Mladší dorost

SK Libuš - Mladší dorost se v sezóně 2021/2022 účastní soutěže D1A - přebor mladšího dorostu.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - D1A

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    SK Union Vršovice 22   19   0   3   104:16 57  
2.    ABC Braník B 22   15   3   4   108:45 48  
3.    SK Ďáblice 22   14   4   4   64:22 46  
4.    FK Dukla JM 22   14   2   6   75:49 44  
5.    SK Libuš 22   14   1   7   93:51 43  
6.    SK Střešovice 1911 B 22   10   2   10   58:68 32  
7.    ČAFC Praha 22   10   1   11   82:94 31  
8.    Olympia Radotín 22   9   1   12   42:64 28  
9.    TJ Slovan Bohnice 22   5   4   13   33:67 19  
10.    FA Praha 22   3   3   16   19:79 12  
11.    FC Přední Kopanina 22   3   3   16   34:103 12  
12.    SK Čechie Uhříněves 22   3   2   17   28:82 11  

Rozpis zápasů - D1A - přebor mladšího dorostu - 2021/2022

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 29. 08. Ne  17:00  SK Union Vršovice  SK Libuš  Vršovice - tráva 2:0
 04. 09. So  15:00  SK Libuš  SC Olympia Radotín  Libuš - tráva 5:0
 11. 09. So  11:00  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves - UMT 1:6
 19. 09. Ne  14:30  SK Střešovice 1911 B  SK Libuš  Střešovice - UMT 2:1
 25. 09. So  16:45  SK Libuš  FA Praha  Libuš - tráva 10:0
 02. 10. So  10:30  FC Př. Kopanina  SK Libuš  Př. Kopanina - tráva 0:2
 10. 10. Ne  11:00  SK Libuš  ABC Braník B  Libuš - tráva 4:6
 17. 10. Ne  11:00  FK Dukla JM  SK Libuš  Mikulova - UMT 0:4
 23. 10. So  13:30  SK Libuš  ČAFC Praha  Libuš - tráva 7:4
 30. 10. So  14:00  TJ Slovan Bohnice  SK Libuš  Bohnice - UMT 1:2
 06. 11. So  11:00  SK Libuš  SK Ďáblice  Libuš - tráva 1:3
 02. 04. So  13:30  SC Olympia Radotín  SK Libuš  Radotín - UMT 4:6
 09. 04. So  13:30  SK Libuš  SK Union Vršovice  Libuš - tráva 1:3
 23. 04. So  13:00  SK Libuš  Čechie Uhříněves  Libuš - tráva 5:1
 30. 04. So  16:45  SK Libuš  Střešovice 1911 B  Libuš - tráva 10:3
 08. 05. Ne  10:00  FA Praha  SK Libuš  Třeboradice - tráva 0:3
 14. 05. So  15:00  SK Libuš  FC Př. Kopanina  Libuš - tráva 4:2
 22. 05. Ne  14:30  ABC Braník B  SK Libuš  Braník - UMT 2:7
 28. 05. So  10:30  SK Libuš  FK Dukla JM  Libuš - tráva 4:4
 04. 06. So  13:30  ČAFC Praha  SK Libuš  ČAFC - UMT 6:3
 11. 06. So  11:00  SK Libuš  TJ Slovan Bohnice  Libuš - tráva 7:2
 18. 06. So  17:00  SK Ďáblice  SK Libuš  Ďáblice - tráva 5:1

Kádr mužstva






Nejnovější články

FA Praha - Libuš 0:3 (0:1) - 08.05.2022 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Střešovice B 10:3 (2:0) - 30.04.2022 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Uhříněves 5:1 (3:1) - 23.04.2022 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Radotín - Libuš 4:6 (1:1) - 02.04.2022 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - ČAFC 7:4 (3:3) - 23.10.2021 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Dukla JM - Libuš 0:4 (0:2) - 17.10.2021 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Braník B 4:6 (2:3) - 10.10.2021 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Př. Kopanina - Libuš 0:2 (0:1) - 02.10.2021 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Střešovice B - Libuš 2:1 (1:1) - 19.09.2021 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Uhříněves - Libuš 1:6 (1:2) - 11.09.2021 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy


Archiv článků