Modřany - Libuš 2:0 (1:0) - 26.09.2020 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Modřany - Libuš 2:0 (1:0)  |  26.09.2020

SK Modřany – SK Libuš   2:0 (1:0)

Hráno:      26.09.2020 11:00
Hřiště:      Modřany – tráva
Sestava:   Bouška – Sobotka, Kocourek, Čížek, Růžička Fil. – Stuchlík (67' Nekola), Růžička D., Lebl
  (78' Gabriel) – Klimeš, Havlák, Ivančo
Branky:    26' 1:0, 48' 2:0
ŽK:    Stuchlík, Havlák
 

Utkání se hrálo za neustálého deště a na velmi těžkém terénu, bohužel jsme bodově nezabrali, ale herně jsme určitě nepropadli. Domácí od začátku zápasu dělali vše pro zisk nějakého bodu už jen tím, že byl jen jeden míč do hry a ostatní míče byli schované na domácí střídačce, což dost nepřesný rozhodčí zcela toleroval. Domácí mají postavenou hru na nákopech a tým je tomu složen i výškově. My se snažili spíše o kombinační hru, ale na tomto terénu to někdy vázlo. První šanci si vypracovali domácí, jak jinak než vzduchem, ale s hlavičkou domácí útočníka si Bouška poradil. Naše akce většinou táhli dnes velmi dobře hrající Stuchlík s Růžičkou D., ale ani střela Stuchlíka ani průnik Klimeše a Havláka brankou neskončily. V šestadvacáté minutě po rohovém kopu domácích ztratil nesmyslně Klimeš míč a z následného centru se domácí útočník hlavou prosadil a poslal domácí do vedení. Od té doby jsme domácí přehrávali ve všech směrech, ale obrovské šance zůstaly nevyužity. Průniky Stuchlíka, Ivanča, Havláka po brance volaly, ale neúspěšně. Ke konci poločasu přišel trestný kop a Stuchlíkova střela jen těsně minula šibenici domácí branky, potom po rohu Stuchlíka Klimeš hlavičkoval zcela sám, ale branku trefil jen z boční strany. Nakonec po hezké kolmici Růžičky D. šel Havlák sám, ale jeho střelu vyrazil výborný domácí brankář.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s vědomím, že musíme rychle vyrovnat a pak zápas otočit. Bohužel ve čtyřicátéosmé minutě přišla chyba Boušky při vyběhnutí na dlouhý míč a soupeř hlavou zvýšil na dva nula. To domácím zcela vyhovovalo a stylem odkopni kam můžeš, hru úplně rozkouskovali. Přesto jsme se do několika příležitostí dostali, ale Havlák po nahrávce Klimeše mířil o dost vedle, poté průnik Klimeše zblokovali domácí hráči a nádherný trestný kop Ivanča vytáhl opět domácí brankář.

Dnes nám vstřelit branku nebylo souzeno a tak odjíždíme s prázdnou. Prostě styl domácích nám moc nevoní, ale dnes jsme prohrát určitě neměli, jenže propadák v koncovce a dvě individuální chyby nás poslali domů bez bodů. Další utkání odehrajeme v sobotu 3.10. na domácím stadiónu proti mužstvu Přední Kopanina B.

Nejlepší hráči utkání z pohledu SK Libuš:   1. Stuchlík;   2. Růžička D.;   3. Čížek, Kocourek


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš