Podolí - Libuš 5:1 (2:1) - 19.05.2018 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Podolí - Libuš 5:1 (2:1)  |  19.05.2018

AFK Slavoj Podolí – SK Libuš   5:1 (2:1)

Hráno:      19.05.2018 10:15
Hřiště:      Podolí – tráva
Sestava:   Bouška – Čížek T., Krejča, Růžička, Čížek O. – Šupina – Nekola (69' Vašek), Hruška (69'   Stuchlík), Beran (78' Sobotka), Voženílek (69' Hartl) – Havlák
Branky:    5' 1:0, 8' 1:1 Havlák, 19' 2:1, 63' 3:1,77' 4:1, 87' 5:1
ŽK:            Šupina
 

Do utkání s prvním mužstvem tabulky a již jistým postupujícím jsme vstupovali se záměrem být první, kdo dokáže domácí porazit. Naše taktické záměry však již v páté minutě dostaly první trhlinu, když se domácí hráč trefil nádherně zpoza vápna. Naše odpověď přišla hned za tři minuty, když po nahrávce T. Čížka se skvěle prosadil dnes dobře hrající Havlák. Hra se vyrovnala, i když domácí měli trochu více ze hry. Po naší zbytečné ztrátě ve středu hřiště a následném centru domácích si Růžička ve snaze odehrát v nouzi míč, vstřelil vlastní branku a domácí šli opět do vedení. Až do konce poločasu se hrál celkem zajímavý fotbal, ale už bez vstřelené branky na obou stranách.

O osudu utkání rozhodla sporná branka domácích v 63. minutě, kdy po rohovém kopu a následné hlavičce domácího útočníka Bouška skvělým zákrokem míč vyrazil, ale asistent rozhodčího údajně viděl, že míč byl již za brankovou čarou a gól byl teda uznán. Hru jsme museli více otevřít a změnit i rozestavení, ale k žádné změně skóre to bohužel nevedlo, i když šance Berana a hlavně Hartla po brance volali. Domácí udeřili v 77. minutě a míč za brankovou čárou viděl opět asistent a stejná situace jako při třetí brance znamenala pro nás i čtvrtý gól. Chvilku před koncem přidali domácí i pátou branku po nádherné akci, kdy prošli naši obranou jako nůž máslem a zakončovali do naší prázdné branky.

Nakonec zasloužené vítězství domácích a naše gratulace k jejich postupu do přeboru. Snad se dáme pořádně dohromady a v následujícím kole budeme již naplno bodovat – hrajeme v sobotu 26.5. od 10:15 na domácím hřišti s mužstvem Slivence.

Nejlepší hráči z pohledu SK:   1. Havlák;   2. Čížek T.;   3. Růžička


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš