Libuš - Královice 8:3 (2:0 3:0 2:3 1:0) - 28.09.2018 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Libuš - Královice 8:3 (2:0 3:0 2:3 1:0)  |  28.09.2018

SK Libuš – TJ Sokol Královice   8:3 (2:0 3:0 2:3 1:0)

Hráno:      28.09.2018 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ládík, Šimon, Tonda, Honza H., Marek, Robík, Jindra, Pavel, Ondra
Branky:    3× Honza, 2× Tonda, 1× Marek, 1× Pavel, 1× Ondra
 

V pátečním svátečním dopoledni jsme na domácím trávníku sehráli další utkání s týmem Královic. Vstup do zápasu jsme měli dobrý, první branku vstřelil Tonda krásnou střelou z dálky, která se od břevna odrazila na zem a do sítě. O pár minut později se Tondovi podařil další chytrý kousek, když se trefil do soupeřovy branky přímo z rohového kopu.

Ve druhé čtvrtině jsme náskok navýšili, když se pěknou střelou prosadil Mára a chvilku po něm i Ondra, který ve svém prvním zápase v našem týmu hned vstřelil i svůj první gól. Velká gratulace a jen tak dál, pánové! Soupeř si v této části hry také vytvořil řadu dobrých šancí a pěkných střel, ale skvěle chytající Ládík žádný míč do naší branky nepropustil. A když těsně před koncem první poloviny zápasu po krásné Markově přihrávce proměnil svůj nájezd na branku i Honza, v poločase jsme vedli 5:0.

Na začátku třetí čtvrtiny jsme si vybrali slabší chvilku, soupeř nás zatlačil a v rychlém sledu nám vstřelil 3 góly. Jeden z nich nám vstřelil také přímo z rohového kopu, čímž nám tuto naši kulišárnu z první čtvrtiny oplatil. Ale pak se hra opět vyrovnala a nám se podařilo přidat další branky, když se trefil dnes aktivní Pavlík a po něm opět Honza. V poslední čtvrtině pak padl už jen jediný gól, který vstřelil Honza, opět po krásné přihrávce od Marka.

Dnes velká pochvala Ládíkovi, který v brance předváděl parádní zákroky a hodně týmu v zápase pomohl. Poděkování za výkon a snahu patří i chlapcům v poli, kteří v zápase také ukázali řadu pěkných momentů. A i když se dnes v zápase ne vše dařilo, budeme se snažit, aby se nám příště vedlo lépe.

Důležité je, že si kluci zápas užili, o čemž svědčí i společná pozápasová děkovačka obou týmů přihlížejícím rodičům a fanouškům.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš