Uhříněves - Libuš 1:8 (1:4) - 19.09.2020 - Mladší dorost A

Články > Mladší dorost A > Uhříněves - Libuš 1:8 (1:4)  |  19.09.2020

SK Čechie Uhříněves – SK Libuš   1:8 (1:4)

Hráno:      19.09.2020 13:00
Hřiště:      Uhříněves – tráva
Sestava:   Jirka – Petr, Jirka, Alf, Ondra P. – Hop (Nusky), Honza, Filip (Max), Dan – Menďas
  (Tomáš) – Alex
Branky:   9' 0:1 Alf (Alex), 13' 0:2 Petr (Alex), 16' 0:3 Filip (Dan), 35' 0:4 Alf (Petr), 39' 1:4, 47' 1:5 Dan,
  48' 1:6 Tomáš (Dan), 51' 1:7 Dan, 70' 1:8 Alex (Petr)
 

Ve třetím kole jsme zavítali do Uhříněvse. A hned od začátku jsme předváděli dobrý fotbal. Hráli jsme v dobrém pohybu, míč šel rychle z nohy na nohu a soupeře jsme kombinačně jasně přehrávali. Dobrým napadáním jsme domácí vůbec nenechali hrát a tak se v podstatě celý zápas hrálo na jednu branku a to na tu domácí.

Po několika neproměněných šancích nás v deváté minutě poslal do vedení Alf, který dobře dohrál rohový kop – 0:1. Ve 13. minutě to bylo už o dvě branky, kdy Petr z pravého obránce dobře podpořil útok a odměnou mu byla branka – 0:2. Běžela 16. minuta a po přihrávce Dana se trefil Filip – 0:3. V 35. minutě jsme házeli na vlastní polovině aut, Petr ho hodil na odskočeného Alfa a ten po jedné narážečce předvedl skvělé sólo, kdy si posadil tři protihráče i brankáře na zadek a do prázdné branky zavěsil – 0:4. Běžela poslední minuta poločasu a naše špatná komunikace, kdy nakoplý balón jsme stečovali za naše obránce, následovalo špatné dostoupení, přišla nahrávka před naší branku na zcela volného útočníka, který už neměl problém trefit prázdnou branku – 1:4. A tak skončila Jirkova neprůstřelnost v soutěži :-(.

Druhý poločas probíhal stejně jako ten první. Ve 47. minutě se trefil Dan z přímého kopu – 1:5. Hned minutu nato poslal Dan nahrávku na rozběhlého Toma, který pokořil v nájezdu brankáře houslemi – 1:6. Sedmou branku přidal znovu Dan – 1:7. Poslední naší branku v zápase dal po nahrávce, dnes dobře hrajícího Petra, Alex – 1:8.

Dnes to byl z naší strany jednoznačný zápas – kdybychom proměňovali šance – mohl skončit větším rozdílem. Jen mě mrzí zcela zbytečně inkasovaná branka. Naše slabší koncentrace a snad i vědomí, že se nám po průběhu zápasu nemůže nic stát, připravila Jirku o čisté konto v zápase, kdy soupeř nevystřelí na branku. Velká škoda!

Jinak dnes musím kluky pochválit za rychlou kombinační hru, na kterou se dalo koukat a na nasazení, ve kterém kluci zápas odehráli.

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!! Ale i dnes jsme se přesvědčili, že se ještě stále máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš