Spoje - Libuš 2:18 (0:7 0:3 2:5 0:3) - 27.09.2018 - Starší přípravka

Články > Starší přípravka > Spoje - Libuš 2:18 (0:7 0:3 2:5 0:3)  |  27.09.2018


TJ Spoje Praha – SK Libuš   2:18 (0:7 0:3 2:5 0:3)

Hráno:      27.09.2018 17:00
Hřiště:      Dubeč – tráva
Sestava:   Dan, Tomáš, Jarda, Ondra S., Maty, Kuba, Helča, Ondra P., Marek, Matias, Dominik
Branky:    7× Ondra S., 3× Dan, 2× Jarda, 2× Tomáš, Maty, Ondra P., Marek, Helča
 

Další zápas jsme odehráli v trochu netradičním čase a to ve čtvrtek od sedmnácti hodin na stadiónu ve Vysočanech. I když rozměr hřiště, které soupeř postavil, neodpovídal velikostně ani rozměrům hřiště pro mladší přípravku, nechali jsme to být a v kabině jsme si řekli, že si v zápase aspoň potrénujeme hru na zhuštěném prostoru a budeme muset rychleji dávat balón od nohy, abychom o něj nepřišli.

Od první minuty jsme na soupeře vlétli jako uragán a prakticky ho nepustili z jeho obrané poloviny. I když nám malá hrací plocha a hodně zhuštěný prostor dělaly docela problémy, dokázali jsme se v první čtvrtině prosadit hned sedmkrát a tím rozhodli o osudu utkání.

V průběhu zápasu naši borci i borkyně začali postupně chápat, že na tak malém prostoru nemá smysl dělat víc jak jednu kličku a dali na naši radu „jedna klička a přihrát“ a tak se i naše hra začala ještě víc zlepšovat a přinášela i hezké fotbalové okamžiky. V druhé čtvrtině toho byla důkazem rychlá kombinace na půli hřiště, průniková přihrávka na Dana, který zatáhl míč až k rohovému praporku odkud poslal centr před bránu a Tomáš krásně zavěsil hlavou.

Od této chvíle kluci i holky pochopili, že rvát míč středem hřiště nemá smysl a veškeré akce zakládali po krajích a to přinášelo kýžené ovoce a krásné góly. Zápas jsme nakonec zvládli s přehledem a připsali si třetí vítězství v sezóně.

Celý tým si zaslouží za předvedený výkon velkou pochvalu i potlesk, který nakonec sklidili i od našich příznivců a rodičů. V příštím kole změříme síly s borci z Lochkova a to v sobotu 6.10. od 13:15 na domácím pažitu.

Tak nás přijďte podpořit!!!

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš