5 5:2) - 06.10.2018 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Spoje - Libuš 2:18 (0:7 0:3 2:5 0:3) - 27.09.2018 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Královice 8:9 (0:3 2:1 3:3 3:2) - 22.09.2018 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Dubeč - Libuš 5:20 (2:5 0:5 3:3 0:7) - 15.09.2018 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Modřany 16:7 (6:2 1:2 5:0 4:3) - 08.09.2018 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Dukla (dívky) 33:9 (17:5 16:4) - 14.04.2018 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Praga - Libuš 28:22 (10:17 18:5) - 07.04.2018 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Dukla JM - Libuš 16:19 (7:10 9:9) - 05.11.2017 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Zličín 5:8 (4:5 1:3) - 29.10.2017 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy


Archiv článků