Libuš - Čechie 4:2 (2:0) - 15.08.2020 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Čechie 4:2 (2:0)  |  15.08.2020

SK Libuš – SK Čechie Smíchov   4:2 (2:0)

Hráno:      15.08.2020 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Bouška – Kocourek, Čížek, Růžička Fr., Sobotka (74' Růžička Fil.) – Beran, Šupina, Ivančo
  (83' Barnet) – Nekola (84' Gabriel), Havlák, Klimeš (72' Voženílek)
Branky:    16' 1:0 Klimeš, 35' 2:0 Nekola (p.k.), 48' 2:1, 67' 2:2, 76' 3:2 Havlák, 83' 4:2 Růžička Fr.
ŽK:    Beran, Šupina
ČK:    Beran
 

Začátek zápasu byl z obou stran dost opatrný. My jsme měli více v držení míč, ale moc šancí nepřicházelo. Až po desetiminutovém oťukávání naši hráči zvětšovali aktivitu a rázem se čím dále více dostávali před branku soupeře. Povedených kombinací na naší straně přibývalo, ale branku jsme dali po rohovém kopu a poté z penalty. Bohužel ze hry nejsme schopni branku vstřelit a tak namísto čtyř až pěti brankového vedení se šlo do kabin pouze za stavu dva nula.

Hned na začátku druhého poločasu jsme zahodili další obršanci a vzápětí přišla první individuální chyba a po autovém vhazování hostů došlo ke snížení našeho náskoku. Od té chvíle byla naše hra ustrašená se spoustou chyb, ale přesto opět přišly dvě šance na navýšení našeho vedení. Bohužel v šedesátéčtvrté minutě přišla druhá žlutá pro Berana a my šli do deseti. Další rána uhodila hned za dvě minuty, když po hrubce v naší rozehrávce hosté udeřili podruhé a vyrovnali. V tuto chvíli jsme byli doslova na kolenou a vypadalo to s námi všelijak. Naštěstí tomuto týmu bojový duch nechybí a i v deseti jsme jasně hosty přehrávali a konečně po několika šancích přišla branka ze hry. To se výborně hrající Havlák uvolnil a z hranice dvaceti metrů prudkou ranou od břevna dolů nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci a tím nám opět vrátil vedení. Dál jsme v našem tlaku neustávali a za dalších sedm minut po faulu na Nekolu se nádherně z trestného kopu trefil Růžička Fr. a poslal nás do dvoubrankového vedení. Konec už jsme zkušeně ohlídali a tak se můžeme radovat z prvních podzimních bodů a to zcela zasloužených.

První poločas nebylo žádných výtek (snad jen krom koncovky), poctivá hra defenzivy hosty pustila do jediné nebezpečné situace a směrem dopředu to bylo místy velmi dobré. Prvních dvacet pět minut poločasu druhého nám ukázalo, jak nás dokážou srážet individuální chyby a neproměňování šancí. Ovšem výkon v posledních dvaceti minutách byl velmi kvalitní a aspoň částečně napravil tu předcházející rozpačitost..

Další utkání odehrajeme opět na domácím stadiónu a to v sobotu 22.8.od 10:15 proti mužstvu Loko Vltavín B.
Nejlepší hráči z pohledu SK:   1. Havlák;   2. Nekola;   3. Šu­pina


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš