Praga - Libuš 0:11 (0:3) - 26.05.2019 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Praga - Libuš 0:11 (0:3)  |  26.05.2019

TJ Praga – SK Libuš   0:11 (0:3)

Hráno:      26.05.2019 13:00
Hřiště:      Praga – tráva
Sestava:   Keny – Vojta, Šimon – Venca, Míra, Luky – Láďa, Mery
Střídali:   Pája, Tommy, Tadeáš
Branky:    3× Mery, 2× Luky, 2× Láďa, Míra, Venca, Tommy, Tadeáš
 

V tomto utkání bylo naší povinností zvítězit a připsat si další tři důležité body do tabulky, abychom se vzdálili od sestupových pozic a mohli zbývající utkání dohrát v klidu, což se nám nakonec podařilo. Díky nepozornosti vedení klubu jsme hráli skoro ve stejném čase jako starší žáci U14, a tak musela část naší sestavy opět vyjet na zápas se staršími, aby jich bylo dost, čímž jsme byli opět velmi oslabení a po nemoci chyběl i Robík.

Do zápasu jsme vstoupili velmi sebevědomě a po několika rychlých útocích po obou stranách hřiště se jako první trefil do branky soupeře poměrně brzo Luky, který prošel středem hřiště. Další množství šancí se nám nepodařilo proměnit, ale po deseti minutách se znovu prosadil dnešní střelec Mery útokem po křídle a střelou podél brankáře. Další míč po nebezpečné střele Míry dorazil do branky opět Mery a rodiče začali hromadně skandovat jeho jméno. Do poločasu již více branek nepadlo a šlo se do kabin za našeho pohodlného vedení 3:0.

Do druhého poločasu jsme klukům poradili, aby si začali více nahrávat a roztáhli hru do šířky celého hřiště a naše útoky začaly být ještě nebezpečnější. Postupně se trefili ještě Míra, Tadeáš, Láďa po rohu hlavou a opět Mery, který dosáhl hatt-tricku poprvé v této věkové kategorii a později i Tommy. Ke konci zápasu přidali další naše góly i Venca, Luky a jako poslední ještě jednou Láďa. Kromě Páji všichni, kdo byli určeni pro hru směrem dopředu. Poprvé letos jsme se dostali přes deset vstřelených branek i my a věřte, že to byl příjemný pocit.

Výborně, blahopřejeme!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš