SK - FAAZ 1:1 (1:0) - 14.09.2019 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > SK - FAAZ 1:1 (1:0)  |  14.09.2019

SK Libuš – FA Alexe Zbura   1:1 (1:0)

Hráno:      14.09.2019 13:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Matěj – Srbák, Petr, Abdi, Ondra P. – Dan (Duby), Alf, Michis, Hop (Menďas) – Žeňa
  (Beny) – Luky
Branky:    39' Duby (Žeňa)
 

V druhém kole jsme přivítali tým FAAZ. Doma jsme chtěli potvrdit tři body ze Zličína, ale dnes nás čekal velice těžký a dobrý soupeř. Od začátku se zápas hrál ve vysokém tempu. Soupeř byl fotbalovější a lepší na míči, nám se dnes moc kombinace nedařila, ale i tak jsme si vypracovali dostatek šancí na vítězství.

V prvním poločase jsme po faulu na Dana neproměnili Srbákem pokutový kop. Do vedení jsme se dostali ve 39. minutě, kdy po hezké přihrávce od Ženi se prosadil Duby na 1:0. Do poločasu se skóre nezměnilo a šlo se do kabin za našeho vedení 1:0.

V kabině jsme se klukům snažili ukázat, jak by měl fungovat střed hřiště, který nám dnes vůbec nefungoval a další naše dnešní chyby a nedostatky.

Hned v šesté minutě druhého poločasu jsme zahrávali rohový kop, který jsme špatně kopli a následoval rychlý brejk do naší otevřené obrany. Soupeř ho ve velké rychlosti skvěle dohrál a rázem bylo vyrovnáno 1:1. Zápas měl za mírné převahy soupeře pořád vysoké tempo. My jsme dvakrát podnikli rychlý přechod, kdy nejdříve šel po uvolnění Dan sám na brankáře. Bohužel to vyřešil špatně a nedal. Po chvilce jsme šli do přečíslení 2 na 1. Dan skvěle přihrál Lukymu, který šel také sám na brankáře, ale bohužel ani on neproměnil a tak se skóre neměnilo. I soupeř měl nějaké šance, ale Mates za svá záda už nic nepustil. Náš závěrečný tlak přinesl ještě šance Menďase, který se po odrazu levou nohou netrefil a v poslední minutě se Luky hezky uvolnil v malém vápně přes obránce, ale následná jeho střela branku minula.

V zápase, který se klukům moc kombinačně ani fotbalově nepovedl, se zrodila remíza 1:1 a my můžeme opět naříkat sami na sebe a naše neproměňování šancí (na vyložené šance 6:3). Na druhou stranu musím sportovně uznat, že soupeř byl dnes fotbalovější než my a asi spravedlivě bod získal!

Dnes jsme se znovu přesvědčili, že se máme ještě pořád co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš