Libuš - Modřany 2:2 (1:2) - 15.09.2018 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Libuš - Modřany 2:2 (1:2)  |  15.09.2018

SK Libuš – SK Modřany   2:2 (1:2)

Hráno:      15.09.2018 12:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Keny – Kryštof, Kuba – Pája, Luky, Venca – Denis, Habib
Střídali:   Mery, Max, Tadeáš, Tomy, Robik
Branky:    Habib, Robik
 

Další zápas jsme sehráli v sobotu po poledni proti Modřanům, kterým se zatím v této sezóně, stejně jako nám, moc nedaří. Naše sestava nebyla opět úplná, protože Míra se Šimonem byli povoláni za starší žáky na zápas do Písku a několik dalších hráčů se z nejrůznějších důvodů omluvilo. Tentokrát byl rozhodčí nominován a jeho výkon nebyl vůbec špatný.

My jsme do zápasu vstoupili velice sebevědomě a zpočátku to vypadalo, že se naši hráči na utkání těší a že se nám dnes bude dařit. Dostali jsme se do několika slibných šancí a jednu z nich se Habibovi podařilo zkraje zápasu proměnit. V soupeřových řadách vyčníval jeden hráč svou šikovností i nasazením a po jeho akci se Modřanským podařilo parádní střelou vyrovnat. V dalším průběhu se akce přelévaly z jedné strany na druhou, ale většina střel šla buď vedle, nebo je brankáři pochytali. Těsně před přestávkou se soupeři podařil jeden rychlý protiútok a my inkasovali v poslední minutě prvního poločasu úplně zbytečnou druhou branku.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s vědomím, že pokud chceme uspět, musíme směrem dopředu i dozadu hodně přidat. Lukymu ve středu zálohy začínaly docházet síly, a tak jsme sestavu různě měnili a hledali výhodnější a lépe fungující rozestavení a styl hry. Vyrovnat se nám nakonec podařilo Robikovou přesně mířenou střelou do horního rohu branky z hranice velkého vápna. Do konce utkání jsme již žádnou další šanci neproměnili a stejně tak soupeřovy útočníci byli v zakončení velice nepřesní. Konec zápasu tak rozhodčí zapískal za nerozhodného stavu, což pro nás byla tentokrát docela určitě ztráta.

Dobrá hra, horší výsledek, nevadí, příště to bude lepší.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš