Mladší dorost

SK Libuš - Mladší dorost se v sezóně 2019/2020 účastní soutěže D1A - přebor mladšího dorostu.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - D1A

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    SK Libuš 11   10   1   0   62:7 31  
2.    FA Alexe Zbura 11   9   1   1   47:13 28  
3.    FC Háje JM 11   6   2   3   47:23 20  
4.    TJ Praga 11   6   0   5   35:38 18  
5.    SK Čechie Uhříněves 11   5   2   4   22:25 17  
6.    FK Dukla JM 11   5   0   6   28:31 15  
7.    Sokol Dolní Počernice 11   4   0   7   21:40 12  
8.    FK FC Zličín 11   3   3   5   25:51 12  
9.    SK Střešovice 1911 B 11   3   2   6   24:29 11  
10.    FC Přední Kopanina 11   3   1   7   13:35 10  
11.    TJ Slovan Bohnice 11   3   0   8   23:42 9  
12.    SK Ďáblice 11   2   2   7   20:33 8  

Rozpis zápasů - D1A - přebor mladšího dorostu - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 08. 09. Ne  15:00  FK FC Zličín  SK Libuš  Zličín - tráva 0:14
 14. 09. So  13:30  SK Libuš  FA Alexe Zbura  Libuš - tráva 1:1
 21. 09. So  11:00  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves - UMT 0:4
 29. 09. Ne  13:45  SK Střešovice 1911 B  SK Libuš  Střešovice - UMT 1:4
 05. 10. So  15:00  SK Libuš  FC Háje JM  Libuš - tráva 6:0
 13. 10. Ne  13:00  FC Př. Kopanina  SK Libuš  Kopanina - tráva 1:11
 19. 10. So  15:45  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - tráva 7:1
 26. 10. So  14:30  FK Dukla JM  SK Libuš  Mikulova - UMT 2:3
 02. 11. So  14:15  SK Libuš  Sokol D. Počernice  Libuš - tráva 8:0
 10. 11. Ne  14:00  TJ Slovan Bohnice  SK Libuš  Bohnice - tráva 0:2
 16. 11. So  17:00  SK Ďáblice  SK Libuš  Ďáblice - UMT 1:2
 21. 03. So  12:30  SK Libuš  FK FC Zličín  Libuš - tráva
 28. 03. So  15:30  FA Alexe Zbura  SK Libuš  Zličín - UMT
 04. 04. So  14:30  SK Libuš  SK Čechie Uhříněves  Libuš - tráva
 19. 04. Ne  17:00  FC Háje JM  SK Libuš  Nad Přehradou - tráva
 25. 04. So  16:45  SK Libuš  FC Př. Kopanina  Libuš - tráva
 01. 05. Pá  09:00  TJ Praga  SK Libuš  Praga - tráva
 08. 05. Pá  16:30  SK Libuš  FK Dukla JM  Libuš - tráva
 16. 05. So  13:00  Sokol D. Počernice  SK Libuš  D. Počernice - tráva
 23. 05. So  16:45  SK Libuš  TJ Slovan Bohnice  Libuš - tráva
 31. 05. Ne  12:45  SK Libuš  SK Ďáblice  Libuš - tráva
 06. 06. So  12:45  SK Libuš  SK Střešovice 1911 B  Libuš - tráva

Kádr mužstva






Partneři týmu mladšího dorostu:

Stulík žlutý

Nejnovější články

Braník - Libuš 0:2 (0:1) - 26.02.2020 - Mladší dorost

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Zimní příprava 2019/2020 - Mladší dorost

  • Aktualizováno
  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů
  • zimní liga

Libuš - Belegrad 1:4 (0:2) - 09.02.2020 - Mladší dorost

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Žižkov - Libuš 0:5 (0:4) - 08.02.2020 - Mladší dorost

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy
  • zimní liga

Sparta - Libuš 15:0 (8:0) - 04.02.2020 - Mladší dorost

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Libuš - Vršovice 1:2 (1:0) - 01.02.2020 - Mladší dorost

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy
  • zimní liga

Libuš - Kročehlavy 7:0 (3:0) - 25.01.2020 - Mladší dorost

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy
  • zimní liga

Gordic - Libuš 3:0 (1:0) - 18.01.2020 - Mladší dorost

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy
  • zimní liga

Vyšehrad - Libuš 1:6 (1:2) - 12.01.2020 - Mladší dorost

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Libuš - Praga 1:3 (0:2) - 11.01.2020 - Mladší dorost

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy
  • zimní liga


Archiv článků