Dubeč - Libuš 5:11 (0:4 3:4 2:2 0:1) - 20.10.2018 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Dubeč - Libuš 5:11 (0:4 3:4 2:2 0:1)  |  20.10.2018

FK Čechie Dubeč – SK Libuš   5:11 (0:4 3:4 2:2 0:1)

Hráno:      20.10.2018 09:00
Hřiště:      Dubeč – tráva
Sestava:   Kuba, Jindra, Robík, Pavel, Šimon, Ondra, Honza H., Filip, Tonda, Maty, Marek, Maksym
Branky:    3× Honza H., 2× Pavel, Tonda, Maty, Marek, Filip, Robík, Šimon
 

V brzkém sobotním dopoledni jsme sehráli další utkání v hezkém areálu v Dubči. Po minulých zápasech, ve kterých nám kluci svými výkony dělali radost, tentokrát náš výkon moc dobrý nebyl. Až nečekaně často se tentokrát v naší hře objevovaly věci, které jsme si mysleli, že už jsme odbourali – „hra“ na pětníku…, často všichni v jednom houfu…, kde byl míč, tam běželi všichni…, roztahování hry do stran v podstatě neexistovalo…, málokdo byl schopen vyvést míč z klubka hráčů a přihrát ho do volného prostoru…, často ani nebylo komu přihrát, protože snaha nabídnout se, říct si pohybem o míč, o přihrávku, byla od spoluhráčů minimální…, prostě holomajzna…

Nicméně za zmínku stojí, že v tomto zápase se nám povedly i dobré akce, které i hezky vypadaly, např. pěkná akce v 1. čtvrtině po Kubovo krásné průnikové přihrávce z pozice brankáře na Marka, který šikovně sklepl míč na nabíhajícího Honzu a ten zakončil gólovou střelou, nebo hezká kombinace všech 4 hráčů v poslední čtvrtině, kterou se krásně dostali od vlastní branky přes celé hřiště až do situace 4 na soupeřova brankáře (Maty, to měl být gól…). Pochválit musíme i opakovanou spolupráci Kuby a Robíka při rohových kopech, Robíkovy náběhy na přihrávku z rohového kopu byly perfektní, škoda, že z nich padl jen jeden gól.

Ale celkově takových pohledných akcí bylo málo, kluci. Příště se musíme zlepšit, protože pokud budeme hrát jako v tomto zápase, brzy to proti soupeřům stačit nebude. Na druhou stranu v minulých zápasech jsme ukázali, že umíme hrát lépe než dnes, takže tento zápas hoďme za hlavu a v dalším kole proti děvčatům ze Slavie, která dosud neztratila ani bod, zase zabereme, začneme se snažit hrát, co umíme a uvidíme, na co to nakonec bude stačit.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš