Starší dorost

SK Libuš - Starší dorost se v sezóně 2018/2019 účastní soutěže C1A - přebor staršího dorostu.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - C1A

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    SK Union Vršovice 23   23   0   0   124:17 69  
2.    ABC Braník 23   20   1   2   109:31 61  
3.    TJ Praga 23   15   1   7   67:43 46  
4.    SK Ďáblice 23   12   3   8   81:63 39  
5.    Sokol Kolovraty 23   11   5   7   67:47 38  
6.    AFK Slavoj Podolí 23   12   2   9   72:55 38  
7.    Loko Vltavín 24   10   3   11   50:56 33  
8.    SK Hostivař 23   10   2   11   54:52 32  
9.    TJ Slovan Bohnice 23   6   3   14   38:99 21  
10.    SK Libuš 23   5   5   13   42:66 20  
11.    SK Zbraslav 23   5   2   16   35:74 17  
12.    ČAFC Praha 23   2   5   16   26:73 11  
13.    TJ Sokol Stodůlky 23   2   2   19   22:111 8  

Rozpis zápasů - C1A - přebor staršího dorostu - 2018/2019

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 25. 08. So  13:15  SK Libuš  Sokol Kolovraty  Libuš - tráva 0:0
 02. 09. Ne  13:15  SK Libuš  SK Hostivař  Libuš - tráva 2:2
 08. 09. So  14:00  Loko Vltavín  SK Libuš  Loko - tráva 0:3
 15. 09. So  14:00  SK Libuš  TJ Sokol Stodůlky  Libuš - tráva 4:1
 18. 09. Út  16:30  SK Libuš  TJ Sokol Stodůlky  II. kolo poháru PFS 6:0
 23. 09. Ne  13:30  SK Ďáblice  SK Libuš  Ďáblice - UMT 8:2
 28. 09. Pá  14:45  SK Libuš  TJ Slovan Bohnice  Libuš - tráva 5:0
 06. 10. So  13:30  SK Union Vršovice  SK Libuš  Vršovice - tráva 5:0
 13. 10. So  14:00  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - tráva 1:3
 21. 10. Ne  14:30  ČAFC Praha  SK Libuš  ČAFC - UMT 0:2
 27. 10. So  14:30  SK Libuš  AFK Slavoj Podolí  Libuš - tráva 0:3
 10. 11. So  14:00  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva 6:1
 18. 11. Ne  13:30  ABC Braník  SK Libuš  Braník - tráva 5:1
 16. 03. So  16:00  SK Libuš  SK Ďáblice  Újezd Praha 4 - UMT 2:5
 24. 03. Ne  10:15  Sokol Kolovraty  SK Libuš  Kolovraty - UMT 5:1
 30. 03. So  13:30  SK Hostivař  SK Libuš  Hostivař - tráva 4:0
 06. 04. So  13:00  SK Libuš  Loko Vltavín  Libuš - tráva 0:2
 14. 04. Ne  15:00  TJ Sokol Stodůlky  SK Libuš  Klausova - UMT 3:3
 16. 04. Út  17:00  ABC Braník  SK Libuš  čvrtfinále poháru PFS 9:1
 27. 04. So  16:00  TJ Slovan Bohnice  SK Libuš  Bohnice - tráva 2:1
 04. 05. So  15:15  SK Libuš  SK Union Vršovice  Libuš - tráva 0:4
 15. 05. St  17:30  TJ Praga  SK Libuš  Praga - tráva 3:2
 18. 05. So  12:45  SK Libuš  ČAFC Praha  Libuš - tráva 2:2
 25. 05. So  10:45  AFK Slavoj Podolí  SK Libuš  Podolí - tráva 6:3
 09. 06. Ne  17:00  SK Zbraslav  SK Libuš  Zbraslav - tráva 2:2
 15. 06. So  13:30  SK Libuš  ABC Braník  Libuš - tráva -

Kádr mužstva






Nejnovější články

Libuš - Vršovice 0:4 (0:1) - 04.05.2019 - Starší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Stodůlky - Libuš 3:3 (1:2) - 14.04.2019 - Starší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Loko 0:2 (0:1) - 06.04.2019 - Starší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Hostivař - Libuš 4:0 (2:0) - 30.03.2019 - Starší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Kolovraty - Libuš 5:1 (3:0) - 24.03.2019 - Starší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Hodnocení II. - Zimní liga 2018/2019 - Starší dorost

  • hodnocení
  • zimní liga

Hodnocení - Zimní liga 2018/2019 - Starší dorost

  • hodnocení
  • zimní liga

Zimní liga - 2018/2019 - Starší dorost

  • informace
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů
  • zimní liga

Libuš - Ďáblice 2:5 (0:2) - 16.03.2019 - Starší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Hodnocení III. - zimní příprava 2018/2019 - Starší dorost

  • hodnocení
  • informace


Archiv článků