Cholupice - Libuš 9:12 (2:3 2:1 2:6 3:2) - 07.10.2018 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Cholupice - Libuš 9:12 (2:3 2:1 2:6 3:2)  |  07.10.2018

TJ Sokol Cholupice – SK Libuš   9:12 (2:3 2:1 2:6 3:2)

Hráno:      07.10.2018 16:00
Hřiště:      Cholupice – tráva
Sestava:   Ládík, Jindra, Robík, Pavel, Honza V., Šimon, Ondra, Honza H., Filip, Tonda, Kuba,
  Maty, Tomík
Branky:    5× Honza H., 2× Šimon, Tonda, Maty, Tomík, Pavel, Kuba
 

V nedělním odpoledni jsme zavítali na hřiště do nedalekých Cholupic. Domácí borci – stejně jako my – dosud v letošní soutěži prohráli pouze jednou, a tak jsme očekávali vyrovnané utkání s dobrým soupeřem, což se v zápase i potvrdilo. Začátek se nám moc nepovedl, domácí tým na nás okamžitě „vletěl“, brzy po začátku nám vstřelil 2 góly, a tak jsme rychle prohrávali. Nicméně kluci se nevzdali a ještě do konce první čtvrtiny se nám podařilo skóre otočit zejména zásluhou 2 branek Šimona (zejména jeho střela z trestného kopu byla opravdu povedená) a jednoho přesného zásahu Honzy.

Ve druhé čtvrtině vyrovnaný zápas pokračoval, oba týmy se snažily útočit, akce se přelévaly ze strany na stranu, ale jelikož i obrany a brankáři na obou stranách se činili, gólů mnoho nepadlo. Domácí tým však přece jen v této části hry vstřelil o branku více (za nás se trefil pouze Tonda), a tak byl v poločase stav vyrovnaný – 4:4.

Rozhodlo se tak ve třetí čtvrtině, kdy se nám úspěšným napadáním soupeřovy rozehrávky povedlo několikrát získat míč nedaleko soupeřovy branky a hned soupeře za tyto ztráty i gólově „potrestat“. Po úspěšných trefách Matyho, Tomíka, Pavlíka a hattricku Honzy se nám tak povedlo soupeři brankově odskočit. A tak už ani tolik nevadilo, že jsme poslední čtvrtinu o jednu branku prohráli, když naše branky vstřelili Kuba a Honza.

V dnešním zápase kluci zaslouží pochvalu za bojovnost, snahu a dobré napadání soupeřovy rozehrávky, které v podstatě ve třetí čtvrtině rozhodlo celý zápas. Zapracovat však ještě budeme muset na bránění, stále se nám občas stává, že se zapomínáme vepředu a soupeř se pak valí do naší otevřené obrany. Celkově se však naše obranná hra pomalu zlepšuje a již i v tomto zápase byl návrat do obrany několikrát přímo vzorový … Zároveň však musíme pochválit i dobrý výkon soupeře, který se snažil hrát kombinačně a zejména jeho protiútoky, kdy hráč vyvezl míč po jedné straně dopředu a krásnými přihrávkami přes šířku hřiště vyslal do samostatného nájezdu na brankáře nabíhajícího spoluhráče, domácí sehráli několikrát velmi pěkně.

Děkujeme oběma týmům za předvedenou hru, fanouškům a rodičům za povzbuzování. A těšíme se na další utkání, které sehrajeme v sobotu na domácím hřišti s dalším „sousedem“, týmem SK Modřany.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš