Motorlet C - Libuš 6:4 (2:4) - 11.05.2018 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Motorlet C - Libuš 6:4 (2:4)  |  11.05.2018

FK Motorlet Praha C – SK Libuš   6:4 (2:4)

Hráno:      11.05.2018 17:00
Hřiště:      Řeporyje – tráva
Sestava:   Vo, Koudela, Medek, Vlček, Kutheil, Vu Buy Hai Son, Havlíček, Pazderník, Kozák F., Kozák   D., Beneš, Láska, Keny
Branky:    Medek, Beneš, Kozák F., Láska
 

Naši hráči vletěli do tohoto utkání jako uragán. První gól dali kluci již v druhé minutě. Soupeřům se sice podařilo vyrovnat, ale díky třem vstřeleným brankám šli do vedení 4:1. V samém závěru poločasu jsme ještě neproměnili penaltu.

Tato neproměněná penalta určila průběh druhého poločasu. Soupeř změnil taktiku a díky jednoduchému přechodu do útoku, v podobě nakopávaných balónů za obranu, zvrátil průběh zápasu na svojí stranu. Naši hráči druhý poločas ve všech činnostech absolutně propadli a díky tomu prohráli další vyhrané utkání.

Zjednodušeně, zápas končí až posledním hvizdem rozhodčího.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš