Libuš - Dukla JM 1:3 (1:0) - 24.05.2018 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Libuš - Dukla JM 1:3 (1:0)  |  24.05.2018

SK Libuš – FK Dukla JM   1:3 (1:0)

Hráno:      24.05.2018 10:30
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Takacs S. – Mirvald, Barnet, Šenk, Beneš – Adamopulos, Kroužecký, Holub, Waiz –   Brettschneider – Kverka
Střídali:   Marciano, Panýrek
Branky:    38´ 1:0 Panýrek, 48´ 1:1, 59´ 1:2, 79´ 1:3
 

Po důležité výhře na Pragovce jsme doma přivítali druhé mužstvo tabulky – Duklu JM. V tomto utkání jsme nebyli favoritem, ale chtěli jsme se pokusit uspět, vzhledem k tomu, že Újezdu nad Lesy se podařilo s tímto soupeřem uhrát remízu.

V prvním poločase se nám se soupeřem dařilo držet krok a hlavně pohyb. I když Dukla držela více balón, dokázali jsme se včasně posouvat a tak většina jejich šancí, až na pár výjimek, končila po vápno. Dokonce jsme byli dopředu nebezpečným týmem a vypracovali si několik slušných šancí, ze kterých se ujal samostatný únik Panýrka, který ve 38. minutě chladnokrevně zakončil k tyči a my šli nečekaně do vedení. Vzhledem k tomu, že se ve zbytku poločasu už nic nestalo, tak i do šaten.

Po změně stran ukázal soupeř svoji sílu a my absolutně nezvládali držet krok. Všude jsme byli druzí, nechávali se jednoduše obcházet, nestačili zavírat prostory, a navíc nám prostě a jednoduše docházely síly, což vyústilo ke dvěma brankám soupeře, kterému se zápas podařilo zaslouženě otočit. Ke konci utkání nám nezbývalo nic jiného než hru otevřít, ale ani tak jsme už nedokázali branku soupeře ohrozit. Gól na 1:3 už vyplynul ze hry na tři obránce.

Dnešní prohra opět bolí, ale pokud takto budeme hrát i příští velice důležité utkání v Kolovratech, tak věřím, že vyhrajeme a uděláme velký krok směrem k záchraně.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš