Mladší žáci

SK Libuš - Mladší žáci se v sezóně 2018/2019 účastní soutěže F2A - mladší žáci - 1.A třída, skupina A.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - F2A

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    CU Bohemians Praha 22   19   1   2   199:50 58  
2.    FC Tempo Praha C 22   18   0   4   204:55 54  
3.    FK Újezd nad Lesy 22   16   0   6   109:50 48  
4.    SC Radotín 22   15   2   5   131:54 47  
5.    SK Dolní Chabry 22   13   2   7   89:73 41  
6.    ČAFC Praha 22   12   2   8   117:104 38  
7.    SK Slovan Kunratice 22   8   2   12   82:99 26  
8.    SK Čechie Uhříněves 22   5   4   13   70:95 19  
9.    Běchovičtí sršni 22   5   3   14   40:102 18  
10.    SK Libuš 22   5   2   15   49:144 17  
11.    TJ Praga 22   3   2   17   59:220 11  
12.    SK Modřany 22   2   2   18   42:145 8  

Rozpis zápasů - F2A - mladší žáci, 1.A třída, skupina A - 2018/2019

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 02. 09. Ne  15:15  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - tráva 6:3
 08. 09. So  14:45  SK Libuš  SK Dolní Chabry  Libuš - tráva 2:3
 13. 09. Čt  17:00  SK Sl. Kunratice  SK Libuš  Kunratice - tráva 4:3
 15. 09. So  12:15  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - tráva 2:2
 22. 09. So  09:00  CU Bohemians Praha  SK Libuš  Hrdlořezy - tráva 16:2
 28. 09. Pá  12:45  SK Libuš  FK Újezd n/Lesy  Libuš - tráva 0:5
 07. 10. Ne  13:00  Běchovičtí sršni  SK Libuš  Běchovice - tráva 4:0
 13. 10. So  12:30  SK Libuš  ČAFC  Libuš - tráva 1:11
 20. 10. So  12:15  FC Tempo Praha C  SK Libuš  Tempo - tráva 12:1
 27. 10. So  12:45  SK Libuš  SC Radotín  Libuš - tráva 2:5
 04. 11. Ne  16:30  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves - UMT 0:2
 24. 03. Ne  10:00  SK Dolní Chabry  SK Libuš  Chabry - tráva 9:2
 30. 03. So  12:30  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 5:0
 06. 04. So  15:00  SK Libuš  CU Bohemians Praha  Libuš - tráva 0:30
 14. 04. Ne  10:00  FK Újezd n/Lesy  SK Libuš  Újezd - tráva 8:0
 28. 04. Ne  10:30  ČAFC  SK Libuš  ČAFC - UMT 5:3
 04. 05. So  13:30  SK Libuš  FC Tempo Praha C  Libuš - tráva 0:8
 11. 05. So  10:00  SC Radotín  SK Libuš  Radotín - UMT 9:4
 18. 05. So  11:00  SK Libuš  SK Čechie Uhříněves  Libuš - tráva 3:2
 26. 05. Ne  13:00  TJ Praga  SK Libuš  Praga - tráva 0:11
 01. 06. So  14:45  SK Libuš  SK Sl. Kunratice  Libuš - tráva 4:2
 08. 06. So  12:30  SK Libuš  Běchovičtí sršni  Libuš - tráva 1:1

Kádr mužstva






Nejnovější články

Libuš - Kunratice 4:2 (2:0) - 01.06.2019 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Praga - Libuš 0:11 (0:3) - 26.05.2019 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš – Uhříněves 3:2 (0:1) - 18.05.2019 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Radotín - Libuš 9:4 (3:2) - 11.05.2019 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Tempo C 0:8 (0:4) - 04.05.2019 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

ČAFC - Libuš 5:3 (4:2) - 28.04.2019 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Újezd n/L. - Libuš 8:0 (3:0) - 14.04.2019 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - CU Bohemians 0:30 (0:16) - 06.04.2019 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Modřany - Libuš 5:0 (2:0) - 30.03.2019 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

D. Chabry - Libuš 9:2 (2:1) - 24.03.2019 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy


Archiv článků