Libuš - Běchovice 1:1 (0:1) - 08.06.2019 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Libuš - Běchovice 1:1 (0:1)  |  08.06.2019

SK Libuš – Běchovičtí sršni   1:1 (0:1)

Hráno:      08.06.2019 12:30
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Keny – Šimon, Vojta – Venca, Míra, Luky – Láďa, Mery
Střídali:   Pája, Kryštof, Denis, Kuba P., Tadeáš, Tommy, Neyam, Robik
Branky:    Láďa
 

V posledním utkání sezóny jsme hráli o desáté, pravděpodobně sestupové místo se stejně starými hráči z Běchovic, kterým se také nevyhnuly podivné výhry v některých utkáních, kdy se to úplně nečekalo. My jsme byli utkání přítomni v kompletní sestavě kromě Kuby S., který byl nemocný a ani se nepřišel na zápas podívat.

V zadních řadách soupeře hrál fotbalista, který svojí velikostí strašil polovinu našich útočníků ještě při rozcvičení před zápasem a pak i v jeho průběhu v ostrých soubojích o míč. Naproti tomu my chtěli hrát více kombinačně a těmto soubojům se co nejvíce vyhnout, což se nám v průběhu obou poločasů celkem dařilo. Od začátku utkání jsme soupeře přitlačili před jeho branku a pravidelným střídáním se snažili držet co nejvyšší tempo hry a zakončovat co nejvíce útoků střelbou. Naše zakončení však bylo velice nepřesné a nedůrazné, a tak se po jednom z nebezpečných protiútoků prosadil soupeř dlouhým autem po špatně odehraném centru z našeho pokutového území. Do poločasu se nám ale vyrovnat nepodařilo a kluky jsme museli neustále povzbuzovat a uklidňovat, protože času na změnu skóre ještě zbývalo dost.

Do druhé půle soupeř nastoupil s jasným cílem výsledek ubránit a jeho protiútoky se omezili na nejnutnější minimum. Většinu jejich odkopů i rozehrávku jsme zachytávali na polovině hřiště a celou druhou půli jsme útočili do plných. Naši převahu se nám podařilo proměnit v branku jen jednou Láďou po parádní uličce ze středu hřiště a střelou podél brankáře do sítě hostujícího týmu. Mnoho dalších šancí se nám však proměnit nepodařilo a výsledkem je tedy nakonec nešťastná remíza a ztráta jednoho bodu v konečné tabulce právě na dnešní soupeře z Běchovic. Doufejme, že nám ten bod nebude chybět k sestupu do nižší třídy, což by byla velká škoda.

Za celou sezónu bychom chtěli některé hráče pochválit více, některé méně, ale celkově nám nezbývá než klukům popřát mnoho štěstí v jejich kariérách a snad i trochu víc štěstí při proměňování brankových příležitostí a hlavně radost a zábavu, aby je fotbal bavil stejně jako teď a jejich novým trenérům přísnější a šťastnější ruku při volbě sestavy do každého dalšího utkání bez omezení.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš