Mladší přípravka

SK Libuš - Mladší přípravka se v sezóně 2018/2019 účastní soutěže H3G – 1.B třída, sk. G.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - H3G

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    SK Slavia Praha - dívky 15   15   0   0   212:59 45  
2.    SK Libuš 14   12   0   2   210:88 36  
3.    SK Čechie Uhříněves 15   9   0   6   196:134 27  
4.    JM Chodov - FK 15   9   0   6   179:118 27  
5.    TJ Sokol Cholupice 15   9   0   6   214:161 27  
6.    SK Újezd Praha 4 15   8   0   7   186:133 24  
7.    FK Klánovice 15   7   1   7   168:132 22  
8.    SK Hostivař 15   6   0   9   143:172 18  
9.    TJ Sokol Královice 14   4   1   9   99:136 13  
10.    SK Modřany 15   4   0   11   126:183 12  
11.    FK Čechie Dubeč 15   4   0   11   112:239 12  
12.    SK Viktoria Štěrboholy 15   1   0   14   78:368 3  

Rozpis zápasů - H3G - mladší přípr. - 1.B tř., skupina G - 2018/2019

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 02. 09. Ne  16:45  SK Libuš  SK Čechie Uhříněves  Libuš - UMT malá 14:8
 05. 09. St  17:00  SK Vikt. Štěrboholy  SK Libuš  Štěrboholy - tráva 0:58
 15. 09. So  10:45  SK Libuš  SK Hostivař  Libuš - UMT malá 3:7
 21. 09. Pá  17:00  SK Újezd Praha 4  SK Libuš  Újezd Praha 4 - UMT 6:7
 28. 09. Pá  11:00  SK Libuš  TJ Sokol Královice  Libuš - UMT malá 8:3
 07. 10. Ne  16:00  TJ Sokol Cholupice  SK Libuš  Cholupice - tráva 9:12
 13. 10. So  11:00  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - UMT malá 10:6
 20. 10. So  09:00  FK Čechie Dubeč  SK Libuš  Dubeč - tráva 5:11
 25. 10. Čt  17:30  SK Slavia - dívky  SK Libuš  Slavia - UMT 7:6
 03. 11. So  12:45  SK Libuš  FK Klánovice  Libuš - UMT malá 10:8
 11. 11. Ne  09:00  JM Chodov - FK  SK Libuš  Chodov - tráva 8:14
 20. 03. St  16:00  SK Libuš  SK Vikt. Štěrboholy  Libuš - UMT malá 25:7
 31. 03. Ne  13:30  SK Hostivař  SK Libuš  Hostivař - tráva 10:22
 03. 04. St  17:00  SK Libuš  SK Újezd Praha 4  Libuš - UMT malá 10:4
 15. 04. Po  18:00  TJ Sokol Královice  SK Libuš  Královice - tráva -
 27. 04. So  08:30  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva -
 04. 05. So  12:00  SK Libuš  FK Čechie Dubeč  Libuš - UMT malá -
 08. 05. St  11:00  SK Libuš  SK Slavia - dívky  Libuš - UMT malá -
 17. 05. Pá  17:00  FK Klánovice  SK Libuš  Klánovice - UMT -
 25. 05. So  11:00  SK Libuš  JM Chodov - FK  Libuš - UMT malá -
 02. 06. Ne  17:00  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves - UMT -
 08. 06. So  11:00  SK Libuš  TJ Sokol Cholupice  Libuš - UMT malá -

Kádr mužstva



Předpřípravka



Nejnovější články

Libuš - Újezd P4 10:4 (3:2, 1:2, 1:0, 5:0) - 03.04.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Hostivař - Libuš 10:22 (4:8, 3:3, 1:5, 2:6) - 31.03.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Štěrboholy 25:7 (6:1 6:2 3:1 10:3) - 20.03.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Chodov JM - Libuš 8:14 (1:3 2:2 1:5 4:4) - 11.11.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš – Klánovice 10:8 (2:1 2:3 2:2 4:2) - 03.11.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Slavia dívky - Libuš 7:6 (2:1 3:2 1:2 1:1) - 25.10.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Dubeč - Libuš 5:11 (0:4 3:4 2:2 0:1) - 20.10.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Modřany 10:6 (5:0 2:3 1:0 2:3) - 13.10.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Cholupice - Libuš 9:12 (2:3 2:1 2:6 3:2) - 07.10.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Královice 8:3 (2:0 3:0 2:3 1:0) - 28.09.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy


Archiv článků