Řeporyje - Libuš 1:4 (1:0) - 12.09.2020 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Řeporyje - Libuš 1:4 (1:0)  |  12.09.2020

FK Řeporyje – SK Libuš   1:4 (1:0)

Hráno:      12.09.2020 17:00
Hřiště:      Řeporyje – tráva
Sestava:   Tůma – Kocourek, Čížek, Šupina, Růžička Fil. – Gabriel (59' Beran), Růžička D., Stuchlík
  (67' Lebl) – Klimeš, Havlák (86' Ondráček), Voženílek (15' Nekola)
Branky:    23' 1:0, 53' 1:1 Stuchlík, 60' 1:2 Klimeš, 68' 1:3 Nekola, 85' 1:4 Lebl
ŽK:    Stuchlík, Tůma
 

Do utkání jsme vstoupili aktivně a na hráčích bylo vidět, že chtějí odčinit výpadek z minulého kola. Z převahy a z několika pološancí jsme nic nevytěžili a do hry se začali dostávat i domácí, kteří oproti loňské sezóně značně tým posílili. Zlobili nás dlouhými nákopy, ale celý zápas si s tím naši stopeři vesměs poradili. V patnácté minutě se zranil Voženílek a do hry nastoupil již částečně uzdravený Nekola. Hned za čtyři minuty na hřišti šel kopat penaltu, když byl ve vápně faulovaný Klimeš, ale bohužel trefil pouze tyč a tak svou dvacátou v řadě nedal. Za chvíli na to přišlo obrovské zaváhání našeho brankáře a domácí šli z ničeho nic do vedení. Po pár minutách ještě domácí krásnou střelou z 22m trefili, naštěstí pro nás, pouze břevno a pak už začala série našich šancí, ale též bez brankového efektu a tak se šlo do kabin za pro nás nepříznivého stavu.

Do druhého poločasu jsme však vstoupili skvěle – hned po osmi minutách se na levé straně krásně uvolnil Klimeš přes dva bránící hráče, jeho přízemní centr našel Stuchlíka, který se trefil náramně a bylo srovnáno. To už domácí odolávali našemu tlaku doslova silou vůle. Beran byl na hřišti minutku, když běžel sám na domácího brankáře, ale tento obr v domácí brance jeho kličku vypíchl na rohový kop, po kterém se z „voleje“ koníčkem prosadil Klimeš a poslal nás do vedení. Dál jsme domácí kombinačně rozebírali a jen výborný výkon domácího brankáře nám bránil zvyšovat svůj náskok. Povedlo se v šedesátéosmé minutě po hezké akci a centru Kocourka uklízel do prázdné branky Nekola. Vedení tři jedna a vyloučení domácího hráče nás trochu ukolébalo a i domácí několikrát ohrozili naší branku, ale obrana vše stačila uhasit, popřípadě se dvakrát vytáhl Tůma. V osmdesáté minutě, jinak výborný rozhodčí spolkl pád domácího hráče v našem pokutovém území a domácí měli možnost pokutového kopu, který skvěle zlikvidoval Tůma a tím nás zcela uklidnil. Opět jsme se valili na domácí svatyni a domácí již nestačili a tak pět minut před koncem ještě navýšil skóre Lebl po přiťuknutí Nekoly. Po další akci Klimeše přišel nesmyslný zákrok domácího hráče a s ním další červená karta, naštěstí bez zranění našeho útočníka. V prvním poločase jsme měli čtyři šance a bez vstřeleného gólu, ve druhém jsme čtyři branky vstřelili a ještě minimálně šest obršancí nedali.

Dobrý výkon, velké nasazení, dobrá kombinace, chuť do hry a hlavně obrovská touha zvítězit – to vše dnes kluci předvedli a tak jim patří dík za hezký fotbal a zasloužené vítězství.
Další utkání odehrajeme v sobotu 19.9. od 10:15 na domácím stadiónu proti mužstvu Dolních Chaber.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Klimeš;   2. Růžička Fil.   3. Šupina, Stuchlík


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš