Libuš - Újezd n/Lesy 0:5 (0:3) - 28.09.2018 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Libuš - Újezd n/Lesy 0:5 (0:3)  |  28.09.2018

SK Libuš – FK Újezd n/Lesy   0:5 (0:3)

Hráno:      28.09.2018 12:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Keny – Kryštof, Šimon – Mery, Míra, Luky – Habib, Denis
Střídali:   Kuba S., Kuba P., Maty, Tadeáš, Max, Tomy, Robik
Branky:    -
 

Tento zápas jsme sehráli uprostřed dlouhého volna a přesto se většina hráčů bez problémů dostavila. Chyběli jen dvojčata Pája a Venca, kteří byli omluveni dopředu a Láďa byl opět na hokeji. Protože opět nebyl delegován žádný rozhodčí, musel utkání odpískat někdo z nás. Tentokrát jsme si na pískání dopředu domluvili Šimona, syna našeho vedoucího, který zde fotbal hrál a pískal docela dobře.

Od prvních minut byla vidět větší šikovnost i pohyblivost soupeřových hráčů, ale naši se jim snažili co nejvíce vzdorovat a všichni makali na doraz. Soupeři několik prvních šancí neproměnili, ale postupem času začali získávat většinu míčů pod svou kontrolu a my spíše jen bránili. Nakonec se jim podařilo vstřelit krátce po sobě dva pěkné góly a těsně před koncem poločasu po Kenyho chybě ještě třetí do šatny.

Ve druhém poločase se naše hra na chvilku zvedla, ale soupeřovu branku jsme ohrožovali jen ojediněle a zcela sporadicky a nepodařilo se nám získat převahu ve středu pole. Soupeřům se podařilo vstřelit ještě dvě branky a tak jsme nakonec prohráli bez vstřelené branky o pět gólů.

Bohužel, snad opět příště.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš