Libuš - D. Chabry 3:2 (0:1) - 19.09.2020 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - D. Chabry 3:2 (0:1)  |  19.09.2020

SK Libuš – SK Dolní Chabry   3:2 (0:1)

Hráno:      19.09.2020 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Bouška – Kocourek, Hartl, Čížek, Růžička Fil. – Lebl, Ivančo (80' Sobotka), Stuchlík
  (69' Gabriel) – Nekola (89' Ondráček), Havlák (90+2' Kořínek), Klimeš
Branky:    30' 0:1, 48' 1:1 Ivančo, 50' 2:1 Klimeš, 81' 3:1 Havlák, 83' 3:2
ŽK:    Stuchlík, Čížek
ČK:    Hartl
 

Opět v jiném složení, ale s odhodláním potvrdit dobrý výkon z minulého kola. Prvních pět minut a hned dvě naše neproměněné šance. Poté ještě Ivančo trefil z trestného kopu pouze tyč. Hosté se však postupně osmělovali a i oni se začali dostávat do šancí, když už jednu z nich proměnili, tak naštěstí pro nás stál jejich hráč v postavení mimo hru. Nakonec se však přeci jen dostali do vedení. Nutno ovšem dodat, že po hrubé chybě dnes velmi nepřesného hlavního arbitra. Na polovině hřiště byl zezadu faulován Havlák, ale píšťalka zůstala němá a vzápětí se pískal faul proti nám. Z následného trestného kopu se prosadili hosté i po chybě Boušky v naší brance, který ji však několikrát napravil. Za malou chvilku běžel Klimeš sám na branku, ale vše zhatila píšťalka arbitra, který nám nenechal výhodu a tak jsme na půlce kopali trestný kop. Šancí jsme měli více, ale nakonec jsme první poločas prohrávali.

O poločase jsme si vyříkali chyby v defenzivní činnosti a trochu určili jinou strategii hry, což se hned od začátku druhého poločasu začalo vyplácet. Po třech minutách se nádherně trefil Ivančo, který musel nastoupit pro něj na neobvyklém postu, ale poradil si s tím výtečně a navíc ho skvěle doplňovali Stuchlík s Leblem. Za další dvě minuty Ivančo nacentroval a Klimeš otočil skóre v náš prospěch. Hosty jsme do ničeho nepouštěli a vytvářeli si šance za šancí, ale ani Lebl ani Stuchlík své tutovky neproměnili (ten zazvonil jen na tyč) a tak dál bylo skóre jen těsné. My jsme nebyli schopni proměnit několik nájezdů dva na jednoho či dokonce i čtyři na jednoho apod.

Drama však začalo po správném vyloučení Hartla. Nejdříve AR1 zvedl Leblovi offside, když běžel sám na branku a hlavně v době přihrávky byl minimálně metr před hostující obranou (po utkání AR1, alespoň svou chybu uznal a omluvil se). My jsme však i v deseti byli lepším týmem, ale koncovka byla žalostná. Deset minut před koncem Nekola krásně vysunul Havláka a ten se konečně v samostatném úniku nemýlil a poslal nás do dvoubrankového vedení. Za tři minuty obránce hostů na polovině hřiště srazil k zemi Havláka, ale nic se nepískalo a opět vzápětí faul na naší straně a hosté opět po trestném kopu a následné dorážce skórovali.

Konec zápasu byl hodně hektický, kdy i hosté po druhé žluté kartě šli též do deseti, ale vše jsme si již pohlídali a zaslouženě zvítězili. Další utkání odehrajeme v sobotu 26.9. od 11:00 na hřišti Modřan.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Ivančo;   2. Stuchlík;   3. Lebl, Havlák


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš