Př. Kopanina - Libuš 1:2 (1:1) - 06.05.2018 - Starší žáci A

Články > Starší žáci A > Př. Kopanina - Libuš 1:2 (1:1)  |  06.05.2018

FC Přední Kopanina – SK Libuš   1:2 (1:1)

Hráno:      06.05.2018 14:30
Hřiště:      Přední Kopanina – tráva
Sestava:   David – Srbák, Péťa, Duby, Zrzi – Žeňa, Beny, Vláďa, Dom – Alf – Luky, Otto, Dan, Filip   W., Jirka
Branky:    Beny, Lukáš, Otta
 

Náročný týden jsme zakončili na Kopanině. Čekal nás čtvrtý celek v soutěži a tak se mohl očekávat hezký fotbal. Bohužel, kdo na zápas přišel, tak musel být úrovní velice zklamaný :-(. Zápas moc hezké podívané a kvality nepřinesl. Hrál se spíše bojovný fotbal na velmi tvrdém a špatném hřišti, ale to bylo pro obě mužstva stejné. My jsme se nemohli dostat do tempa, měli špatný pohyb a nešla nám kombinace, ale i tak jsme působili fotbalovějším dojmem.
První změna skóre přišla ve třinácté minutě. Péťa tělem bránil míč před domácím útočníkem, balón se dostal půl metru za brankovou čárou. Náš hráč poslal míč Davidovi, aby jej mohl rozehrát od branky, ale k udivení všech ho domácí hráč kopl do branky a rozhodčí odpískal branku a my jsme zvláštně prohrávali 0:1. Dál pokračovala holomajzna z obou stran, která neměla s fotbalem nic společného. Kopanina má ve svém středu velice šikovného hráče (Ali), který převyšuje zbytek týmu a je opravdu dobrý. Po jednom jeho úniku šel sám na Davida, dobře se s ním vrátil Duby a trochu ho při střele rozhodil a tak mu nájezd David chytil. Na způsob hry jsme museli nějak reagovat, kluky jsme přesunuli na jiné posty a trochu to naší hře pomohlo. Vyrovnání se jsme dočkali po hezké střele Ženi, který hezky přehodil domácího brankáře – 1:1. Tímto výsledkem skončil první poločas.

V kabině jsme museli trochu zvýšit hlas a kluky trochu vyfénovat, protože to, co předvedli v prvním poločase, tak byla parodie na fotbal a na to se já nemíním koukat.. Nechali jsme kluky, aby si sami vše vyříkali a šlo se na druhý poločas.

Ve druhém poločase se fotbalová úroveň o moc nezlepšila, ale na druhou stranu klukům nemůžu říci, že by nebojovali. Domácí jsme zatlačili na vlastní polovinu. Dostali jsme se do čtyř jasných šancí, které jsme nevyřešili dobře. Odměnou klukům za bojovnost, kterou předvedli v druhém poločase, byla naše vítězná branka, která padla v předposlední minutě. Zahrávali jsme přímý kop, který prolétl celým vápnem, odrazil se do břevna a na následnou dorážku nejlépe zareagoval Filip Waiz, který balón do prázdné branky doklepl – 1:2.

Dnes to byl náš nejhorší výkon, který jsem od kluků viděl. Bohužel ani soupeř nepředvedl nic fotbalového (nebudu psát, že zklamal) a tak asi zaslouženě, i když šťastně si odvážíme vítězství. U mladých hráčů jsou výkony ještě pořád nestabilní a pořád se nějak vyvíjí, tak doufám, že to byl jen slabší moment, který jsme si vybrali právě na Kopanině. Myslím si, že na naší hře byla znát ještě únava z Itálie, ale hlavně psychická deka z vypadnutí v poháru. Bohužel výkon je z 70% o hlavě a ta nám dneska moc nefungovala.
Kluky dnes nemám moc za co chválit :-(…, ale k jejich cti musím uznat, že i když se jim fotbalově nedařilo, tak to nezabalili a druhou půli poctivě odmakali a odměnou jim byla branka v závěru utkání, která nám přinesla vítězství.

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!! Dnes jsme se znovu přesvědčili, že se máme pořád co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš