Lipence - Libuš 3:2 (3:0) - 02.09.2018 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Lipence - Libuš 3:2 (3:0)  |  02.09.2018

TJ Sokol Lipence – SK Libuš   3:2 (3:0)

Hráno:      02.09.2018 17:00
Hřiště:      Lipence, tráva
Sestava:   Kořínek – Čížek T., Hartl, Šupina, Aubrecht – Voženílek(86' Vašek), Čížek O., Beran, Ivančo –   Nekola, Havlák
Branky:    15' 1:0; 26' 2:0; 29' 3:0; 55' 3:1 Nekola; 71' 3:2 Šupina
 

Po velmi vydařeném vstupu do nové sezóny a plném počtu bodů, nás čekal velmi nepříjemný soupeř z Lipenců, kde jsme navíc ještě neuhráli ani bod. Vstup do utkání byl dost rozpačitý z obou stran. Domácí čekali, co budeme předvádět a nám se moc nedařilo. Vázla kombinace, pohyb a hlavně nasazení bylo hodně průměrné. Přesto jsme se mohli dostat do vedení, když Nekola svůj průnik přes půl hřiště do závěru nedotáhl, už běžel sám na brankáře, ale v poslední chvíli byl zezadu sražen domácím hráčem a my kopali trestný kop a domácí hráč dostal pouze žlutý kartónek. Poté se povedl první lepší útok domácím a hned se ujali vedení. Poté se dostal do velké šance Voženílek, ale jeho lob bohužel minul o pár centimetrů domácí branku. Ve dvacáté šesté minutě přišla další pohroma, když se domácí prosadili po dlouhém autu do našeho pokutového území a naše obrana zůstala stát jak ochrnutá. To však nebylo všemu zlému konec. Hned po třech minutách přišel zcela zbytečný faul u rohového praporku a z následného trestného kopu se domácí prosadili potřetí. V tu chvíli jsme byli zralí na ručník. Do konce poločasu jsme mohli alespoň dvakrát snížit, ale jednou stačil domácí hráč vykopnout míč z brankové čáry a poté jsme netrefili soupeřovu svatyni. Poločas děsu a fotbalové hrůzy skončil.

V kabině jsme si museli dost věcí vyříkat a tak se ani nestřídalo a hráči šli do druhého poločasu napravit to, co první poločas totálně zpackali. Hned po pěti minutách se řítil sám Voženílek, ale jeho klička brankáři byla moc dlouhá a míč skončil vedle. V padesátépáté minutě jsme se konečně prosadili, když Havlák prodloužil na dnes velmi agilního Nekolu a ten snížil skóre utkání. Trochu jsme přeskupili řady a náš tlak začal byl čím dál tím víc markantnější, ale bohužel další branka ne a ne přijít, když už v takové trmě – vrmě se nám podařilo míč do branky dokopat, tak na pokyn asistenta branka nebyla uznána pro údajný faul našeho hráče.(na tomto hřišti je to už náš čtvrtý neuznaný gól ze tří zápasů!!!). Až v sedmdesátéprvní minutě se po rohu Berana prosadil hlavou Šupina a my už byli doslova na dostřel. Posledních dvacet minut kluci odjezdili úplně na doraz, ale vstřelit další branku se nám již nepodařilo, i když možností bylo opravdu hodně. Ovšem domácí se občas též dostali k našemu pokutovému území a byli opět dost nebezpeční. Hlavně parádní střela nůžkami v našem pokutovém území byla nádherná, ale stejně takový byl i zákrok Kořínka v naší brance, který se zaskvěl ještě jedním zákrokem a držel nás stále ve hře. Kalich hořkosti jsme museli dopít až do dna, když v poslední minutě Ivančova střela skončila sice v šibenici, ale jen z boční strany. Přišel konečný hvizd a s ním i naše první porážka, kterou jsme si zapříčinili jen a jen sami za předvedenou hru v prvním poločase.

Snad v dalších kolech už budeme pokračovat a navazovat na výkon z poločasu druhého. Další utkání odehrajeme v sobotu 8.9.2018 od 10:15 na domácím stadiónu proti Dolním Chabrům.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Nekola;   2. Voženílek;   3. Aubrecht, Šupina


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš