Libuš - D. Chabry 1:0 (0:0) - 08.09.2018 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - D. Chabry 1:0 (0:0)  |  08.09.2018

SK Libuš – SK Dolní Chabry   1:0 (0:0)

Hráno:      08.09.2018 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Čížek O., Hartl (81' Sobotka), Čížek T., Aubrecht – Lebl (68' Růžička), Šupina, Beran
  (87' Pergler), Ivančo – Nekola, Havlák (84' Karban J.)
Branky:    80' 1:0 Ivančo
ŽK:    Šupina
 

Po prohře v Lipencích nás čekal soupeř, který z posledních dvou utkání uhrál šest bodů při skóre 8:0, což byla dostatečná motivace pro naše hráče, aby k utkání nastoupili s dostatečným respektem.

Začátek utkání nám vyšel celkem dobře a v první čtvrthodince jsme zahodili dvě čisté šance Leblem a Havlákem, vždy po únicích Ivanča. Poté však hosté začali srovnávat hru a do konce poločasu byli o malinko lepším týmem. Obě mužstva si do konce poločasu vypracovala ještě dvě čisté šance, ale hlavičku Ivanča i soupeřova útočníka zlikvidovali výborní brankáři na obou stranách.

Druhý poločas pokračoval v trendu toho prvního, ale soupeř byl bohužel lepším týmem. Hlavně lépe kombinoval a daleko lépe se pohyboval, naopak my jsme tentokrát hodně kazili v rozehrávce a tím naše hra byla dosti rozháraná a nesourodá. Naštěstí pro nás hosté nebyli v koncovce tak důslední a navíc stál proti nim dnes vynikající Tůma, který zlikvidoval tři jasné šance. My jsme sice bojovali, ale největší příležitostí byla hlavička Ivanča, která bohužel skončila na břevně hostující branky. Konec zápasu se blížil a obě mužstva toužila po třech bodech a tak se hrálo nahoru dolu. Přišla osmdesátá minuta, krásný pas Berana na Ivanča a jeho individuální akce, zakončená střelou k tyči, nás poslala do vedení. Posledních deset minut bylo hektických, ale vše jsme celkem s přehledem ubránili a navíc jsme měli ještě v poslední minutě kopat penaltu po jasném faulu na Sobotku, ale píšťalka bohužel zůstala němá.

Dnes jsme tři body vydřeli, protože hosté hráli velmi dobře a zápasu by více slušela remíza, ale na ty jasné šance jsme byli o tu jednu lepší a to nám přineslo tři bodíky. Příští zápas odehrajeme ve středu 12.9.od 17:00 proti přeborové Dukle JM, a to ve druhém kole poháru PFS.
Další mistrovské utkání nás čeká v sobotu 15.9.od 11:00 na hřišti Modřan.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Tůma;   2. Šupina;   3. Ivančo, Nekola


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš