Uhříněves - Libuš 12:14 (4:3, 1:2, 3:4, 4:5) - 02.06.2019 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Uhříněves - Libuš 12:14 (4:3, 1:2, 3:4, 4:5)  |  02.06.2019

SK Čechie Uhříněves – Libuš   12:14 (4:3, 1:2, 3:4, 4:5)

Hráno:      02.06.2019 17:00
Hřiště:      Uhříněves – tráva
Sestava:   Ládík – Jonáš, Šimon, Jakub, Jindra, Robík, Honza H., Honza V., Marek, Pavel, Péťa
Branky:    4× Honza V., 3× Honza H., 3× Kuba, 2× Ládík, Šimon, Mare
 

Nedělní odpoledne a náš poslední výjezd ven v tomto soutěžním ročníku, tentokrát za soupeřem do Uhříněvsi. Utkání se hrálo na krásném přírodním trávníku, ale v úmorném vedru, takže to pro oba týmy bylo dost náročné. Domácí správce trávník před utkáním ještě pokropil, což asi nebylo úplně nejšťastnější, protože kluci na něm dost klouzali, došlo k několika nekoordinovaným pádům kvůli podklouznutí, a tak jsme na konci asi všichni byli rádi, že se nikdo nezranil.

Jelikož poslední 3 utkání jsme prohráli, motivace byla jasná, sérii porážek přerušit a konečně zase nastřílet více branek než soupeř. Začali jsme dobře a Honza H. po pár minutách hezkou střelou otevřel skóre. Jenže klukům se v tom vedru hlavně v první čtvrtině nechtělo moc bránit, a tak se soupeř celkem pohodlně dostával do šancí, a co víc, když se Ládíkovi střely podařilo vyrazit, nechávali jsme protihráče celkem pohodlně vyražené míče i dorážet, takže soupeř několika brankami rychle výsledek otočil. Ke konci čtvrtiny se však před brankou soupeře dobře zorientoval nejmenší hráč na hřišti Marek a umístěnou střelou k tyčce vstřelil náš druhý gól a těsně před koncem této části hry ho napodobil i Honza V. První čtvrtinu jsme tak nakonec prohráli jen o gól.

Od druhé čtvrtiny jsme udělali změnu v brance, na vlastní žádost šel chytat Jonáš a celý zbytek zápasu chytal výborně. A navíc z pozice brankáře perfektně nohou rozehrával naše akce, za to si zaslouží pochvalu. V poli pak celou druhou i třetí čtvrtinu vyrovnaný zápas pokračoval, kluci ukázali několik povedených akcí (zejména oba Honzové soupeřovu obranu pěkně „větrali“, jen je škoda, že ty nejlepší akce gólem nakonec neskončily 😊), parádních přihrávek (Jakub, Jonáš), dobrých náběhů (Šimon, Ládík), ale v rámci možností se snažili všichni. A i když se v zápase vyskytly i momenty, které se zrovna moc nepovedly, to nevadí, fotbal se pořád učíme a budeme se zlepšovat.

Až na začátku poslední čtvrtiny jsme se gólově utrhli a vytvořili si brankový náskok, o který jsme sice těsně před koncem zápasu málem přišli naší slabší soustředěností a chybkami v obraně. Ale soupeři jsme nakonec vyrovnat nedovolili a konečně jsme se opět mohli radovat z vítězství…😊.

Poslední zápas letošní sezóny sehrajeme v sobotu od 11:00 na domácím hřišti s týmem Cholupic, tak nás přijďte podpořit a poděkovat klukům za celou letošní sezónu.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš