Královice - Libuš 8:8 (1:1, 3:1, 1:1, 3:5) - 15.04.2019 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Královice - Libuš 8:8 (1:1, 3:1, 1:1, 3:5)  |  15.04.2019

TJ Sokol Královice – SK Libuš   8:8 (1:1, 3:1, 1:1, 3:5)

Hráno:      15.04.2019 18:00
Hřiště:      Královice – tráva
Sestava:   Tomík – Ládík, Šimon, Honza H., Filip, Robík, Tonda, Pavel, Honza V., Marek, Ondra
Branky:    7× Honza V., Šimon
 

V pondělní podvečerní dohrávce jsme cestovali k nejvzdálenějšímu soupeři – do Královic. Tentokrát jsme řešili problém s brankářem, protože nikomu z kluků se nechtělo chytat. Nakonec si brankářský dres oblékl jeden z nejmladších – Tomík, a přestože mu branka byla poměrně velká 😊, děkujeme mu, že v brance strávil první 3 čtvrtiny utkání. Na poslední čtvrtinu ho pak vystřídal Ondra.

Utkání se hrálo na krásném trávníku za krásného počasí. Domácí nás překvapili docela aktivní hrou, my jsme naopak hlavně v první polovině zápasu působili poměrně ospale. Kluci se sice snažili, ale tentokrát se nám moc nedařilo, těžko jsme se prosazovali a když už jsme se dostali k zakončení, vychytal nás soupeřův brankář nebo zablokovali domácí obránci. Navíc z přemíry snahy jsme občas zapomínali na bránění a jelikož soupeř byl tentokrát docela produktivní, téměř každá jeho šance skončila míčem v naší síti.

Před poslední čtvrtinou jsme udělali pár změn v sestavě a řekli jsme si, co bychom mohli zkusit v naší hře vylepšit a že ještě zkusíme dát nějaké góly. Přestože jsme na začátku poslední čtvrtiny dostali další góly a prohrávali už o 4 branky, kluci se v poslední čtvrtině do soupeře přece jen zakousli, najednou jsme se lépe pohybovali, dobře soupeře napadali, více stříleli, a tak celá poslední čtvrtina by se dala popsat jako souboj našich střelců s domácím výborně chytajícím brankářem. A jelikož střelecké kopačky si tentokrát obul Honza V., který v zápase nastřílel několik parádních gólů, podařilo se nám nakonec v utkání vyrovnat.

Pochvala za výkon v poslední čtvrtině, v ní kluci opravdu zabojovali. Jen je škoda, že jsme v celém zápase nehráli tak, jako v poslední čtvrtině. Na druhou stranu jsme rádi, že to kluci za nepříznivého stavu nevzdali a v poslední čtvrtině předvedli několik pěkných akcí zakončených krásnými brankami.
Další zápas nás čeká v sobotu již od 8:30 u sousedů v Modřanech.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš