Libuš - Královice 8:9 (0:3 2:1 3:3 3:2) - 22.09.2018 - Starší přípravka

Články > Starší přípravka > Libuš - Královice 8:9 (0:3 2:1 3:3 3:2)  |  22.09.2018


SK Libuš – TJ Sokol Královice   8:9 (0:3 2:1 3:3 3:2)

Hráno:      22.09.2018 13:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Dan, Jarda, Tomáš, Ondra S., Ondra P., Kuba, Maty, Helča, Marek, Matias, Vojta,
  Tomáš P.
Branky:     6× Jarda, Ondra S., Tomáš
 

V sobotu, v dalším mistrovském utkání, jsme na domácí půdě přivítali mužstvo Královic. Dal se očekávat vyrovnaný zápas, protože obě dvě mužstva, v rozjíždějící se sezóně, ještě nepoznali přemožitele. V šatně před zápasem jsme si řekli, co budeme hrát a hlavně, že do toho jdeme naplno hned od začátku.

Bohužel se nám to nepovedlo dodržet a začátek zápasu jsme zaspali a nechali hrát jen soupeře. Výsledkem toho bylo, že jsme museli třikrát lovit míč pouze z naší sítě a velmi dobře hrající soupeř si tak vypracoval slušný náskok do další fáze zápasu.

O přestávce jsme si znovu zopakovali, co dnes chceme hrát a šli na druhou čtvrtinu. Ta z naší strany byla už mnohem vydařenější a soupeř začínal chápat, že Libuš se jen tak nevzdává. Dnešní zápas patřil především Jardovi, který z našich osmi branek vstřelil hned šest. Velká gratulace Jardo, jen tak dál. Ve druhé části jsme se díky Jardovi prosadili dvakrát a soupeři dovolili skórovat pouze jednou. A tak průběžný výsledek po poločase byl 2:4 v náš neprospěch.

Od třetí čtvrtiny se začal hrát opravdu kvalitní fotbal z obou stran a jedna hezčí akce střídala druhou. Za nás se dokázal prosadit Ondra S. a další dva góly přidal znovu Jarda. Kluci z Královic, ale nechtěli zůstat pozadu a dokázali nám vstřelit taky tři branky. A tak jsme do poslední sedmnácti minutovky vstupovali se ztrátou dvou branek.

Tu se nám ale opět díky Jardovi podařilo rychle smazat a zápas byl najednou vyrovnaný. Bohužel jsme ale dovolili soupeři dvakrát za sebou se prosadit a museli opět dohánět ztrátu. Na tu už se nám podařilo reagovat jen jednou, když se trefil do černého Tomáš, a tak po infarktovém závěru, jsme odcházeli poraženi nejtěsnějším možným rozdílem.

Ale kluci i holky mohli za svůj výkon odcházet se vztyčenou hlavou. Všem patří za jejich výkon velké dík a ještě větší potlesk. Dnes všichni předvedli opravdu dobrý výkon. Jen tak dál!!! Díky samozřejmě patří i rodičům i fanouškům, kteří nás přišli podpořit a celý zápas nás hlasitě podporovali.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš