Mladší přípravka

SK Libuš - Mladší přípravka se v sezóně 2017/2018 účastní soutěže H3K – 1. B třída, skupina K.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - H3K

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    SK Dolní Měcholupy 22   18   1   3   458:147 55  
2.    Loko Vltavín 22   18   0   4   407:117 54  
3.    Spartak Kbely 22   17   3   2   424:156 54  
4.    FK Slavoj Vyšehrad 22   16   2   4   355:181 50  
5.    JM Chodov - FK 22   14   2   6   302:136 44  
6.    FK Čechie Dubeč 22   13   0   9   317:252 39  
7.    TJ Kyje Praha 14 22   9   0   13   190:349 27  
8.    SK Libuš 22   6   1   15   213:369 19  
9.    SK Čechoslovan Chuchle 22   5   1   16   154:384 16  
10.    FASA Praha 5 22   5   0   17   183:398 15  
11.    SK Hostivař 22   3   0   19   196:371 9  
12.    CU Bohemians Praha 22   3   0   19   154:493 9  

Rozpis zápasů - H3K - mladší přípr. - 1. B tř., skupina K - 2017/2018

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 10. 09. Ne  12:30  SK Libuš  FASA Praha 5  Libuš - UMT malá 10:8
 15. 09. Pá  17:30  Loko Vltavín  SK Libuš  Loko - UMT 15:3
 24. 09. Ne  11:00  SK Libuš  CU Bohemians Praha  Libuš - UMT malá 28:8
 28. 09. Čt  09:30  SK Libuš  SK Dolní Měcholupy  Libuš - UMT malá 4:38
 07. 10. So  16:15  FK Slavoj Vyšehrad  SK Libuš  Vyšehrad - UMT 15:9
 14. 10. So  12:45  SK Libuš  JM Chodov - FK  Libuš - UMT malá 5:19
 22. 10. Ne  10:00  SK Čechosl. Chuchle  SK Libuš  Chuchle - tráva 18:5
 29. 10. Ne  11:45  SK Libuš  SK Hostivař  Libuš - UMT malá 18:6
 03. 11. Pá  17:00  TJ Kyje Praha 14  SK Libuš  Kyje - UMT 12:6
 11. 11. So  14:45  SK Libuš  FK Čechie Dubeč  Libuš - UMT malá 4:25
 19. 11. Ne  11:30  Spartak Kbely  SK Libuš  Kbely - tráva 13:7
 06. 04. Pá  16:30  FASA Praha 5  SK Libuš  Chuchle - tráva 20:10
 12. 04. Čt  16:15  SK Libuš  Loko Vltavín  Libuš - UMT malá 4:31
 21. 04. So  08:30  CU Bohemians Praha  SK Libuš  Hrdlořezy - tráva 6:22
 28. 04. So  12:30  SK Dolní Měcholupy  SK Libuš  D. Měcholupy - UMT 15:6
 05. 05. So  10:00  SK Libuš  FK Slavoj Vyšehrad  Libuš - UMT malá 5:22
 11. 05. Pá  17:30  JM Chodov - FK  SK Libuš  Chodov - tráva 17:5
 19. 05. So  09:30  SK Libuš  SK Čechosl. Chuchle  Libuš - UMT malá 16:16
 26. 05. So  08:45  SK Hostivař  SK Libuš  Hostivař - tráva 9:17
 02. 06. So  12:30  SK Libuš  TJ Kyje Praha 14  Libuš - UMT malá 21:8
 09. 06. So  09:00  FK Čechie Dubeč  SK Libuš  Dubeč - tráva 17:7
 17. 06. Ne  12:45  SK Libuš  Spartak Kbely  Libuš - UMT malá 1:31

Kádr mužstva



Předpřípravka



Nejnovější články

Libuš - Kunratice 10:18 (6:5 4:13) - 28.04.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

D. Měcholupy - Libuš 15:6 (4:2 4:0 2:1 5:3) - 28.04.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

CU Bohemians - Libuš 6:22 (4:3 0:5 0:7 2:7) - 21.04.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Loko 4:31 (0:8 1:8 1:7 2:8) - 12.04.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FASA - Libuš 20:10 (7:1 4:4 5:1 4:4) - 06.04.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Kyje - Libuš 12:6 - 03.11.2017 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Hostivař 18:6 - 29.10.2017 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - D. Měcholupy 4:38 - 28.09.2017 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - CU Bohemians 28:8 - 24.09.2017 - Mladší přípravka

  • mistrovské utkání
  • zápasy

Loko - Libuš 15:3 - 15.09.2017 - Mladší přípravka

  • mistrovské utkání
  • zápasy


Archiv článků